Fundacja Feminoteka

Opinie o Fundacja Feminoteka

admin 2015-05-17 14:57:13
Znacie dobrze firmę Fundacja Feminoteka lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
Ewa 2015-09-14 01:53:45
POlubilam Fundacje Feminoteka na Facebooku i wzielam aktywny udzial w komentowaniu artykulu o aborcji i innych biezacych problemow. Poniewaz moje poglady roznily sie od pogladow Pan z Feminoteki zostalam zablokowana. Dodam ze w komentarzach uzywalam jednynie kulturalnego jezyka, skupialam sie na faktach i argumentach. TO nic nie pomoglo - moje komentarze zostaly usuniete podobnie jak kilku innych osob. ZOstaly natomiast komentarze osob wyzywajacych mnie od idiotek i zyczacych mi np grupowego gwaltu (to od zwolenniczki aborcji oczywiscie). Panie z Feminoteki sa zdecydowanie przeciw wolnosci slowa jesli nie po ich mysli i cenzura to ich najlepszy przyjaciel - w sumie malo feministycznie.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Feminoteka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Feminoteka