Opinie o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASP Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASP Polska Sp. z o.o. w Głogów

Oliwia

Nie Polecam umowy do roku czasu i wywalają na bruk. Zero poszanowaniem człowieka, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)nie dają premi, Kacperek łysa glaca udaje fajnego kolegę a (usunięte przez administratora)w trąbę z hiszpanem lubi plotkować i chce wszystko wiedzieć okropna atmosfera a pozostali z Automotive ciągle robią źle części maszyny są złe zanserwowane

@Nobas

Na start nie zarobi nic bo firma nie wypłaca pracownika pensji

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmę parę dobrych lat, zdecydowanie za długo.. co do zarobków zależy jak(usunięte przez administratora) Ale tak żeby nikt się dowiedział.. Jest w firmę paru naprawdę dobrych ludzi którzy ci pomogą ale to zależy na jaki dział trafisz, bo nie którzy wgl nie nadają się do kontaktu z drugą osobą Bo tu w twarz kolorowo a za plecami tak ci (usunięte przez administratora)objadą więc nie ma coś się wychylać jak jesteś nowy/nowa i trzymać język za zębami. Na start najniższa krajowa chyba że masz znajomość wyżej bo tak lodów nie ukręcisz.. to moje zdanie

Mateusz
@Adelajda

Widziałaś kiedyś, żeby niemiecki właściciel firmy w Polsce dbał o pracowników ? Teraz to i tak jest chyba lepiej jak za rządów jaśnie cesarzowej Elki ?

Klajster

Chciałem złożyć CV, ale słyszałem dużo złego. Czy będą zamykać firmę? Czy plotki o złym zarządzaniu są prawdziwe? Czy z pensji da się wyżyć? Słyszałem o kłopotach finansowych

Si kala FĄ
@Major

To ze od czasu do czasu buduje się atmosferę ze jest niby lipa i czarne prognozy dla firmy redukcje, zamknięcie zakładu czy podobne powodują ze spory odsetek załogi stworzy w swojej mózgownicy „ze tak na prawdę zamiast składać podania o złotówkę może powinienem zamknąć ryja, nabrać pokory i do pracy się wziąć. Wracając do ekonomi. Analizując twarde dane z ostatnich kilku lat w postaci liczb śmiało moznaby zaryzykować tezą ze średnio biorąc wahania są między bardzo dobrze a mocne średnio. Do poziomu złe jeszcze daleko. Teraz czasy bardziej „pod wozem” niż na. Nawet Kilka lat wstecz gdy były szczytowe fazy wzrostu gospodarczego u nas przebijał się bezczelny fake ze „zapomnij. Podwyżki wstrzymane, nie ma pieniędzy. Dawno nowych siedzisk do biur nie kupowaliśmy Stare przepierdziane a przecież już dawno się zamortyzowały … w ogóle wstyd ze taka firma a tu tak mało osobówek służbowych … hmm hehe, Majdan co u ciebie mordeczko????

To ja mam pytanie, bo na stronie jednej z uczelni jest oferta pracy z 21 marca 2024 r. w tej firmie jako pracownik produkcji/operator CNC i tam jest "Płaca brutto min.: 2500 zł". Gdzie dziś minimalna krajowa wynosi 4242 zł brutto, a nie muszę wspominać, że operator CNC raczej takiej płacy nie bierze. O co tu chodzi?

Piszecie o zwolnieniach. Ale zwalniają tez osoby które sumiennie chodzą do pracy i wykonują robotę tak jak powinni? Czemu by mieli bez powodu zwolnić. Szukam pracy na produkcje ale raczej na stałe a nie chce być zwolniony zaraz bo mam rodzine na utrzymaniu.. co trzeba robić żeby dostać umowę na czas nieokreślony No i po jakim czasie ją dają??

Stary

Od listopada zwolnilo się bardzo dużo pracowników ze stażem 15/17/20/21 lat praktycznie od początku firmy o nie nagannej opinii , i wyobraź sobie że nikt nie dość że ich nie zatrzymał to nawet nie podziękował , to już powinno Ci dać do myślenia Stawki głodowe bo niektórzy pracując 15lat na przygotowaniu produkcji mają najniższą krajową.

QqWall?

Zarząd z HAI powinien zwrócić szczególną uwagę od którego momentu dzieje się źle i zobaczyć kto wstąpił w Szeregi , a kto odszedł lub został zwolniony. Dlaczego zamyka się usta tym co dużo wiedzą i nie boją się o tym powiedzieć ? Czy ktoś z zewnątrz kontroluje firmę ? Jeżeli tak to kto?

Werktregfob
@QqWall?

Trzeba zadać pytanie Czy w ogóle ktoś jest do kontrolowania firma w wewnątrz i zewnątrz ? Czy firma bankrutuje ? Kto wystawia ogłoszenia do pracy jak nie ma komu przeprowadzić rozmowy z osobami zarządzającymi firma nie ma kontaktu. Gdzie jest jakiś szef/ kierownik który bo tym wszystkim zarządził. A podstawowe pytanie które trzeba sobie zadać dlaczego tak się stało że w firmie nie ma nikogo da zarządzania. Każdy by chciał wiedzieć co z wypłata której nie ma już długo, co z dokumentami które są w kadrach a potrzeba do innej pracy.

Bladek
@Werktregfob

kolega chyba pomylił firmy, wypłata jest zawsze na czas a szefostwo praktycznie codziennie

Wiola Nowy wpis
@Stary

A dostajecie za darmo ubrania robocze czy za to się dopłaca ? Dziwne trochę że zwolnili osoby z tak długim stażem ale też dziwne że nie widzę żeby szukali kogoś na produkcję. To co zmniejszyli wakaty bo nie było zapotrzebowania ?

Jaga

Cześć, przyszłam bo znalazłam ofertę na inżyniera procesu, widze że to któreś już ogłoszenie z kolei na to stanowisko. Zależy mi osobiście na stabilnej pracy, zatem muszę zapytać, czy rotacja jest taka duża? Czy firma się powiększa? W sumie lista obowiązków w ogłoszeniu naprawdę wyczerpująca. A zarobki?

Bladek
@Jaga

Jeśli umiesz pracować i znasz się na temacie to będziesz pracować i raczej nikt bez powodu Ciebie nie zwolni.

@Bladek

Dobrze wiedzieć, nawet teraz w internecie głośno jest o masowych zwolnieniach, i to przez teamsa ;) Tak ogólnie to zdradzisz, jak firma płaci. Chodzi mi czy idą w bardziej stronę rynkową, czy konkurencyjne stawki proponują. W ofertach pisza też o pakiecie benefitów, wchodzi coś w nie ciekawego?

Kiero Nowy wpis

Multisport/Medicover Fundusz socjalny święta Bożego Narodzenia+ wakacje wysokość kwot w zależności od doświadczenia Place słabe na produkcji najniższa , czasami trochę więcej w biurach bardzo podobnie

Aldona

Jedna osoba krytykuje tu widzę ludzi, którzy chcieliby zarabiać dobre pieniądze rzędu 10 tysięcy. Czemu nie? Skoro się wykształcilam to nie mogę tutaj tyle dostać? W żadnym ogłoszeniu na inżyniera procesu nie podali stawek, nawet w tym sprzed 5 miesięcy. Dlaczego? To na jakim etapie się dowiadujemy o zarobkach tu?

Norma
@Aldona

10tys netto , to na start Takie stanowisko przynosi dużo większe korzyści dla firmy i każdy o tym wie

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
aaa

Hej, widzę, że poszukują tutaj kogoś na stanowisko inżyniera procesu. Firma wymaga od kandydatów znajomości języka angielskiego lub niemieckiego. A na jakim poziomie? Możecie to określić? Bo nie wiem, czy moja znajomość będzie wystarczająca. :D Jeśli chodzi o tryb pracy, czyli hybrydę, to jak wygląda jej obłożenie? :) Ile dni pracuje się z domu? A ile z firmy? Pracownik może decydować, kiedy to będzie?

Jak się pracuje z ludźmi z ASP Polska Sp. z o.o.?

Cześć, wyślę chyba na tego lidera procesów magazynowych, chociaż do tej pory jako brygadzista pracowałem tylko, ale mam nadzieję, że to nie jest problem. Powiedzcie tylko, jak z tym językiem, co piszą w ogłoszeniu, że trzeba znać?? Na jakim poziomie ten angielski wymagany tam ma być okej? W poprzedniej firmie nie wymagali żadnych obcych języków. Może dlatego, że należała do Polaka.

Widzę, że produkcja nie pieje z zachwytu. Jest tu ktoś z IT? Ile ma szanse zarobić Administrator systemów ERP / Comarch XL? Jak jest na projektach? Teoretycznie zarobki są dostosowane do wiedzy i doświadczenia, ale jak wszyscy wiemy i przy minimalnej krajowej można dorobić ideolo.

Pedro

3500-4000tys netto , biurowi premii nie mają za BHP i absencję

Kasandra
@Pedro

Od czego w takim razie zależy wysokość wynagrodzenia? Co trzeba zrobić, aby otrzymać tę górną granicę widełek? :-) Rozjaśnij, jeśli możesz. :-)

DD

Administrator czego? Zapytaj na rozmowie o dostęp do licencji i o jakość danych systemowych oraz serwer i zabezpieczenia , kto aktualnie administruje i jak wygląda zastępowalność oraz jakim będziesz dysponować budżetem . Jeżeli lubisz Demolition Derby , to polecam . Na tym stanowisku zarobki w większości firm to około 10k netto

Majlo

Jeśli to prawda dlaczego jego przełożony o tym nie wie tylko jest to na forum? Czy były zgłoszenia do przełożonego i zero reakcji? Jeśli to bezpodstawne oskarżenia to już poszło i to może zepsuć mu reputacje.W internecie nic nie ginie Nigdy nie słyszałem skarg na niego, ale może jestem zbyt daleko od tych sytuacji

Mirka

Czyli rozumiem że jak nie ma zamówień, to mniej pracy macie? Czy jak to działa? Ktoś próbował pytać o to wszystko, skoro ludzie są niepewni?

PEDRO
@Mirka

Przerzucanie pracowników na inne działy lub hale. Konkretów nigdy nie dostawailiśmy w tej firmie. Nawet przy pademii nie powiedzieli ci kontretnie ,że jesteś zwolniony.Tylko idziesz jak na skazanie,bo kieras wezwał i mijasz osobę,która wlaśnie została zwolniona i już wiesz,że wyjdzesz z biura z tą samą treścią. I wiadomo są jakieś zamówienia, nie tyle co 10 lat temu,ale zawsze jest ta sama odpowiedź, Niezależnie od ilości zamówień czy kierownictwa nie ma pieniedzy. Nawet jak skladasz wniosek o podwyżkę to nie dają odpowedzi. Nawet tej negatywnej. Tutaj już się nie ma co dziwić ludziom,że motywacji nie mają, Już nie o pieniądze chodzi. Jeszcze nie słyszałem by ktoś powiedział, fajny mamy zespól, dzieki za waszą pracę. Jesteśmy jak te karty identyfikacyjne z przypisanymi numerami. Zrobisz swoje ,idziesz do domu.Możesz się zwolnić i tak nikomu nie zależy by zatrzymywać dobrych pracowników.

PK

Nie warto. Firma chaos.Szef i mniejszościowy udziałowiec jednym telefonem zmienia plan produkcji, co powoduje zamieszanie w realizacji. Jemu się wydaje że to fajne bo ma przełożenie na ludzi w firmie, ale to kładzie firmę. jakość w tej firmie nie działa, cały zespół do wymiany, łącznie z ex - kierownikiem jakości który nie panuje nad jakościowym monitoringiem procesów. BHP fikcja, ludzie pracują w zadymionych obszarach. Nawet jak otrzymasz buty robocze to wstyd w tych ,,kierpcach" chodzić - bo za duże i stopa ,,lata jak chudy w golfie". Werbują ludzi obiecując dobre zarobki a w miejscu psychodela. Jak zobaczysz wydział montażu (młotki, śrubokręty, klucze) to ,,wajcha" w dół...Chyba najfajniejsze to osoby z kadr i bramy na wejściu.

Stefan
@PK

Trochę mnie zaniepokoiło to że pracuje się w zadymionym miejscu. Jest za to szkodliwe czy normy nie są przekraczane? Ubrania roboczego nie można sobie dopasować? Jest aż tak mały wybór. Albo buty kupić sobie na rachunek i potem zwrócą. Co?

@PK

Piec do hartowania elementów dalej stoi na środku hali automotive ?? Kiedyś nie dało się pracować przez unoszące się opary podczas hartowania, ale oczywiście wszystko w normie xD

bzdura... pracuje w tej firmie kilka lat. Zadymienie kiedyś było i reagowało tylko bhp... Po to jest ten wentylator. Teraz zadymienia jak powstanie to rzadko dlatego, że wrzucają brudne części albo myją brudną wodą.... Anonim Wojti jak taki mądry w necie to zgłoś w realu do kiera albo do bhp a nie piszesz bzdety...

Stary

Te wszystkie opinie i pozytywnie i negatywne coś w nich jest...ale niech nie wypowiada się gównażeria która przyszła po szkołach kursach lub po znajomości...ludzie za krótko macie lat pracy doświadczenia i znajomości w tej j Firmie chcecie zarabiać pieniądze a nic nie robiąc a tylko komentując więc przestańcie pisać głupoty....jedyna uwaga z mojej strony to to że nie docenia się ludzi którzy na tą firmę pracują..bo to my fizole utrzymujemy to wszystko i proszę niech przejrzy na oczy Her Stefan

@Stary

Czemu się nie docenia tu takich ludzi? A zarobki jak stoją dla tych, co dobrze pracują i długo są w firmie? Są jakieś dodatki poza tym, za staż pracy albo inne?

@Pracodawca W tej firmie nigdy nie doceniało się ludzi z doświadczeniem i kreatywnych tylko docenianie są te osoby co dobrze z ucha strzelają i z GÓRĄ trzymają, a dlaczego tak jest to niech sie inni wypowiedzą. Prawda jest taka, że trzyma się na siłę pracowników, którzy ZIELONEGO pojęcia nie mają o tej pracy, a co dopiero o jakiekolwiek kontroli produkowanej części. Zmienia się pracownikom stanowiska gdzie w nowej roli tak naprawdę nie do końca odnajdują się (ale dajmy szanse, może odnajdą się:) ) Długo pracujący pracownik (ok 6-10 lat) niczym prawie nie różni się od nowo zatrudnionych pracowników, są to groszowe sprawy, ale nie ma co się tym przejmować, od stycznia dostaniecie podwyżki... bo najniższa krajowa stawka godzinowa idzie do GÓRY! Dodatki? Miesięczne poza 200pln brutto za frekwencję i 200pln brutto za BHP gdzie jest odpowiedzialność zbiorowa całej firmy to jakieś tam PLN na wakacje i święta, ale jeszcze trzeba się zmieścić w wyznaczonych widełkach aby coś z socialu dostać. Pozdrawia były pracownik

Były Pracownik

Adelajda

Dużo złego można o tej firmie powiedziec, ale wypłaty są zawsze na czas. Kilka lat tu pracuje i raz tylko miałam spoznioną, jak 10 wypadł w niedzielę, a wypłata była w poniedziałek 11. Teraz już się nie zdarza, wypłata jest ok 8 już zazwyczaj na koncie.

Rudy
@Adelajda

Ok a inne sprawy? Napisałaś że można coś złego powiedzieć to może powiesz co ci nie pasowało? Chciałem się tu zatrudnić ale wolałbym wiedzieć co jest nie tak.

Adelajda
@Rudy

O złych rzeczach w tej firmie można by książkę napisać... Ogólnie pisząc zarząd ma w głębokim poważaniu pracowników i ich potrzeby, żadnych podwyżek, dodatki śmieszne i najlepiej by zabrali całkiem. Dużo zmian, wszystkie na gorsze. Inwestycje, pakowanie kasy w rzeczy niepotrzebne, a dla ludzi nic. Jedyne co się broni tam to załoga, zależy jeszcze gdzie trafisz ale większość ludzi "na dole" jest spoko.

Mateusz

Zwyklas

Ktoś się orientuje co robi w tej firmie, ktoś tak nieogarnięte, nie mający podstawowej wiedzy jak Pan kierownik logistyki? Dlaczego jest kasa na płacenie za nic nie robienie, a nie ma kasy na premie? Jak można tak marnować pieniądze? Nie wiem może się mylę, ale czy in już raz nie pracował w tej firmie? Wtedy nie zrobił nic i teraz tez nic nie robi. Człowiek bez kwalifikacji totalnie.

@Zwyklas

Nikt nie dostaje premii? Trochę słabo. A w ogóle jak ktoś ma niskie kwalifikacje to może liczyć na szkolenia? Czy tylko pracując łapie się doświadczenie? mam na myśli szeregowych pracowników a nie kierownictwo.

@Zwyklas

Czy w umowach macie zapisane coś premii? Jak ona powinna być naliczana? Kiedyś dostawaliście dodatkową kasę i się to w pewnym momencie skończyło?

Nie ma premi bo nie ma wypłat ludzie od pół roku nie widzieli wypalty na oczy

A to co się dzieje z firmą, że zalegają tyle czasu z wypłatami? I ktoś to w ogóle gdzieś zgłosił, że taka sytuacja ma miejsce? Sporo osób odeszło z powodu niewypłacalności przez nich wynagrodzenia? Trochę nie wiem co o tym myśleć, bo ludzie piszą, że są wypłacane pensje i to przed czasem...

Pracownik CNC

Czy ktoś wie co się dzieje ze Stefanem ludzie są bez wypłat a jego nie ma czy ktoś inny jest odpowiedzialny za wypłaty ? Czas się chyba pożegnać z tą firmą ale z przytupem

G
@Pracownik CNC

Co ty za bzdury wypisujesz? Wypłata jest zawsze na czas, a nawet sporo przed czasem, zwykle ok 5-6, nie czekają do 10. Idź się dopytaj do kadr, może cię wywalili tylko o tym nie wiesz ????

Ciekaw jestem kto tej wypłaty nie dostaje? Od dawna kasa jest na koncie przed terminem, już nie pamiętam kiedy była 10. Moim zdaniem nikt nikogo w firmie na siłę nie trzyma i dziwne, że pracujesz pół roku bez wypłaty? To z czego żyjesz? Może komornik konto zajął Najlepiej pisać negatywy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Współczuje szczerze kondycji psychicznej autora. To się leczy, najlepiej u dobrego specjalisty.

ASP Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Janek

Witam jakie warunki finansowe oferujecie i benefity typu premia kwartalna wakacyjne świateczne i udzial w zyskach?

@Janek

Jest premia obecnościowa i bhp ale nie dla wszystkich. Jest jeszcze jakaś mityczna wydajnościowa, której nikt nie widział. Zysków nie ma. Na wakacje i święta możesz dostać ale musisz złożyć oświadczenie o zarobkach wszystkich członków rodziny i dopiero, jak jesteś odpowiednio biedny, dostaniesz. Czyli jeśli jesteś pracowity i robisz w soboty to nie dostaniesz, jak ci się nie chce robić w soboty, to dostaniesz w socjalu. Ma się coś podobno zmienić w systemie premiowania, ale nie wiadomo co, bo decydują trzy osoby ze związków i niestety, nie są to zbyt inteligentne osoby, więc raczej będzie lipa.

Edward
@ja

Czemu premia frekwencyjna jest nie dla wszystkich? Od czego to zależy? Od stanowiska? Dużo jest tych dodatkowych pieniędzy? A premia BHP na czym polega? Wytłumaczysz?

Zatrudniacie ludzi a wypłat starym nie dajecie

Wozek
@Klajster

Jeśli dla Ciebie praca za 23-25 zł brutto to szczyt możliwość to na pasztetowej i bułce pod mostem da się przeżyć

Zgoda
@Wozek

No tyle na starcie. Za kilka lat będzie już 26 PLN. Z pewnością do niedużej podwyżki płacy dojdzie wtedy w zestawie masę więcej obowiązków i odpowiedzialności. Pasztetowa nie taka zła ????

0man
@Zgoda

Raz musiałem iść do w celu wyjaśnienia dlaczego zdarzyło się ze na ROR wpłynęło mniej niż zapisana w ustawie Najniższa krajówka. No i były przeprosiny… zdarzyło mi się to po ponad DZIESIĘCIU LATACH STAŻU. Jeżeli kręci Was Życiowy (usunięte przez administratora) Przetrwania to z pewnością oferta ASP może być trafiona. Jeśli jesteś Cichym Raportującym z gumowym uchem to i szybko zaczniesz sprawować coraz to ciekawsze funkcje. Doświadczenie lata pracy czy profesjonalizm nie zaprowadza się daleko… a nawet bycie zbyt tęgim mózgiem może się okazać ze jesteś NIEWYGODNY - czytaj przy redukcji etatów musisz patrzeć pod nogi. Bo można sie wykoleić. Na kłodach

@0man

Skoro wspominasz o redukcji etatów to często się one zdarzają?

Ponawiam pytanie

Major
@Klajster

Bardzo często. Ta firma jest w wiecznych problemach finansowych ze względu na swój niekompetentny zarząd, który myśli tylko o tym jak napchać własne kieszenie i wsadzić rodzinę i znajomych na fikcyjne stanowiska. Cykl życia tego zakładu to znaleźć nowego klienta albo kilku, zatrudnić nowych pracowników a kiedy klienci po jakimś czasie rezygnują przez kiepskiej jakości usługi i wadliwy towar zwalnia się ludzi i redukuje etaty, oczywiście na produkcji, biura zawsze pękają w szwach. I tak sie to kręci od lat. Jeśli lubisz hazard i niepewność czy następnym razem padnie na ciebie to śmiało, składaj podanie ;)

Si kala FĄ
@Major

Ludzie pracujący w produkcji po kilkanaście lat nic nie maja , za to nowi przychodzą po znajomosci i myk już jest dla niego stanowisko . Stawki to leżą , premii jak nie było tak nie ma . Ciagle zatrudniają nowych (obcokrajowcow) a nas Polaków coraz mniej . Z (usunięte przez administratora). Ciegle pretensje o wszystko i głos za plecami ,,mało" . Nie polecam

Kamila

Hej ,ja będę aplikować na produkcję, ale nie jestem po znajomości. Ogłoszenie dzis wlecialo wiec chyba jednak suzkaja kogoś :) wiesz ile trwa okres próbny i czy na nim tez mam umowę o pracę? Jak wyglądają zarobki w firmie ,trochę więcej niż obecna najniższa krajowa? Mam już doświadczenie w takiej pracy więc liczę na więcej :D piszesz ze ludzie pracują po kilkanaście lat ,czyli nie ma dużej rotacji ?

Cnc
@Kamila

Najnizsza krajowa , po 3 miesiącach może 1zl podwyżki do stawki godzinowej Rotacja bardzo dużą , ale też duża część ludzi pracuje 2,5,10,15,20lat :)

Шквал
@Cnc

Duża czesc wielolatków ma z 2, 3 PLN więcej a i są i tacy co 10+ Lat a stawka jak u tego co przyszedł na chwile. Czyli oszczędza się jak tylko może na załodze. Ale są i tacy co trzeba im ustąpić miejsca na wyższym stołku choć w (usunięte przez administratora)widzieli przez swoj kilkumiesięczny pobyt, bo los tak chciał. … ciężko znaleźć zakład gdzie zarobisz mniej

Ewelina
@Cnc

Bardzo młode osoby, wiesz może na jakiej umowie pracują? Firma woli przyjmować osoby np., ze statusem studenta, czy to czysty przypadek? :P Wiesz może czy wymagają pełnego etatu, czy da się pracowac np. na 3/4?

Janek
@Cnc

To w sumie spoko przeciez to od was zalezy ile zarabiacie i gdzie czyż nie?

Oliwia

Bobek
@Oliwia

Ile na start otrzyma operator wózka widłowego czy warto aplikować

Nobas
@Oliwia

Ile zarobi operator wózka widłowego czy warto aplikować

@Nobas

Na start nie zarobi nic bo firma nie wypłaca pracownika pensji

Zostaw merytoryczną opinię o ASP Polska Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w ASP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASP Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASP Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASP Polska Sp. z o.o.