fud men

Sosnowiec

Opinie o fud men

456ela 2015-11-13 12:59
prosz o opinie co sie robi i za ile
xxx1 2015-11-28 22:35
praca na produkcji za 7.80zł/h
do wyniku najniższej krajowej dokładają tzw. premią
xxx 2016-04-26 15:50
k9k chyba żartujesz , starych pracowników zwalniają i przyjmują nowych na zleceniówki, to co teraz się tam dzieje to jeden kicz , o premi zapomnij pracowników traktują jak w obozie zero szacunku do pracownika, płaca minimalna. Ugiąć to oni się nie ugną tylko pracownika zeszmacić umią.
TBC 2016-11-17 15:35
na umowie - zleceniówce wpisują obowiązki niezgodne z pracą faktycznie wykonywaną (piszą skladanie luster dla przykładu). Brygadziści ustawiają pracownika przy robocie na której nie ma obsady w danej chwili. Brygadzista jest osobą która daje pracownika do pracy lekkiej lub ciężkiej i decyduje o twoim losie przez cały okres zatrudnienia. Wynagrodzenie 6,2 netto na godzinę w zespole osób które są wdrożone do przydzielonej pracy i pracują na swoją premię jak cyborgi, aby dobić do 11 zł brutto, jest więc presja ze strony współpracowników i to nie mała - pracuje się de facto w systemie akordowym, ponieważ ludzie pracują na premię, tak aby otrzymali wynagrodzenie, które pozwoli im przeżyć przez miesiąc. Nie, już tam nie pracuję, ponieważ zgodnie z moimi przypuszczeniami de facto zatrudniono mnie za stawkę 8,40 zł brutto - tj. 6, 20 zł netto - chociaż przy rekrutacji obiecywano premię. Premii nie wypłacono - więc moja praca polegała na wypracowaniu premii dla innych osób i to przy dużym obciążeniu fizycznym. Pozdrowienia dla brygadzistów FUD MEN. Wynagrodzenie jest niegodziwe i nie odpowiada nakładowi włożonej pracy.
Pipi 2017-01-31 18:56
Firma pozwala i trzyma pracowników którzy przez cały czas chorują L4 co chwilę albo opieki na dzieci a co Najlepsze dzieci zdrowe do szkoły chodzą.Jedni tyrają i brak zwolnień lekarskich a taka panna L4 co chwilę i chce taką stawkę co pracownik dyspozycyjny.Piją na nockach alkohol.Burdel na kółkach i cyrk.Jedna drugiej tyłki obrabiają za 1 zł by Cię zjadły.
Ja 2017-02-05 13:23
Takie .... mają szczęście wiecznie l4 na bachora ktorym i tak sie nie zajmuja i jej nie wywala.
Robol 2017-04-24 08:51
Praca w tym zakładzie to wielkie nieporozumienie. Każdy się wydziera mimo iż się non stop pracuje. Pieniądze śmieszne do wykonywanej roboty. Najniższa krajowa 2000 brutto w tym zakładzie nie obowiązuje. Pracownicy są okej ale kierownictwo już nie. Zawsze mają uwagi do każdego i mają człowieka za nic. Ma pracować i przerwa się nie należy. Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można powiedzieć. Zrób coś źle to od razu zwalniają. Zero perspektyw. Jeśli ktoś chce tam się przyjąć szczerze nie polecam bo za grosze nikt nie będzie robił. Może kierownictwo które nic nie robi weźmie się same do pracy za takie wynagrodzenie jakie proponują swoim pracownikom. Totalna kpina. NIE POLECAM !!!!!!!
Zostaw swoją opinię o fud men - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fud men