Opinie o Grafton w Wrocław ul. Woźna 14 lok. 5

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grafton. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grafton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafton w Wrocław ul. Woźna 14 lok. 5

ZYZ Nowy wpis

Jeżeli chodzi o zespół to pracownicy są bardzo wspierający i pozytywni. Niestety nie można powiedzieć tego o kadrze zarządzającej, która swoje obowiązki przerzuca na osoby z niższego szczebla, samemu robiąc nie wiem co, ale chyba niewiele, przez co atmosfera bywa toksyczna. Praca może w porządku jako pierwsze miejsce zaraz po studiach, ale dużo się tu nie nauczzycie, chyba że sami od siebie ;)

Kxxx Nowy wpis

Managerki pracujące we Wrocławiu trafią tam chyba kompletnie z przypadku. Zero umiejętności pracy z innymi osobami i panowania nad sobą. Nie polecam tego miejsca do pracy dopóki pracują tam te osoby (czyli pewnie nigdy się nic nie zmieni, bo zarząd wie o tym i nic nie robi).

Anna Nowy wpis

mega sprawny proces rekrutacyjny, rekruterka która mnie prowadziła była wyposażona w multum! informacji o firmie i obowiązkach, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, a na kilku rozmowach juz byłam ;) wiedziałam jak sie przygotować do rozmowy i na co zwrócić uwagę, nie ukrywam ze bardzo mi to pomogło bo rozmowa poszła mi książkowo i dostałam fajną pracę.

Ewa Nowy wpis

padło tutaj stwierdzenie, że zarobki rekruterów zależą właśnie od tego ile osób obsłużą, czyli faktycznie tak jest? A wyjaśni mi ktoś ten system wynagradzania właśnie z ich perspektywy? Czy zarobki dla nich są adekwatne do pracy jaką tu w firmie wykonują?

Czy po rozmowie w Grafton rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
adam.wroclaw

Początki z panią, która mnie rekrutowała - Iwona B., bardzo obiecujące, "znajdziemy dla pana korzystą ofertę", "proszę się nie martwić:,"zadzwnię". po dwoch tygodniach ciszy i moim telefonie, w końcu pani raczyla odebrać. Rozmowa na ponizającym poziomie, brak kultury i agresywny atak. nie polecam odbierac telefonu z numeru tej pani 603-115-687.dramat

Joanna
@adam.wroclaw

Miałam kontakt z panią Iwoną i zastanawia mnie kto jest odpowiedzialny za jej rekrutacje? Jej angielski to masakra!!!

Jolanta
@Joanna

A nie ma możliwości żeby zmienić osobę rekrutującą? Chyba pracuje tam więcej osób?

Milena
@Joanna

Niestety, ale pracownicy tej firmy to ludzie których wynagrodzenie zależne jest od ilości zrekrutowanych pracowników. Zdublowane oferty pracy, brak przygotowania merytorycznego, nieznajomość branży, pozbawione sensu pytania, które dowodzą, że rekruter nie przeczytał CV - to tylko kilka przykładów jak działa firma. Potwierdzam brak znajomości języka przez panią Iwonę B. oraz roszczeniową postawę. Nie polecam

Proces rekrutacyjny bardzo jasny, dla mnie szukanie pracy i rozmowy to duży stres a tym razem było miło i przyjemnie. Konsultantka oddzwaniała zgodnie z ustaleniami, tłumaczyła jak wyglądają kolejne kroki rekrutacji. Polecam!

Joanna
@Kasia

Możesz powiedzieć właśnie jak wygląda ten cały proces rekrutacji w takim razie jak już wiesz?

xing

Jako były pracownik tego przybytku mogę powiedzieć, że: zespół i projekty były naprawdę ok. Niestety we Wrocławiu oddziałem kieruje osoba, która jest mobberem - nazywajmy rzeczy po imieniu. Za jej czasów regularnie wymienia się cały zespół, ponieważ nieustannie wykazuje skrajny brak umiejętności komunikowania się i zarządzania ludźmi. Zarząd tej firmy doskonale wie o tym fakcie, ponieważ było zgłoszone, dlaczego ludzie odchodzą i jasno wskazano, że przyczyną jest managerka i nic z tym nie robi, nic, kompletnie! Dlatego nie polecam tego miejsca do pracy - dopóki managerką jest ta kobieta, nie jest to miejsce warte uwagi. Pensje w tym miejscu: mocno nierynkowe. Jasne, że można zarobić przyzwoite premie, ale nigdy nie mamy gwarancji, że tak będzie. Benefity - żadne. Presja - duża, rozwój pracownika - żaden. Miejsce poczekalnia zawodowa, do przeczekania. Absolutnie odradzam.

Jakie są destynacje ? Pozdrawiam

Mgd

Czy jest możliwość dostać prace w firmie jeżeli znajomość języka angielskiego jest słaba ale znajomość innego języka w moim wypadku norweskiego jest bardzo dobra ? Czy rozmowy rekrutacyjne odbywają się w języku obcym jeżeli jest oferta pracy w tym języku ?( chodzi mi p możliwość wykazania sie ) Z góry dziękuje za odpowiedz.

@pic na wodę a to dlaczego? Skąd takie przemyślenia

Pic na wodę

TA agencja jak i inne np. gi group jakiś tam to pic na wodę, jakieś twory powstały kto to sponsoruje?? po co takie coś w ogóle istnieje???

Romero

Moje sugestie dla Grafton: W firmie zostałem potraktowany przedmiotowo. Obiecuje się gruszki na wierzbie a otrzymuje się w zamian co najwyżej lekko przegniłe. Mimo dobrej atmosfery w biurze okazuje się iż jest ona podszyta fałszem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć traktowac, pracowników jak ludzi

hjndg

hmkryd

Janusz

Podpowiedzcie czy przy ofercie pracy za granicą trzeba mieć znajomość języka obcego na poziomie zaawansowanym?

Kamila
@Janusz

Pomimo tego, że dodałeś swój wpis dwa miesiące temu, warto na niego odpowiedzieć. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wymagań na poszczególne stanowiska znajdziesz na stronie firmy: https://www.grafton.pl/pl/job-search Czy któraś z ofert Ciebie zainteresowała?

nie fan Grafton

a ja zarabiam 89 cyfrową kwotę dzięki Nim. Ludzie zejdźcie na ziemię.

Kamila

@Nigdy więcej, czyli rozumiem, że na rozmowie nie dowiedziałaś się na przykład tego, jaki będzie zakres Twoich obowiązków? W jakiej atmosferze przebiegała rozmowa? Może warto było samemu odezwać się do firmy z pytaniem o wynik procesu rekrutacyjnego. @Pedro, a co słyszałeś o pracy w Grafton? Zdecydowałeś się podjąć pracę za pośrednictwem tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, czy jesteś zadowolony.

Pedro

Słyszałem sporo dobrego o agencji. Podpowiedzcie czy maja ofert pracy za granicą i gdzie mają.

Nigdy więcej

Nie polecam , kompletny brak profesjonalizmu . Odbyłam z nimi rozmowę rekrutacyjną na stanowisko menedżerskie (rekrutacja ukryta w ogłoszeniu) , które jak odniosłam wrażenie była bardzo ogólnikowa .Moim zdaniem była to jedna wielka rekrutacja różnego szczebla stanowisk z której tak naprawdę dopiero później tworzono zespoły czy stanowiska pracy. Strata czasu dla osób , które wiedzą czego oczekują i przychodzą z konkretnymi pytaniami. Bardzo niekulturalnym podsumowaniem był fakt , że Panie z Grafton nawet nie raczyły do mnie oddzwonić z decyzją, chociaż umówiony był konkretny termin. Pozostał ogromny niesmak do tej firmy

jareczka

No no, niezłe kwoty. Ja może aż tak dużo nie zarabiam, ale na pewno mogę powiedzieć, że potrafią przedstawić ciekawe oferty pracy. W ich przypadku dostałam maila ze spersonalizowaną ofertą :)

grafton fan

ja zarabiam siedmiocyfrową kwotę na miesiąc dzięki rekrutacji w grafton

Zostaw merytoryczną opinię o Grafton - Wrocław

• Jak się pracuje w Grafton?

Zobacz opinie na temat firmy Grafton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Grafton