Maszonski logistic

Sulęcin

Opinie o Maszonski logistic

Uwaga 2015-12-28 16:54:33
Omijac z daleka! Juz nawet watki na e-transport usuwaja.
bea 2016-03-31 16:28:07
jeśli doświadczeni kierowcy szukają stabilnej pracy i b.dobrego wynagrodzenia to firma BeaSolutions&Logistics właśnie rekrutuje, Zachęcamy do zgłaszania się biuro@beasolutions.pl
Krsk 2016-05-03 08:46:22
Firma na 2-. Jedyną zaletą są nowe auta (do których utrzymania kierowca dokłada z swojej pensji) Obciążenia za WSZYSTKO ! (Opony, przepały, różne uszkodzenia pomimo AC) Dział techniczny to porażka. Robota? Śmieszne przerzuty i kabotaże, załadunki wełny na 8 miejsc do centrum Berlina. Bardziej przypomina to jazdę busem aniżeli kierowcę międzynarodowego. Płacone od kilometra, nie muszę chyba tłumaczyć jak to wygląda w praktyce a w konsekwencji w portfelu. Dyspozytorzy mają generalnie w głębokim poważaniu kierowcę (już 16 kończę robotę idę do chaty radz sobie - autentyczny przykład). Generalnie dla kierowców z doświadczeniem NIE POLECAM, tak firma się zapierała przed Ukraińcami a już jeżdzą bo stało bagetela 30 aut na placu bo nie było komu jechać ;)) Złodzieje.
witold 2016-05-23 16:31:40
Witam. Jakie są warunki płac w firmie Maszonski?
Były 2016-06-30 21:49:32
Tak dadzą premia ale sobie. Czytacie to ze zrozumieniem co piszą wcześniej? Ludzie opanuje się k..rwa. zatrudnij się i zobaczysz jak będą cię z kasy kroić. Potem wrócisz tu na forum i będziesz wylewal wypociny. Ogarnij cie się w końcu bo nie dziwo ze maja nas kierowców za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Byly 2016-06-30 21:56:32
Krsk podtrzymuje to co piszesz i jeszcze dodam że na odchodne jak się zwalniasz firma w ramach podziękowania za prace odlicza ci od wypłaty premie uznaniowa na nowe zestawy dla firmy. Taki twój mały wkład na rozwój firmy.
darek 2016-10-16 15:44:53
Ale z tego co wynika z ogłoszeń @byly przynajmniej na kierowcę w transporcie to można liczyć na zarobki rzędu 8000 tysięcy netto a jak zakładasz własną działalność to jest nawet więcej więc jak mi premii nie dadzą to w sumie nic się nie stanie za bardzo
Zostaw swoją opinię o Maszonski logistic - Sulęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszonski logistic