Firma Handlowa „Alexis” Arkadiusz Zientarski

Strzelce Opolskie

Opinie o Firma Handlowa „Alexis” Arkadiusz Zientarski

strzelczanin 2011-07-30 20:51:44
Pracodawca jak pracodawca, gorzej jesli chodzi o osoby jakie zatrudnia. Wspolpraca z nimi to po prostu KATASTROFA! Tak niewychowane, bezczelne osoby. I pracuja w sklepie, maja obslugiwac klientow. (usunięte przez administratora)Szanowny panie (usunięte przez administratora)dla poprawy atmosfery w sklepie i wynikow sprzedazy radze zmienic personel. Pozdrawiam
Strzelczanka 2014-05-12 19:37:20
Katastrofa to mało powiedziane! w tym sklepie od długich juz lat bezczelnie i niemiło obsługuje się klientów . Wolę wydać na sukienkę z 200 zł niż za 100 być bezczelnie potraktowaną . Nie dziwię się że jak tylko przyjdzie wiosna czy lato to wieeeelkie wyprzedaże w sklepie ALEXSIS za tak niemiła obsługę nie dałabym zarobić ani grosza! Od dawna omijam ten sklep szerokim łukiem!
Klientka sklepu 2014-11-13 18:39:57
Witam jestem klientka sklepu lecz chyba przestane tam wchodzić ponieważ za każdym razem gdy wchodzę do sklepu ledwo przekraczając próg czuje się jak wróg nr 1 obserwowany z góry na dół przez Panie szczególnie dwie które wiecznie opierają ścianę mierzą tym swoim chamskim wzrokiem myśląc że są piękne bez żadnego uśmiechu na twarzy zero szacunku strach sie cokolwiek zapytać rzucają krótką odpowiedz bez żadnego podjęcia kroku by klient się dobrze czuł obsłużony wyglądają jakby były zmuszane do pracy nie wiem dlaczego Szef nic z tym nie robi skoro chodzi taka opinia po mieście bo Pań które czują się tak samo jak ja jest więcej a chyba chodzi o dobra reputacje firmy..no ale cóż widocznie szefostwo ma taki sam pogląd jak ich pracownice ! Drogi Szefie czas coś zmienić . PS kiedyś chciałam tam pracować ale zrozumiałam że tam nie pasuje ponieważ mam w sobie o wiele więcej szacunku i nie wywyższam się jak Panie!które nadają się do kiszenia kapusty!a nie obsługi klienta
była klientka 2016-01-12 22:15:05
W tym sklepie długo się nic nie zmienia nieuprzejmość nadal panuje już nie wspomne o obsłudze klienta czy kulturze do niego! Te panie które tam pracują są odrażające strach tam na cokolwiek spojrzeć a co dopiero dotknąć albo przymierzyć. Nie polecam zakupów w tym oto sklepie !
kamik 2016-04-23 20:44:02
była klientka, w końcu to detaliczna sprzedaż niewyspecjalizowana, to się rządzi innymi prawami. Aczkolwiek nie ma problemu aby coś przymierzyć, chyba, że widać po Tobie, ze masz mase makijazu i zniszczysz ubrania.
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa „Alexis” Arkadiusz Zientarski - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa „Alexis” Arkadiusz Zientarski