Malwa Maria Manowska

Wrocław

Opinie o Malwa Maria Manowska

M. 2009-02-26 09:36:36
Słowa kojarzące się z Malwa [usunięte przez moderatora] (solidna, rozwojowa, stresująca)
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo sympatyczni i uczciwi.
Najbardziej podobało mi się w Malwa[usunięte przez moderatora] doświadczenie w sprzedaży.
anonim 2009-03-19 21:34:18
tak a teraz pani [usunięte przez moderatora] ma dużżże kłopoty :)
anonim 2009-06-04 10:53:17
dużżże to chyba mało powiedziane;)
anonim 2009-06-05 13:49:41
generalnie chca gory a malo placa
zyta 2009-07-09 11:05:16
ta firma to oboz pracy,duzo godzin malo kasy i zero premii
anonim 2009-09-17 11:36:01
anonim - 2009-03-19 21:34:18

tak a teraz pani Manowska ma dużżże kłopoty :)

i będzie miała jeszcze większe :P
Dobrze że kierownicy są ok ja miałam super kiekowniczkę
anonimowo 2009-09-22 22:11:53
czyżby szykowały się kolejne atrakcje?a może coś bliżej?
anonim 2009-12-05 15:57:37
niestety sprawe tej pani umorzono , tak jak ktos napisal oboz [racy heh ja tez mialam fajna keirowniczke ale pani(usunięte przez administratora) byla nie do zniesienia:p
ala 2009-12-23 14:01:12
Praca w tej firmie była ok, pod względem atmosfery pomiędzy mną, a koleżankami, klienci też super. Wielka szkoda, że firma nie wywiązywała się wobec mnie, ze swoich obowiązków -(usunięte przez administratora)były problemy z najprostszymi czynnościami, takimi, jak podbicie leg.ubezp. Pieniądze za pracę żałosne, obiecywane premie obniżane i to ciągłe przypominanie, że mamy super warunki i dobrze zarabiamy - dla mnie to żenujące...
anonim 2010-01-03 17:24:11
Widać że wobec wszystkich tak samo robią! za to teraz po umorzeniu sprawy dopiero poczują się mocni!Już wykorzystują ludzi na maxa bo na umowę zlecenie czuja się bezkarni!!!! teraz dopiero będzie(usunięte przez administratora) za wszawy grosz bo przy kosmicznej liczbie godzin zarobią tyle co najniższa
anonim 2010-02-19 23:45:02
Święta racja tylko czemu ciągle są bezkarni?Kiedy przestanie im to wszystko uchodzić na sucho?
anonim 2010-02-21 20:01:20
widze ze jest nas tu cale grono..jesli chodzi o atmosfere w prac to pelen luz kierownik raz na miesiac tylko te ciagle meczenia telefonami utargi za male za male za male..a towar szitowaty ;] nie pracuje tam juz rok, bylam w gleboikim szoku jak nam powiedziano ze nie mamy oplacanych skladek;] to firma jeszcze funkcjonuje? obilo mi sie o uszy ze nie..trzeba cos zrobic , to nie fair!
malwinka 2010-02-26 10:07:34
No i jak widzę wszystko po staremu(usunięte przez administratora) Kierowniczki starają się być milutkie bo w końcu one mają bezpośredni
kontakt z pracownikami ale swoje muszą zrobić.I na tej zasadzie działa ta "cudowna firma".
anonim 2010-03-08 22:50:45
Chyba ta "fantastyczna"firma pada ,bo jadą równo z cenami w dół ,ale chyba to już zapózno haha jak już wszyscy klienci wiedzą że tam jest drogo i buble.Nie wspomnę o reklamacjach z których zawsze się wykręcili,ale takie wieści lotem błyskawicy obiegają miasta!!!!!
e2w6a 2010-04-22 13:46:59
witam ,

bardzo potrzebuje kontakt z ta firma - brak pitu musze zadzwonic

mojegg 9046118
ala 2010-06-09 22:18:50
Wiem, że to już po czasie, ale może na coś się przyda... najlepiej pisać na adres firmy oficjalne pismo - podanie i wysłać listem poleconym, z potwierdzeniem odbioru (sobie zostawić ksero pisma, żeby w razie czego mieć podkładkę, że się próbowało coś uzyskać). Adres taki, jak na paragonach z kasy. Pozdrawiam :)
ZYTA 2010-07-09 21:29:45
TA FIRMA TO PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY,ZADNYCH FAKTUR, PRZY DOSTAWIE,PRZECENY NA TELEFON PODAWANE PRZEZ KIEROWNICZKI,ZADNYCH ODPISÓW-TAK NIE MA W ZADNEJ INNEJ FIRMIE,ŻAŁOSNE I CO GORSZ TO FIRMA JEST NIE DO RUSZENIA.WŁASCICIELKI ŻADNA PRACOWNICA NIE WIDZIAŁA NA OCZY,A O KONTAKCIE TELEFONICZNYM Z FIRMĄ TO MOŻNA POMARZYĆ-TYLKO KIEROWNICZKA.
Gdynia 2010-10-09 18:10:19
Jak dla mnie ta kobieta nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu firmy.
Szukam jakiegos kontaktu z ta firma.
Nie pracuje tam około 3 lat a do dnia dzisiejszego nie dostarczono mi Świadectwa pracy!!! A jest mi teraz pilnie potrzebne. Jesli ma ktos jakis kontakt to prosze o informacje na forum. Pozdrawiam
xxx 2010-11-01 20:34:58
oJ JADA JADA W DÓŁ Z CENAMI, ALE CO Z TEGO JAK TEN SZAJS DALEJ MA CENY Z KOSMOSU. SŁYSZAŁAM WŁASNIE , ŻE GDZIE NIEGDZIE ZAMYKAJĄ SWOJE ,,FILLE'' SKLEPÓW. JEDNYM SŁOWEM MASAKRA. CZŁOWIEK CHCE PRACOWAĆ, ALE GO I TAK WYZYSKU,A ZA PSIE PIENIĄDZE , DAJE SIE PONIEWIERAĆ, BO Z CZEGOS TRZEBA ŻYĆ, JAK JEST SIĘ NA WŁASNYM UTRZYMANIU. (usunięte przez administratora)!!! NIBY SA MILII , ALE TYLKO DO CZASU....

OMIJAĆ NA KILOMETR, LUDZIE SŁABI PSYCHICZNIE NIE WYTRZYMAJĄ...
P. 2010-11-13 18:00:05
Witam,

Też pracuje w tej firmie, dorabiam sobie w weekendy. Pani(usunięte przez administratora). jest nie do wytrzymania, nie szanuje ludzi, czepia sie utargów i ogolnie nie miła atmosfera się robi już... zrobic cos z nimi trzeba!
anonim 2010-12-07 19:55:14
Ludzie omijajcie ta prace wielkim łukiem !!!!!!!
malwa 2010-12-16 17:37:36
W kryzysie takie do luftu firmy niestety przetrwają.
Ciekawe w jakich miastach zostały jeszcze te stoiska.
... 2011-01-13 13:24:07
W koninie jest.
anonim 2011-02-18 20:47:55
ja też tam pracowałam coś okropnego (usunięte przez administratora)wszystkie soboty i niedziele za 3zł i te ciągłe tel czemu tak mało i mało no a kierowniczka (usunięte przez administratora) okropna nie szanuje ludzi wykorzystuje ludzie omijajcie to stoisko szerokim łukiem nie polecam ani jako miejsce pracy ani na zakupy
anonim 2011-05-20 14:10:41
Ja także miałam okazje pracować w tym obozie pracy - tragedia. Stawka najpierw 6 zł +10% utargu (tak ładnie zachęcała P.(usunięte przez administratora) na rozmowie kwalifikacyjnej), a na umowie już 3 zł. Porażka totalna,(usunięte przez administratora), niemiłe kierownictwo, ciągłe sms-y typu \"stawaj na rzęsach i rób wszystko, żeby było dobrze\",\"(usunięte przez administratora)czemu tak mało w kasie, kiepsko, bierz się\". To co, ja miałam ludzi za ręce przyciągać do stoiska i wciskać im ten drogi szajs? Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.
anonim 2011-11-11 12:40:26
(usunięte przez administratora) Manowska tak robiła, jak ja u niej pracowałam - wychodziła ze sklepu i zaczepiała ludzi, którzy szli pasażem, po prostu pod rękę i do sklepu... kazała tak robić pracownicom, żadna z nas tego nie robiła, bo to żenujące i w jakim świetle nas stawiało?! Cieszę się, że tam nie pracuję...
Była pracownica 2012-05-16 13:03:43
anonim - 2011-11-11 12:40:26

Stara Manowska tak robiła, jak ja u niej pracowałam - wychodziła ze sklepu i zaczepiała ludzi, którzy szli pasażem, po prostu pod rękę i do sklepu... kazała tak robić pracownicom, żadna z nas tego nie robiła, bo to żenujące i w jakim świetle nas stawiało?! Cieszę się, że tam nie pracuję...
Ja pracowałam wu Tej Pani.Nigdy jej na oczy nie widziałam. Tylko jej pracownice(usunięte przez administratora) itp. Firma nazywała się \" MALWA\" sprzedaż odób do włosów oraz biżuterii.Zawsze przywozili towar, nawet nie liczyli ile czego jest -to chyba na wage kupowali(niważne). do sedna Na początku pracowałam pół roku bez umowy, potem podpisano ze mna umowę na 0,5 etatu, ale w gruncie rzeczy pracowałam nawet więcej niż cały etat. Odpowiadało mi to bo studiowałam i potrzebowałam pieniędzy. Na początku wszyscy zarabiali tak samo : stawka zumowy +premia. Po czasie czowiek juz nie wiedział ile wypłaty dostanie, bo potem było tak że np. 400zł + do tego np z 900zł premia od utargu .Było nas troje także zawsze ktoś był pokrzywdzony, ale jesli chodzi outargi - to zawsze było mało.Bywało tak, że kierowniczka wysłana przez szefową do naszego oddziału przyjeżdzała i mówiła macie 3 dni wolne, a to było akurat po wypłacie i automatycznie było mówione jak my handlujemy , bo jak ona przyjeżdza to ona zawsze ma utarg. Przez trzy lata ani jednego dnia urlopu, z choroba do pracy itp. Wspominam lata fajne, ale to ze wzgląd na atmosferę między mną a dziewczynami, ale róznica w zarobkach i CIĄGŁA RYWALIZACJA TO WYKAŃCZAŁO.Sama się zwolniłam bo w 2005 roku w lipcu jak dostałam wypłate po którą musiałam sobie osobiście przyjść. I nie wiedziałam czy płakać czy się smiać, bo znowu zmienili metody płatności i ledwo na czesne 350zł mi starczyło, które płaciłam co miesiąc- Ale byłam przeszcęśliwa, że znalazłam inna Pracę i będę miała stałe zarobki.Po moim odejściu okazało się że sklep istniał jeszcze jakieś 2 czy 3
miesiące.(Miejscowość, Ruda Śląska,). Takich firm jest wiele, jedna pani sprzedająca firmowe garnitury też zatrudniała na podobnych zasadach, może nadal tak robi. Byłam u niej tylko na jednym dniu próbnym 6 godz. - i nie dostałam ani grosza.Czysty wyzysk!!!!!
admin007 2013-06-18 13:45:52
malwa - 2010-12-16 17:37:36

W kryzysie takie do luftu firmy niestety przetrwają.

Ciekawe w jakich miastach zostały jeszcze te stoiska.
W Bydgoszczy nie ma żadnego punktu. Pracowałam w jednym chyba z 6 lat temu. Masakra. Nikomu nie polecam. Ciągłe telefony z pytaniem: Jaki utarg?Dlaczego tam mało? Biżuteria tandetna i droga. Pierwszą kierowniczkę miałyśmy super. Później była chyba Ola (w kręconych włosach, wysoka), co za okropne babsko, karierowiczka. No i Pani (usunięte przez administratora)..już w ogóle masakra. Później się okazało, że nie płacili składek, a nam fałszywe dokumenty dawali, z wyliczeniami że wszystko jest opłacane.
Kasia 2013-11-22 13:09:49
Moja przyjaciółka tam pracuje. Za 200godz pracy dostała 1200zł ;)pozdrawiam!
dirk 2014-03-23 15:36:49
w Malwie można zostać zatrudnionym tylko jako sprzedawca, czy są jeszcze jakieś inne stanowiska, na które można aplikować?
kapitan 2014-03-23 23:39:32
Skoro jest 1200 to jednak chyba daja wiecej niż 6h na godzinę, no i najwazniejsze, że uczciwie, bo sa firmy inne niż Malwa, które tej minimalnej nie płaca.
Edward 2014-05-31 03:52:44
Potwierdzi ktoś ta minimalna krajowa w Malwa, bo coś nie chce mi sie wierzyć, nie ma przynajmniej 1600 na rękę?
Edward 2014-05-31 16:43:01
Na innym forum w ogóle przeczytałem, że jest 6 zł i 10% od utargu, tu sa podobne informacje, sam nie wiem co mysleć..
korbi 2014-12-19 17:49:51
jakby nie patrzeć, to wszystko sprowadza się do tego , że raczej wielkich pieniędzy to w Malwie zarobić się po prostu nie da. Oczywiście jesli ktoś szuka pracy żeby zaczepić się i aby cokolwiek wpadało mu do kieszeni to warto spróbować i tu, bo wszystko jest chyba lepsze od bezczynnego siedzenia i lenistwa...
Luiz 2015-02-18 01:55:19
Mam wrażenie, że ta firma to firma widmo. Generalnie nie można na ich temat znaleźć żadnej informacji, a mimo wszystko są ludzie, którzy z nimi współpracują. Nawet mam tam znajomego, dlatego wiem o ich istnieniu. Pytanie tylko dlaczego nie mają żadnego sposobu na większe zaistnienie na terenie kraju, czy w ogóle tego nie planują.
tomek 2015-03-04 17:59:41
moż nie planują jakieś większej promocji - albo nie chcą na to wydac pieniędzy albo nie mają pieniedzy na rekamę albo jest to im po prostu niepotrzebne tak naprawde.. no przyczyny tutaj moga być różne i trudno jest spekulowac, ale chyb bardziej istotne sa zaorbki w tej kwestii, prawda? jak sądzicie?
koralka 2015-03-21 13:27:59
Ciężko spodziewać się po małej firmie nie wiadomo jakiego brandingu czy reklamy, co oczywiście nie oznacza, że nie powinni przeznaczyć na nią jakiejś kwoty pieniędzy. Wrocław jest sporym miastem, z dużym rynkiem także odbiorcy usług na pewno się znajdą. Pytanie tylko czy firma będzie chciała angażować środki finansowe w działania promocyjne.
antok 2016-05-12 18:30:37
Ale @koralka i tak gdzieś w gazetach widziałem ich reklamy
Zostaw swoją opinię o Malwa Maria Manowska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malwa Maria Manowska