logo BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI

BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI

Różyny

Opinie o BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI

Szczepan9985 2015-08-23 18:14:49
Pracowałem tam, nie jest ciekawie. Siedzibę mają jedną w Różynach. Warunki prace słabe, brak jakiegokolwiek systemu ERP, jak na produkcję, to partyzantka, cały czas zastanawiałem się jak to działa. Pracowałem w kilku firmach i Bakpit oceniam najgorzej. Nigdy więcej takiej firmy, nawet z CV wyrzuciłem moją przygodę z Bakpitem. Może coś się zmieniło od tamtego czasu, ale szczerze w to wątpię.
Szczepan9985 2015-08-25 11:37:04
Darek, a swoja koszulkę z napisaem "I love Bakpit" masz jeszcze?
alibaba 2015-12-16 21:20:21
Pracowałem w swoim życiu w paru firmach, bardzo różnych, małych, dużych, bogatych, biednych, itp. i Bakpit bije wszystkie na głowę. Popieram Szczepana - pełna partyzantka, jeden wielki chaos. I tu nie chodzi o ERP, które nie jest do końca potrzebne, ale o samo podejście do sprawy planowania produkcji i jej realizacji. Jeden pośpiech, nerwówka, która odbija się bardzo negatywnie na pracownikach zarówno produkcyjnych, jak i tzw. umysłowych. Istny terror w tzw.zarządzaniu. Zresztą najlepiej świadczy o tym, ilu tam było w ostatnich 3-4 latach kierowników produkcji lub osób pełniących ich funkcje. Było ich pięciu (!!) i żaden się nie sprawdził :) Do tego rotacja również na innych stanowiskach - planistów, inżynierów, zaopatrzeniowców, magazynierów. Atmosfera w firmie strasznie ciężka, ale jak ktoś się zna na CNC, może zaryzykować na stanowisko operatora maszyn. Płacą moim zdaniem uczciwie i nie ma opóźnień, czy podobnych niespodzianek.
Szczepan9985 2016-01-14 21:51:54
@alojzy Nie nazwazwałbym tego naskakiwaniem, tylko ostrzeganiem innych. Z zewnątrz wszystko wygląda ok, gdy znajdziesz się w środku w pełni zrozumiesz o czym pisał kolega alibaba. Pięknie ujął całokształt.
@ Mojr partyzantką nazywamy niezaplanowane, niezorganizowane działanie, pełne niepotrzebnego stresu. Piszesz, że słyszałeś, że idą podwyżki i praca fajna, ok, ciekawe od kogo słyszałeś;)
alibaba 2016-01-21 18:46:38
Na potwierdzenie kolejne rotacje. Widzę w kontaktach kolejnego kierownika produkcji, chyba szóstego jak dobrze liczę. Szczerze mi gościa żal ;) Widzę że kontrola jakości długo nie pociągnęła - choć dwa lata w B. to już sukces. Widzę że magazyn całkiem zmienił obsadę. Znowu. Planista też odpadł. Ciekawe dlaczego ? Może ktoś podpowie. Pewnie dobrze im tak było że ze szczęścia się wynieśli albo ich wynieśli :)
alibaba 2016-01-21 18:47:12
rozbójnik 2016-02-10 07:51:52
Rzeczywiście, praca w Bakpicie to jakaś porażka. Pracowałem tam dość długo, ale to co wyprawia dyrektorka to jakaś paranoja. Powinni wysłać ją w kosmos, to przez nią te problemy. Tak jak mówi łan, przydałaby się porządna rewolucja, bo nerwówka jest straszna przez tą kobietę. Kasa może być, ale za pracę w takiej atmosferze- nie warto. Teraz pracuję w fajnej firmie, dającej mi się rozwijać- w Bakpicie zero możliwości progresu.
alibaba 2016-05-08 17:31:50
Fakt. Atmosfera nadal jest suuupeeer. Najlepiej świadczy o tym kolejna wymiana kierownika produkcji na ...siódmego z kolei. Szkoda tylko Tomka. Może z pół roku pociągnie na tej intratnej posadzie. Może rok, zanim Pani Dyrektor go pogoni. Inzynier Piotr widzę też wymiękł. Szkolenie spłacone i heyah :) Powodzenia życzę armii straceńcow.
Szczepan9985 2016-05-17 19:17:47
Jak w Bakpicie jest tak dobrze, to chyba wyślę aplikację ( usunięte przez administratora )/> A teraz na poważnie: Zmiany niezłe, nowy były kierownik nie popracował za długo, inżynier Piotr też nie, chociaż i tak długo wytrzymał. Dziwi mnie trochę, że Kuby nie ma już w kontaktach. No i pytanie czy w Bakpicie jest już sprzątaczka czy dalej dyżur na miotle? Trzymajcie się, do następnego razu:)
Szczepan9985 2016-05-18 11:45:53
I wycięli linka do ogłoszeń o pracę w Bakpicie.
felietonistka 2016-05-24 20:10:35
W zimę robili cos z halą i z ulicy można było zobaczyć wyje*aną dziurę w dachu.Co jak co,ale to chyba nie były warunki do pracy i nie ta pora na takie "porządki".Jak przejeżdżałam autem obok tego śmietnika,to rzuciłam raz jabłkiem i wpadło,może ktoś tam się przynajmniej załapał na darmową przekąskę,bo z tego co słyszę,to tylko współczuć pracownikom.I mam też nadzieję,że ktoś przy okazji dostał w łeb,komu się należało.Podwyżki podobno nie dostaniesz jak wziąłeś chociaż dzień urlopu,nie mówiąc już o chorobowym.Selekcja przyznawania podwyżek i innych takich pod tym względem jest żenująca.No i ta "firma" wygląda w miarę reprezentatywnie tylko z frontu,z tyłu to już brakuje chyba tylko stodoły.
alibaba 2016-05-25 10:48:32
... I to regularne palenie śmieci w ognisku. Bo przecież trzeba oszczędzać. Żenada.
Szczepan9985 2016-05-26 12:43:26
I tak najlepsze są 2 kible obok siebie, niczym nie oddzielone w toalecie na piętrze, nawet w Rosji tego nie znajdziesz:)
alibaba 2016-06-19 06:11:52
Masz jakieś pomysły? Pracowałeś tam?
alibaba2 2016-06-21 22:12:34
Pracowałem w tej firmie w ubiegłym roku i gdyby nie to, że sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjazdu za granicę, pracowałbym tam pewnie dalej. Atmosfera była ok, kasa też dobra, a przede wszystkim ludzie z pozytywnym nastawieniem :)
A.O.S 2016-06-22 21:16:41
Pracuję w firmie od kilku miesięcy. Pewnie wszędzie znajdzie się coś, co można by poprawić, bo nigdzie nie jest idealnie. Ale uważam, że atmosfera jest dobra, wypłata regularnie wpływa na konto a to dla mnie najważniejsze, bo poprzedniej firmie było z tym różnie...
kiwi 2016-06-23 17:10:57
tak, to się dzisiaj w cnc i obróbce skrawaniem bardzo ceni
Zostaw swoją opinię o BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI - Różyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKPIT KRZYSZTOF JARZYŃSKI