Top Style stoffering

IJmuiden

Opinie o Top Style stoffering

jordi 2011-12-29 22:16:44
Pracodawca \\\"Polak slabo muwiacy po holendersku\\\"wykonujący usługi pod Holendra to sciemniacz podaje zły numer ewidencyjny i za najnizsze zarobki oferuje [usunięte przez moderatora] pracy . Jedna osoba musi [usunięte przez moderatora] za dwie. Polskie realia \\\"patologia\\\" w otoczeniu holenderskiej normalnosci. Jednym słowem Nic ciekawego dla normalnych ...... wyplacalnosc ok. Ale z tym numerem ewidencji podatkowej to juz przegięcie .Wystawialem mu fakturę unijną i mialem powazne problemy w urzędzie skarbowym,bo podal fałszywe dane, a po wszystkim brak odzewu i kontaktu z jego strony .Nie Polecam !!!
Barbados 2012-05-28 19:46:19
Niestety nie mogę zgodzić się z kolegą . Przez jakiś czas pracowałem w tej firmie i tylko ze względów zdrowotnych musiałem wrócić do kraju. Firma bardzo solidna, uczciwa a do tego bardzo sympatyczni ludzie. Na prawdę polecam a koledze obok radzę wrócić do podstawówki na lekcje ortografii. Nie mówiąc już kto tu jest patologią ... mÓwić się piszę !!!!
boxer 2015-11-03 16:09:25
witajcie, dawno nikt tutaj nie znaladał, a potrzebuje informacji by dowiedziec sie jak tam aplikowaliscie, rozumiem, że pewnie przez jakas agencje w polsce chciałbym byscie podali mi jakies namairy na dobra agencje ktora wysyla ludzi do tej firmy, znajomy byl tam kilka miesiecy i mowiz,ze warto,nie mam z nim kontaktu, chce tam ja rowniez wyjechechac
Zostaw swoją opinię o Top Style stoffering - IJmuiden
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Style stoffering