GDF SUEZ ENERGIA POLSKA S.A.

Toruń

Opinie o GDF SUEZ ENERGIA POLSKA S.A.

abcdef 2016-06-22 12:43:06
Podczas procesu rekrutacji wielkie obietnice - dodatkowo robią sesję egzaminów jak na politechnice - każą rozwiązywać zadania, kilkukrotne testy z angielskiego - najpierw telefonicznie potem na miejscu w kilku wariantach, odgrywanie scenek, robienie z siebie bałwana itp. W czasie rozmowy komisja wchodzi i wychodzi co chwilę jakby mieli inne ciekawsze zadania niż znęcanie się nad kandydatem - w efekcie to samo musisz mówić kilka razy "bo jeszcze ta Pani nie słyszała". W drzwiach mijasz innych egzaminowanych których zaproszono i przenoszą Cię po kolei z salki do salki. Całość spotkania trwa prawie 3 godziny i nie można się niczego dowiedzieć od komisji bo nic nie wiadomo i ciągle brakuje osoby odpowiedzialnej. Ostatecznie po kilku próbach kontaktu dowiadujesz się z dużym opóźnieniem że znalazł się kandydat ideał którego od początku rozpatrywali i w zasadzie ani słowa wyjaśnienia czy chociażby wyników wspomnianych egzaminów. Polecam tylko fanom łamigłówek i testów -zabrakło zdecydowanie tu rozmowy o proponowanym stanowisku .

kangur 2016-08-14 17:51:39
i uwazam że takie testy i weryfikacja ogólna jest jak najbardziej wskazana, firma powinna zatrudniać jak najlepszych specjalistów i popieram że sito rekrutacyjne powinno mieć jak najmniejsze oczka, szacun za to
Zostaw swoją opinię o GDF SUEZ ENERGIA POLSKA S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GDF SUEZ ENERGIA POLSKA S.A.