PARTNER W BIZNESIE TOMASZ MARCINIAK

Toruń

Opinie o PARTNER W BIZNESIE TOMASZ MARCINIAK

nick 2010-09-10 18:47:59
Partner w Biznesie, to na pewno partner. Firma oferuje szereg usług od zakupu komórkowego, kredytów, ubezpieczeń, zakupy po niższych cenach.
zadowolony 2011-05-27 20:50:37
Jestem młodym przedsiębiorcą. Trafiłem do firmy, przez przypadek, zobaczyłem reklamę na aucie. Można tam załatwić wszystko od początku do końca. Pomogli mi w założeniu działalności, założyli konto firmowe na preferencyjnych warunkach, wyposażyli moje biuro meble. Złożyłem wniosek o dotacje z UE na rozwój firmy. Polecam
WOJTEK 2011-12-13 22:33:28
FIRMA POSIADA BARDZO SZEROKI ZAKRES BRANŻ, A TO NIE KONIEC NA 2011, TO NADAL TRWA. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA. Najważniejsze jest to , że docierajac do jednej firmy mozna się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, wyposażenia w najnowszy sprzet biurowy, wyposażyć hale produkcyjne, ubezpieczyć siebie, firmę. Szczerze polecam.
szef 2016-09-30 14:09:13
zarobki adekwatne do zaangażowana pracownika
Zostaw swoją opinię o PARTNER W BIZNESIE TOMASZ MARCINIAK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARTNER W BIZNESIE TOMASZ MARCINIAK