Opinie o BAM w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BAM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAM w Rybnik

Klient

W grudniu 2018r. dyrektor szkoły przesłał zamówienie na krzesła i stoliki entelo (dobre krzesło). W dniu 18.12.2018r. przez firmę BAM sp. z o.o. została wystawiona faktura na kwotę 7490 zł oraz w dniu 21.12.2018r. BAM sp. z o.o. wystawiła drugą fakturę na kwotę 282 zł. Obydwie faktury zostały zapłacone. Właściciel firmy BAM sp. z o.o. pan Mariusz Przybyłek do dnia dzisiejszego tj. 22.07.2019r. nie zrealizował naszego zamówienia. W tym czasie wielokrotnie kontaktowaliśmy się telefonicznie z panem Przybyłkiem, niestety za każdym razem o ile oczywiście raczył odebrać telefon zapewniał, że towar już został wysłany i nie wie dlaczego nie dotarł. Przy kolejnych rozmowach pan Przybyłek był coraz bardziej nieprzyjemny i podnosił głos w słuchawce. Od kilku miesięcy niestety nikt się nie zgłasza pod żadnym z podanych numerów telefonu. Nie można się dodzwonić do firmy chociaż pan Mariusz Przybyłek bez przerwy powoływał się na to, że są firmą, która działa na rynku od 25 lat i mają renomę oraz doświadczenie, więc pytam się gdzie ta renoma. Mało tego, uważam, że doświadczenie może i ma, ale w oszukiwaniu klientów, bo my jako szkoła zostaliśmy (usunięte przez administratora) na dużą kwotę więc przestrzegamy każdego kto ma zamiar cokolwiek zamówić w firmie BAM sp. z o.o. w Rybniku. To zwykli kłamcy i (usunięte przez administratora)

Mery
@IwonaS

Firma (usunięte przez administratora)i nie realizuje zamówień , proszę o kontakt osoby (usunięte przez administratora)przez Firmę BAM

Danka Nowy wpis

Witam, a czy wy jako pracownicy również macie problemy z wynagrodzeniem czy terminowością. Chce tu złożyć cv, ale jak czytam perypetie klientów to wolę się upewnić czy wszystko gra. Chodzi mi o stanowisko w administracji/obsłudze klienta, mam już doświadczenie. Problem w tym, że nie widzę żadnych ofert, ale skoro tu takie zamieszanie z tym towarem i zamówieniami, to obstawiam, że dodatkowe ręce do pomocy przydadzą się w firmie.

IwonaS
@Klient

PROSZĘ o kontakt osoby oszukane przez BAM z Rybnika. Nie ma z firmą zadnego kontaktu, nie ma zamówionego towaru. Sytauacja dokładnie jak pisal PAn poniżej.

Kamczatka
@IwonaS

Zgadzam się z wyżej wymienioną sytuacją towar nie dotarł. Sprawa będzie zgłaszana na policji.

ja czekam na zamówienie 5 miesiecy , zero kontaktu , kasa w błoto

@Klient

Ja również czekam od lipca na opłacony towar do przedszkola.Poczatkowo był chociaż kontakt telefoniczny.Obecnie nie mogę się dodzwonić, a maile pozostają bez odpowiedzi.

Mery Nowy wpis

Klientka

Dzień dobry. Ja też niestety zamówiłam dwie tablice magnetyczne w Firmie Bam i już od dwóch miesięcy nie mogę się doczekać na realizację zamówienia. Za każdym razem kiedy dzwonię Pan Mariusz twierdzi, że tablice zostały wysłane albo, że już jutro będą pakowane na samochód. Dodam, że gdy zaproponowałam że sama przyjadę po zamówienie podniósł głos i zrobił się bardzo nieprzyjemny.

Mery Nowy wpis
@Klientka

Niestety Firma (usunięte przez administratora) i nie wysyła zamówionych , zapłaconych rzeczy. Jest wielu (usunięte przez administratora) klientów trzeba będzie przygotować pozew zbiorowy!!!

Administrator Nowy wpis

BAM poszukuje osoby na stanowisko Animator w mieście Iława. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BAM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak tak czytam te opinie to się zastanawiam czy to w ogóle możliwe, żeby za każdym razem było coś nie tak z zamówieniem? wyglądają na aktywnych po krs, więc raczej normalnie działają a skoro miałoby być tak nieciekawie to skąd firma miałaby brać klientów? Ile osób tu tak właściwie pracuje skoro z obsługą podobno jest coś nie tak?

Szkoła Podstawowa

Brak realizacji zamówienia na 4 biurka od roku. Telefon milczy

KLIENT23

Banda (usunięte przez administratora) . Towar wysłany po ok 4 miesiącach od przedpłaty . Dotarł wybrakowany mimo wielu prób kontaktu i prośb o usunięcie defektu zero rezultatu. Panie szanowny informuje Pan, że wciągu 3 dni ma nastąpić reklamacja .. niech Pan się doinformuje prawnie i doczyta .. "Konsument musi złożyć sprzedawcy żądanie wynikające z rękojmi w ciągu roku od dnia zauważenia wady – niemniej najlepiej ją zgłosić zaraz po zauważeniu. Warto podkreślić, że nie skraca to w żaden sposób okresu odpowiedzialności sprzedawcy, który wynosi 2 lata od dnia wydania rzeczy." Ilość maili i telefonów wykonanych do Pana i braku rozwiązania sytuacji przez ponad rok oraz odzywek Pana świadczy tylko z kim ma się do czynienia. Nie polecam, wręcz odradzam zakupy w tej firmie.

Edyta

Nie zamawiajcie od tej firmy nic!!! (usunięte przez administratora), zgłosiłam sprawe na policję, (usunięte przez administratora)pieniędzy i (usunięte przez administratora).

michał
@Edyta

Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

AGNIESZKA

TA FIRMA OKRADA LUDZI , NIC NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH , CZEKAM NA ZAMÓWIENIE OD 3 MIESIECY ZERO KONTAKTU TOWAR OPŁACONY NA KWOTĘ 2300 ZŁ

Co jaki okres czasu w BAM można ubiegać się o podwyżkę?

Tomasz

jak oszukasz ludzi to moze dostaniesz

Hejo. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Liczę, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Rybnika. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie BAM? Czy mają wysokie stawki? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Piotr

Jacek
@Piotr

radze nie mieć nic do czynienia z tą firmą, chyba , ze chce Pan oszukiwac ludzi jak to robi ta niby firma

Tomasz

Nieprofesjonalna firma, zamówienia nie docierają, wpłaciłem 2115 zł na krzesła w czerwcu 2021 roku i nadal przesyłki nie mam ani zwrotu pieniedzy

klient

Proszę nie zamawiać w tej firmie. Zamówienie złożyłam i opłaciłam proformę. Zero kontaktu po 3 tygodniach .Na początku tylko zwodzenie ze brak materiałów na produkcję materacyków. Dodzwonić się nie można na żaden z podanych numerów na stronie internetowej .

Bronisław
@klient

A może było dużo zamówień i był problem z dostawą? Jak to się rozwiązało? Dostałaś w końcu zamówienie? Ja chyba bym już zrezygnował i wniósł o zwrot kasy.

Edka
@Bronisław

Niestety ta firma to (usunięte przez administratora) , ani zamówionych mebli ani zwrotu pieniędzy nikt nie dostał

Edka

(usunięte przez administratora) nA SZCZĘSCIE NIEBAWEM ZWRÓCICIE WSZYSTKIE PIENIADZE oszukanym przez Was klientów

szkol

Od ponad roku czekamy na szafkę. Właściciel firmy nie reaguje na ponaglenia. przestrzegam przed zamówieniami w tej "firmie".

przedszkole

Ta firma w ogóle legalnie istnieje??? Bo mam duże wątpliwości... Dlaczego usuwane są negatywne opinie??? Tylko w ten sposób można ostrzec innych - ewentualnych pracowników oraz klientów...

Wymagają znajomosci języków ?

Barbara

Sklep BAM super obsługa klienta szybki czas wysyłki polecam!!!

Maja
@Barbara

Piszesz jako klient firmy, nam jednak zależy na zdaniu zatrudnionych w niej osób. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i zajmuje się dystrybucją i produkcją materiałów szkolnych. Wydaje się, że jest to pracodawca o stabilnej pozycji. Może znasz jakieś osoby, które pracują w Bam? Jeśli tak, zachęć je proszę do udziału w dyskusji.

@Maja

Firma 3 lata temu rozłączyła się i stary BAM s.j. jest pod nazwą EDUBAMA. A ten BAM to zupełnie nowy odłam i jest sp. z o.o. Od sierpnia czekam na moje zamówienie szkolne. Zero kontaktu.

Dorota
@Kasia

Ja tez w pażdzierniku zamówiłam meble do szkoly- zero kontaktu - nie polecam

Konrad

Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników. Liczyłem na informacje o pracy a tu nikt nie napisał nic.

Maja
@Konrad

To fakt, wiele osób szuka tutaj opinii o firmie jako pracodawcy. Jest to ktoś , kto podzieli się informacjami na temat warunków pracy w BAM w Rybnik?

Anna Leszczyńska

Czuję się przez BAM oszukana. Zamówiłam suchy basen 13.03.2019 r. Zapewniano mnie, ze wysyłka nastąpi w ciągu 24 godzin, tak jest nawet w ofercie na stronie internetowej. Niestety, minęły 4 tygodnie, a basenu nadal nie ma. Raz udało mi się dodzwonić to Pan, z którym rozmawiałam zapewniał mnie, że w przeciągu tygodnia basen przywiozą. Minął kolejny tydzień, nikt już nie odbiera ode mnie telefonu i zastałam bez basenu i bez pieniędzy. Jak nazwać takie podejście do klienta? Anna Leszczyńska Szczecin

Zostaw merytoryczną opinię o BAM - Rybnik

• Jak się pracuje w BAM?

Zobacz opinie na temat firmy BAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BAM
1.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Niedobczycka 94
    44-200 Rybnik