fud men

Sosnowiec

Opinie o fud men

456ela 2015-11-13 12:59:56
prosz o opinie co sie robi i za ile
xxx1 2015-11-28 22:35:18
praca na produkcji za 7.80zł/h
do wyniku najniższej krajowej dokładają tzw. premią
xxx 2016-04-26 15:50:50
k9k chyba żartujesz , starych pracowników zwalniają i przyjmują nowych na zleceniówki, to co teraz się tam dzieje to jeden kicz , o premi zapomnij pracowników traktują jak w obozie zero szacunku do pracownika, płaca minimalna. Ugiąć to oni się nie ugną tylko pracownika zeszmacić umią.
TBC 2016-11-17 15:35:56
na umowie - zleceniówce wpisują obowiązki niezgodne z pracą faktycznie wykonywaną (piszą skladanie luster dla przykładu). Brygadziści ustawiają pracownika przy robocie na której nie ma obsady w danej chwili. Brygadzista jest osobą która daje pracownika do pracy lekkiej lub ciężkiej i decyduje o twoim losie przez cały okres zatrudnienia. Wynagrodzenie 6,2 netto na godzinę w zespole osób które są wdrożone do przydzielonej pracy i pracują na swoją premię jak cyborgi, aby dobić do 11 zł brutto, jest więc presja ze strony współpracowników i to nie mała - pracuje się de facto w systemie akordowym, ponieważ ludzie pracują na premię, tak aby otrzymali wynagrodzenie, które pozwoli im przeżyć przez miesiąc. Nie, już tam nie pracuję, ponieważ zgodnie z moimi przypuszczeniami de facto zatrudniono mnie za stawkę 8,40 zł brutto - tj. 6, 20 zł netto - chociaż przy rekrutacji obiecywano premię. Premii nie wypłacono - więc moja praca polegała na wypracowaniu premii dla innych osób i to przy dużym obciążeniu fizycznym. Pozdrowienia dla brygadzistów FUD MEN. Wynagrodzenie jest niegodziwe i nie odpowiada nakładowi włożonej pracy.
Zostaw swoją opinię o fud men - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fud men