Maszonski logistic

Sulęcin

Opinie o Maszonski logistic

Uwaga 2015-12-28 16:54
Omijac z daleka! Juz nawet watki na e-transport usuwaja.
bea 2016-03-31 16:28
jeśli doświadczeni kierowcy szukają stabilnej pracy i b.dobrego wynagrodzenia to firma BeaSolutions&Logistics właśnie rekrutuje, Zachęcamy do zgłaszania się biuro@beasolutions.pl
Krsk 2016-05-03 08:46
Firma na 2-. Jedyną zaletą są nowe auta (do których utrzymania kierowca dokłada z swojej pensji) Obciążenia za WSZYSTKO ! (Opony, przepały, różne uszkodzenia pomimo AC) Dział techniczny to porażka. Robota? Śmieszne przerzuty i kabotaże, załadunki wełny na 8 miejsc do centrum Berlina. Bardziej przypomina to jazdę busem aniżeli kierowcę międzynarodowego. Płacone od kilometra, nie muszę chyba tłumaczyć jak to wygląda w praktyce a w konsekwencji w portfelu. Dyspozytorzy mają generalnie w głębokim poważaniu kierowcę (już 16 kończę robotę idę do chaty radz sobie - autentyczny przykład). Generalnie dla kierowców z doświadczeniem NIE POLECAM, tak firma się zapierała przed Ukraińcami a już jeżdzą bo stało bagetela 30 aut na placu bo nie było komu jechać ;)) Złodzieje.
witold 2016-05-23 16:31
Witam. Jakie są warunki płac w firmie Maszonski?
Były 2016-06-30 21:49
Tak dadzą premia ale sobie. Czytacie to ze zrozumieniem co piszą wcześniej? Ludzie opanuje się k..rwa. zatrudnij się i zobaczysz jak będą cię z kasy kroić. Potem wrócisz tu na forum i będziesz wylewal wypociny. Ogarnij cie się w końcu bo nie dziwo ze maja nas kierowców za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Byly 2016-06-30 21:56
Krsk podtrzymuje to co piszesz i jeszcze dodam że na odchodne jak się zwalniasz firma w ramach podziękowania za prace odlicza ci od wypłaty premie uznaniowa na nowe zestawy dla firmy. Taki twój mały wkład na rozwój firmy.
darek 2016-10-16 15:44
Ale z tego co wynika z ogłoszeń @byly przynajmniej na kierowcę w transporcie to można liczyć na zarobki rzędu 8000 tysięcy netto a jak zakładasz własną działalność to jest nawet więcej więc jak mi premii nie dadzą to w sumie nic się nie stanie za bardzo
darek 2017-02-14 12:36
skoro jest tak bardzo zle w firmach to kupcie sobie swoje auta i zacznijcie robic to samo co Pan Maszoński.widze ze za malo wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skoro takie glupoty wypisujecie.
Kadry 2017-04-23 00:22
Wszystkich niezadowolonych kierowców zapraszamy do firmy MARATHON.Jasne warunki zatrudnienia podstawa + diety.Praca na nowych autach.Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie i kontaktu z nami kierowcy z firmy maszonski mile widziani.
szofer 2017-04-25 22:55
niedawno zakonczylem kariere w tej firmie potwierdzam omijac ta firme szerokim łukiem bandycka firma która stosuje bandyckie metody kierowca jest tam traktowany jak bankomat kroja bezlitośnie dosłownie za wszystko unikać panowie tej firmy ostrzegam
Obecny 2017-06-02 06:26
Dodajcie że u nas w marathonie podstawa to najniższa krajowa, dzień pracy w kraju to 30 zł. Spora część aut w środku wygląda jak śmietnik - osoby jeżdżące 3/1 wiedzą o co chodzi... ciągłe próby wymuszania przez dyspozytorów naginania tacho, "bo klient czeka"... obciążenia dosłownie za wszystko. A jak ktoś z kierowców odchodzi to firma robi mu pod górkę, oraz mocno kroi przy ostatnim wynagrodzeniu. Brak jakiegokolwiek szacunku, czy niedotrzymywanie uzgodnionych warunków. Długo możnaby wymieniać. Już widzę te tłumy idące od maszona do marathona... :)
Oki toki 2017-06-21 16:41
Po 4 latach zakonczylem prace w firmie bo okradali wyzyakiwali i traktowali gorzej jak psa firma umie tylko w internecie sie pokazac i nic wiecej
Jeszcze pracuje 2017-06-23 17:32
Potwierdzam co pisza wyżej ze swojej strony mogę dodac ze place to czarna magia nie dostaniesz zadnego kwita a jak kase zabieraja to wogule nie poinformuja . A pan dyrektor to niezly picer dobra mina do zlej gry po zatrudnieniu juz nie odbiera telefonów i nigdy nie maja do Ciebie czasu.Pozdrawiam kierowcow ktorzy ppsiadaja jeszcze godnosc i szacunek do siebie.
Zostaw swoją opinię o Maszonski logistic - Sulęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszonski logistic