Opinie o Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. w Wrocław

Kandydat Nowy wpis

Taki trochę Amway bądź firma ubezpieczeniową. Wszystkie koszty po Twojej stronie ( prowadzenie działalności, samochód, paliwo) oni dają tylko produkt i szkolenia. Im więcej sprzedaż, tym więcej zarobisz, a najwięcej zarobi ten nad Tobą a jeszcze więcej ten wyżej i wyżej, czyli piramidka finansową. W ten sposób to każdy chciałby prowadzić biznes, dajesz produkt i prowizje komuś i niech zasuwa, co zarobi to zarobi dla siebie i dla firmy, jak nie zarobi to firma nic nie traci czyli nie podejmuje żadnego ryzyka finansowego w postaci pokrycia wstępnych kosztów pracownika. Druga sprawa, prezentacja firmy na której na pierwszym slajdzie widać plik pieniędzy, od razu wydaje się podejrzana, panowie powinni sobie przyswoić jedną podstawową zasadę biznesu, że pieniądze lubią ciszę. Też usłyszałem, że najmniej zarabia się 15 tys, tylko ja się pytam, to gdzie Ci wszyscy bogaci przedstawiciele z tych firm fotowoltaicznych? Gdzie te pieniądze? Skoro do wielu innych branż handlowych, przychodzą ludzie z fotowoltaiczne, skoro tam się tak dużo zarabia, to po co zmieniać? Także właśnie tak to wygląda, i zgadzam się z wpisami poniżej, w ogłoszeniu jest manager, auto służbowe, narzędzia pracy, na rozmowie jest jedno wielkie NIC. Jak ktoś kłamie na samym początku, to jak będzie dalej? Sami sobie odpowiedzcie...

Dominika Nowy wpis
@Kandydat

Czyli nie podjąłeś tej pracy? Oni nawiązują współpracę tylko na zasadzie B2B czy zaproponowali też opcję pracy na umowie? Generalnie za dobrze to nie wygląda z tego co opisujesz, no ale zastanawiam się jeszcze czy dać temu szansę i wysłać do nich aplikacje..

Kandydat Nowy wpis
@Dominika

Absolutnie nie podjąłem, byłem nawet na drugim etapie w siedzibie, tez dałem sobie szansę...tylko B2B, ale to akurat nie jest problem, natomiast jak zacząłem czytać tą umowę o współpracy...masakra jakaś, włosy mi się na głowie zjeżyły, od razu im powiedziałem ze nie podpisze i wyszedłem. To jakiś żart ta umowa, jest tak skonstruowana, że mogą Ci nie wypłacić żadnej prowizji, z każdego powodu, natomiast Ty możesz zostać ukarana kwotami z kosmosu nawet 100 tys zł i wielokrotność, praktycznie za wszystko. Także takie miałem doświadczenie z tą firmą.

123 Nowy wpis

Aplikacja na stanowisko managerskie a podczas rozmowy propozycja pracy handlowca, brak podstawy, stawki omawiane na rozmowie moim zdaniem nie do osiągnięcia, usłyszałem że ludzie zarabiają tam powyżej 100tys zł. Z rozmowy wynikało że są jedynie pośrednikiem a nie dostawcą. Kolejny etap rozmowy wiele kilometrów od miejscowości do której się aplikuje. Szkoda czasu na wypełnienie ich dziwej ankiety i rozmowę wszystko pisane patykiem po wodzie

Prawdasamasieobroni

Porażka. Pytania na przestawiciela handlowego na rozmowie jak na stanowisko na którym dają podstawy 15 tys netto plus samochód. Po moim pytaniu czy jest w ogóle jakąkolwiek podstawa otrzymałem odpowiedź że NIE. tragedia gość myśli że będę się starał żeby pracować w jego firmie jak takich firm jest co najmniej 50 i do każdej której pójdę to przyjmą mnie z otwartymi rękami. Gość udaje profesjonalnego rekrutera kiedy nim nie jest. Pozer co słychać już przez telefon. Na szczęście bóg jest miłosierny dla takich (usunięte przez administratora)bo ja zablokowałem odrazu kontakt do niego.

Zdecydowanie nie polecam.

Katarzyna
@Adam

Dawno tu nikt nie pisał o Grupie Finansowej EXPERT, dlatego wielkie dzięki za ten wpis. No ale trzeba też powiedzieć, że jest on mało konkretny, lakoniczny. Bo nawet nie wiem. czy polecasz firmę jako pracodawcę czy jako usługodawcę. Możesz na początek to wyjaśnić?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Przemysław

Atmosfera i warunki pracy w firmie są Ok? Czekam na wasze informacje. Dzięki.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Grupa Finansowa EXPERT Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

does not work
@admin

Bardzo przepraszam - pomyliłam firmy. Odwołuje wcześniejszy komentarz. Sorry!!!

does not work

Firma nierzetelna, niesłowna - ignoranci. Po rozmowie mimo zapewnień zero kontaktu. Mają w nosie wcześniejsze zapewnienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jemiołowa 44 lok. 104
    53-426 Wrocław

Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.