MB Motors Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o MB Motors Sp. z o.o.

admin 2015-07-10 08:44:43
Znacie dobrze firmę MB Motors Sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
kulka 2015-12-10 12:16:39
Długo się zastanawiałem ale napiszę praktycznie od podstaw, uczestniczyłem na pewnym etapie budowy i cała otoczka z tym związana na samej budowie dzięki mnie firma zaoszczędziła nie małą kasę,zaczęliśmy działać szliśmy w dobrym kierunku wszystko było dobrze, dostałe wyróżnienie nagrodę poprzedni Prezes doskonale zdawał sobie sprawę że dzięki mojemu zaangażowaniu i pracy nie miał problemu aż tu po rocznicy otwarcia pierdut podziękowali mi za pracę bez jakichkolwiek zarzutów tak po prostu, były pan Prezes nawet nie potrafił w bezpośredniej rozmowie powiedzieć prawdy zdaje sobie sprawę że naciskał go jeden śmieć z działu handlowego ale dzięki Panie Damienie nauczyłem się jednego omijać takie firmy z daleka i to wielkiego nie polecam żadnej firm tej korporacji
diekeo 2016-05-17 17:54:31
aj tam, przez jeden dzień niczego się nie dostrzeże, taka jest prawda Maju. Wydaje mi się, że firma nie ma żadnego celu, by wpisywać kłamstwa w treść oferty. A Ty to sugerujesz zniechęcając resztę kandydatów.
sfbfb 2016-11-02 17:14:43
Mb motors poznań - cwaniaki i tyle .. nic wiecej . Szczury którym szkolenia zrobiły pranie mózgu . Dotyczy sie działu handlowego i kierownictwa . Udają bogatych a w koszulach pucują samochody ... hehe .
Zostaw swoją opinię o MB Motors Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Motors Sp. z o.o.