MCR Corporation Janina Mincer

Reguły

Opinie o MCR Corporation Janina Mincer

Ela 2010-04-17 13:49:00
Trzeba dokładnie ustalać warunki wynagrodzenia i domagać się podpisania umowy przed rozpoczęciem pracy. Większą część wynagrodzenia dostaje się "pod stołem", o czym osoba zatrudniana dowiaduje się po kilku dniach pracy, kiedy dostaje umowę. Właściciele często nie dotrzymuja również ustaleń co do obiecywanych kwot.
alvaro 2012-06-07 09:38:36
pracowalam w tej pożal sie Boże tym czyms bo to nie firma auta rozklekotane bez radia telefon sam sobie kombinuj bo oni nie daja i tym bardziej nie placa kontakowac sie nie wolno miedzy soba a smierdzace pandy maja gps wiec 0,50 gr za kazdy nadprogramowy kilometrr i jeszcze odliczasz sobie rabat ktory ma hurtownia od tego co sprzedales a polisa oc dziala tylko do piatku w weekend nie zenada po prostu podwyzki dostaja tylko pupile frajerska firma
yyyy 2016-06-01 19:14:52
szukają teraz na Kujawsko - Pomorskie. Widzę dość stare wpisy,niekorzystne. Może się coś zmieniło na lepsze od tamtej pory ?
wół roboczy 2016-08-05 22:52:23
Zgadzam się z przedmówcami , żałosne , zarządzane przez amatorów miejsce. Praca do kitu.
kot 2016-10-10 18:27:39
Firma na spotkaniu pokazuje jedno a rzeczywistość zupełnie inna , Wynagrodzenie po przepracowaniu dopiero siedmiu dni się należy. Robią więc wszytko abyś nie dotrwał tych siedmiu dni , Syf i brud a oni tam produkują kosmetyki . Wygląda to na specjalnie zaplanowany przekręt i wykorzystywanie ludzi.
zenek 2016-11-28 15:19:06
Niema w tej firmie rodzinnej atmosfery, wszytsko jest na Pan/Pani. DruGa rzecz słabe produkty i rynki zaniedbane, po trzecie co jest chyba najważniejsze podstawa 3000 brutto plus mega słaby samochód seat. Oprócz tego masz na blachę znać po tygodniu pracy wszystkie składki w produktach.Dla początkujących ych spoko praca ale dla wyjadaczy dramat
zeno 2016-11-30 17:34:23
Rodzinna firma pożal się boże , sprzeczne decyzje właścicieli zadufanych w sobie, płace pod stołem . Nie polecam tej Spółki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o MCR Corporation Janina Mincer - Reguły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCR Corporation Janina Mincer