Delikatesy u Cybulskich

praca wyczerpująca
anonim 2010-12-14 20:04:31
BARDZO WYKORZYSTUJA MAJA B.DROGO I NA TO KRZYCZA ZLA OPINIA
Anonim1 2012-01-29 20:39:15
Można powiedzieć że jest drogo ale są najlepsze produkty i tańsze niż w polo a w biedronce są podrabiane rzeczy - cipsy są mdłe a u cybulskich są pyszne ;D
nikuś 2013-04-04 20:06:13
Tyle lat spożywkę prowadzą a nie wiedzą jak podaje się wędlinę czy ser ,łapska brudne cały dzień panie pieniądze przyjmują albo brudną szmate w łapie i tymi łapskami podają ludziom wędliny albo sery , wstyd [usunięte przez moderatora] ale to o pani świadczy ,jedz pani na wieś to zobaczysz kobieto jak się podaje ludziskom wędliny lub sery . Rękawiczki na brudne łapska jakbyście nie wiedzieli o co ludziom chodzi , sporo nas z tego powodu zmieniło sobie po prostu sklep.
anonim 2014-12-31 09:26:39
Omijaj ich szerokim łukiem gorzej nie można trafić. Po pierwsze będziesz tyrała w soboty (każdą), a że etat jest tak ustawiony i tak zarobisz najniższą krajową.
Ktoś coś ukradnie nie szkodzi na remamencie się podliczy za wszystko zapłacą pracownicy.Ale co najlepsze jak coś się przeterminuje, bo nie zeszło, po prostu też zapłacą pracownicy.Prawa pracownik nie ma żadnego także wykorzystują to mało powiedziane. Bezczelne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle powiem. Co do świeżości produktów to radzę
sprawdzać DATY WAŻNOŚCI na wszystkim bo zdarza się że dziwnym trafem znikają.
wasiarz 2016-01-18 12:10:40
obsługa jest całkiem miła oprócz takiej jednej pani rudej z wąsikiem, wiecznie niezadowolona i naburmuszona jakby miała klimakterium od urodzenia
maria 2016-05-19 18:25:02
owszem @łucja sklepy wyglądają dobrze. Tu opinie o firmie też są różne a ja potrzebuję trochę pomocy bo szukam pracy. Nie wiecie czy u nich są jakieś wakaty? Wiem co tu pisali ludzie ale czasem jak trzeba pracować to na nic się nie patrzy. Z góry dziękuję
Zostaw swoją opinię o Delikatesy u Cybulskich - Raciąż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy u Cybulskich