Pandora Jewelry

Opinie o Pandora Jewelry

gabriel 2014-04-02 16:31
jeżeli ktoś decyduje się na porządną biżuerię to i tak liczy się chyba z tym, że będzie to troszeczkę go kosztowało
pracownik 2014-04-19 15:11
zarobki na pełen etat to 3046 zł brutto. Ubezpieczenie pełne, opieka w Medicover, karta Benefit system, duże możliwości rozwoju, naprawdę. Można się duzo nauczyc o bizuterii, kamieniach, sprzedaży. Organizowane są specjalne szkolenia z postawy pro-klienckiej, atmosfera - to zalezy jaki salon. Ogólnie oceniam prace jako za*ebista :) Jestem bardzo zadowolona, tylko jesli ktoś studiuje to musi się przygotować na to że bedzie ciężko, ponieważ jest tu dużo nauki produktów i jego historii.
marisha24 2014-04-28 15:36
Mam takie zapytanie. Czy jest możliwa praca w Pandorze na stanowisku sprzedawca/konsultant na 3/4 etatu ? oraz czy można podjąć tam pracę na zasadzie umowy na zlecenie? Czy odgórnie pracodawca decyduje o charakterze umowy? Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedz:)a odnośnie specjalistycznej wiedzy jaką zdobywają tam pracownicy czy na rozmowie kwalifikacyjnej są wymagane jakieś podstawy z historii kamieni etc. ? pozdrawiam serdecznie,
marisha24 2014-05-04 18:41

Mam nadzieję,że ktoś obserwuje wątek:) Czekam na odpowiedz i z góry pięknie dziękuję:)
alicja 2014-06-10 18:12
a jak wygląda socjal?
john 2014-08-25 13:55
Pierwszy raz w pracy spotkałam się z chamstwem w takiej skali, na które jest przyzwolenie przełożonego oraz "akceptacja" całego zespołu, bo lepiej się nie narażać.
miki 2014-09-05 14:13
W dziale AP jest taka osóbka która nie grzeszy dobrym wychowaniem "", myślę że przełożony już dawno powinien zrobić z tym porządek, jednak odnoszę wrażenie że sam jest pod pantoflem pracownika. Przez taką osobę jest zła atmosfera w pracy właśnie takich osób nawet wybitnie najlepszych należy się pozbywać.Dobry przełożony powinien wiedzieć że nie ma osób nie zastąpionych.
fikooo 2014-09-17 22:10
tylko nie zawsze rozmowa wszystko rozwiąże, niektórym osobom trudno jest cokolwiek wytłumaczyć, zwłaszcza jeśli to Twój szef jest
wRvu 2014-09-17 22:25
Olek,z całym szacunkiem, ale chamstwo podwałdnego nie może być tolerowane przez przełożonego tylko dlatego, że dzieli ich przepaść jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną. Jak przełożony może w uniżeniu! pytać podwładnego czy uda mu się na czas wykonać zadania zgodnie z harmonogramem, który dla innych są wyznacznikiem ich efektywności pracy. Fatalny lider zespołu - niedoświadczony, stronniczy, niepewy siebie, bez wiedzy merytorycznej. Dobre zarobki, ale atmosfera fatalna! HR super, ale team leader słabo, fatalnie.... umjiejętność kierowania zespołem jeśli nie jest cechą naturalną powinna byc wykształocona na "miękkich szkoleniach". Pozdrawiam i nie polecam!
zupa 2014-09-17 22:31
Olek, pytanie: czy ty tam jeszcze pracujesz i z radością tam chodzisz? szczerość jest cenna ponad wszystko! nie oszukuj się mężczyzno?!
lara croft 2014-09-18 12:06
Zalezy czy pracujesz w salonie wlasnym czy franczyzowym. U prywaciarza nie zarobisz nic, 1200 zl z wielką łaską i ciągle cos nie pasuje, brak towary i zero kultury. W salonie wlasnym na pewno jest inna atmosfera, dobre zarobki i nie brakuje wiecznie towaru jak to bywa u franczyzobiorców.
zupa 2014-09-27 18:27
Miki, czy ta osoba nadal tam trzęsie swoim "team leader'em" oraz szerzy chamstwo i grubiaństwo?
dominika 2014-11-02 07:30
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? czy to prawda że zadają jakieś pytania po angielsku?
leeloo 2014-11-10 23:14
Jedna z moich fajniejszych prac:)
mimi 2014-12-12 14:52
czy ktoś się orientuje jak wyglądają testy w excelu które są na 1 rozmowie u nich? z czego dokładnie trzeba się przygotować?
gggggg 2015-01-04 02:16
chamstwo i brak kultury, prostactwo akceptowane przez baaaaardzo szeroko romumianą kadrę zarządzającą,należałoby najpierw wykwalifikować "pion zarządzający". soory, Gosha...

gigi 2015-01-05 21:11
jakie są zarobki w księgowości?
Bird 2015-01-29 18:06
Odnośnie excela to nic skomplikowanego ale trzeba sobie powtórzyć podstawowe formuły tj. =,+,-,:
Rekrutacja przyjazna a pytania standardowe.
D. 2015-02-10 15:11
A jak wygląda rozmowa po angielsku na stanowisko księgowej?
Melo 2015-02-25 13:48
A jak wyglądają testy z księgowości?
lolo 2015-03-05 17:22
A czy wiecie czy sa plany indywidualne czy na caly sklep. I jakie sa zarobki na sprzedawce w krakowie.
unclear 2015-04-17 12:24
hej czy można poznać inicjały tej osoby, bo też mam pewne doświadczenie i chcę się upewnić że o tej osobie piszesz...
gazela 2015-09-22 12:10
Zarobki to 2200 brutto plus premie - dość wysokie.
jula 2015-10-20 09:24
potwierdzam te pozytywne słowa. zaczelam w Pandorze prace w biurze i oprocz dobrych zarobkow to atmosfera jest świetna.
wendy 2016-02-24 10:43
Jak wygląda mniej więcej test z rachunkowości podczas rozmowy? Zakładam, że test z excela jest standardowy- formuły, tabele przestawne itp.
Mam nadzieję, że się nie mylę :)
Pracownnik 2016-03-15 21:16
Owszem pracownicy posiadają zniżki pracownicze :)
Ni 2016-05-17 21:13
Praca w Pandorze to koszmar , przede wszyscy maja na Ciebie w.....ne. Pomoc moze jest w poznaniu produktu i szkolenia , ale co z tego jak Ty jestses tylko pionkiem do przesuwania!!!!Pracowalam tam i wiem ze atmosfera to oszustwo w najjleprzym tego slowa wydaniu- diabel wcielony!!!!!Nie polecam
Optymistka 2016-09-27 13:47
Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie. Zarobki w porządku, premie, dodatki. Ale to i tak nie zrekompensuje tego że poza firmą nie masz życia. Pracujesz 12h ale do tego przychodzisz przynajmniej pół godziny wcześniej, a wychodzisz półgodziny później. Kierownictwo niekompetentne, początkowo wielkie przyjaciółki, ze wszystkim pomagają, wszystko tłumaczą, a tak na prawdę szukają tylko okazji, żeby człowieka zgnoić. Szanse awansu praktycznie zerowe o ile nie ma się znajomych w "biurze".
Jeżeli ludzie z samej góry nie zaczną zatrudniać ludzi przez wzgląd na ich kompetencje to nie wróżę świetlanej przyszłości.

pozdrawiam
Optymistka 2016-09-27 14:56
Co z tego, że są ogłoszenia? To naturalne, że muszą rozpisać konkurs na stanowisko i stworzyć jakieś pozory
Biały 2016-10-18 13:17
Hejo ludzie może kwestia niezwiązana bezpośrednio z pracą, ale co się stało z Pandorą w Bydgoszczy ? Z tym salonem w zielonych arkadach ? Ktoś cokolwiek wie ? Moja dziewczyna zbiera te zawieszki do bransoletek i chciałem jej jedną kupić w prezencie, ale widzę, że salon jest nieczynny.
Janka 2016-10-18 21:25
Kupowałam tam, ale też nie mam pojęcia co się dzieje. Może mają remont ? Jeśli ktoś coś wie w tym temacie, to też proszę o info.
fipp22 2016-10-21 10:03
Też zastanawia mnie dlaczego salon Pandory w Bydgoszczy w arkadach już nie działa...
bono28 2016-10-24 22:57
Ja pracuję niedaleko zielonych arkad i ktoś ze znajomych, kto pracuje w tym centrum wspominał, że będzie jakiś nowy właściciel dla tej pandory.
kaczitka 2016-10-25 21:43
Ojej, tamten salon był super miał fajną obsługę i duży wybór, mam wątpliwości co do tego czy nowy może być lepszy...
Olga 2016-10-30 15:31
Zgadzam się z opinią niektórych osób. Na początku atmosfera jest super, każdy miły i pomocny, a tak naprawdę, to jest duża konkurencja pomiędzy dziewczynami o miesięczny bonus.
Przychodzisz do pracy jak zwykle ,nikt ci nic nie powie, a na koniec dnia dostajesz wymówienie, bo podobno nie pasujesz do zespołu.
Praca jest ciekawa jeżeli pracujesz w miejscu gdzie są klienci. Do salonu , w którym ja pracowałam prawie nikt nie zaglądał i wtedy 12 godzin stania i sprzątania kilka razy dziennie staje się nieznośne.
Nie mam nic przeciwko ciężkiej pracy, ale stać bez sensu tyle godzin to masakra.

Banan 2016-11-10 10:32
test online jest łatwy i zajmuje max 10 min
Bananek 2016-11-18 19:24
Mieli odezwać sie w ciągu tygodnia. Gdybym sam nie napisał pewnie nikt nie udzielilby mi info. Rozmowa kwalifikacyjna sklada sie z podstawowego testu z ksiegowosci, zadan excel. Oferują marną kase.
Powodzenia;)
patrycja 2017-01-15 13:00
jest ktoś kto pracuje w tej firmie? baaaaardzo prosze okontakt
Piotr 2017-01-15 16:57
jestem pracownikiem Pandora. Warunki sa bardzo dobre - Patrycja daj mi namiar na siebie to odpowiem na pytania w razie potrzeby.
Blondi 2017-01-18 11:47
Hejka, mam niedługo spotkanie w Pandora SHARED SERVICE CENTRE ul. 17 Stycznia 45 D w Wawie. Może ktoś podać przykłady pytań jakie padają na rozmowie? Jak wygląda test z excel? Jak wygląda cała rozmowa? Dzięki
Urocza 2017-01-19 12:03
Słyszałem, że firma jest super. Czy trudno jest się dostać do pracy? Może ktoś informacje o nowych ofertach? Czy rozmowy rekrutacyjne są bardzo trudne?
Zonia 2017-01-23 10:21
Pandora to znana marka w świecie , maja wysokie standardy i dlatego oczekują od pracowników wysokich kwalifikacji. Ale trzeba powiedzieć, że płaca za te umiejętności. Bardzo bym chciała u nich pracować!
pandorowiczka 2017-02-05 00:11
czy ktoś wie z osób pracujących czy gdzieś w Warszawie nie potrzebują nikogo do pracy? bardzo proszę o kontakt
pandorowiczka 2017-02-05 00:11
Ula 2017-02-19 17:06
Zawsze tak jest, jak firma jest super to nie ma prawie wcale nowych etatów, szkoda bardzo bym chciała tu pracować!
Kas 2017-03-03 09:21
A czy jest szansa aby skorzystać z pańskiej zniżki pracowniczej? Albo czy ktos inny by mi pomógł?;-) kachiunia@gmail.com
Dominika 2017-03-14 18:03
Process Excellence Specialist with VBA and SQL coś więcej na temat tej oferty pracy?
XXX 2017-04-13 09:35
Pandora SSC jako pracodawca - w ogólnym rozliczeniu nie polecam.
Rozmowa kwalifikacyjna i test banalny. Potrzeba minimum wiedzy z angielskiego i z księgowości.
Dobry socjal, multisport, opieka medyczna. Wynagrodzenie przeciętne. Wrzucają Cię na głęboką wodę i czekają w którym momencie się potkniesz. Nikt nie liczy się z Twoimi potrzebami. Wszyscy uprzejmi, a za plecami obrobią Cię od góry do dołu.
Lonia 2017-04-18 16:26
A ja pracuję od pół roku i bardzo sobie chwalę. Socjal super i podejście do pracownika - wcześniej nie miałem żadnych szkoleń, a tutaj sam sobie mogę wybrać i moja przełożona to aprobuje. Mam poczucie rozwoju i w przyszłości pewnie poczynię krok, aby zmienić zespół, bo w rekrutacjach wewnętrznych są takie szanse. Jak masz już jakieś doświadczenie, to pewnie wpadasz na głęboką wodę, ale nikt Ci nie odmówi pomocy. A jak nie masz doświadczenia, to możesz liczyć, że nauczysz się tutaj wszystkiego od początku. Firma się rozwija i w ostatnim czasie jest kilka nowych stanowisk do obsadzenia.
Ula 2017-04-25 13:27
Pracuję w firmie Pandora Jewelry od niedawna ale jak narazie jest super. Nie zgadzam się z opinią , że nikt nie pomaga.
Zostaw swoją opinię o Pandora Jewelry - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pandora Jewelry