DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

admin 2015-07-10 08:43
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
olek 2017-03-09 23:30
Pan Franczak nie szanuje swoich pracowników. Cieszy się kiedy może w nieuczciwy sposób pracownikowi zabrać część należnej mu wypłaty. Pan Waldemar podejrzewa każdego swojego pracownika ,że go okrada, a to On zabiera najczęściej należne wynagrodzenie pracownikowi. Szkoda bo drukarnia ładna tylko ta atmosfera i utrata części zarobków psują radość z wykonywanej pracy.
Sponiewierany 2017-03-13 15:20
Potwierdzam Pan Franczak nie jest uczciwy, mnie też okradł zabierając część należnego mi wynagrodzenie. Pomimo ,że jest bogatym człowiekiem to oszukał mnie świadomie i to kilkukrotnie przy wypłacie.
Ale co można zrobić ? Gdzieś pracować trzeba.
Zostaw swoją opinię o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.