Aplisens S.A.

Opinie o Aplisens S.A.

życzliwy 2015-02-10 17:52:02
Zenek nie pozostaje nic innego niż poszukanie nowego kierownika w nowej firmie z którym się zaprzyjaznisz i który będzie Cię odpowiednio wynagradzał za twą ciężką i wiecznie nie docenioną pracę!
Darek 2015-02-10 19:47:32
Niech opowiedzą jak oszukali pracowników na nadgodziny i nie na miesiąc tylko na kilka lat... skurwysyny zlodzieje. Omijac!!!!
Stangret 2015-02-10 19:58:14
Ale szajs
de Bergerac 2015-02-11 18:20:41
Potwierdzam omijać to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wielkim łukiem
de Bergerac 2015-02-11 18:21:23
buhaha 2015-02-21 23:19:31
nie kazdy chodzi jak robot z zegarkiem w reku po zakladzie. Są jednak tacy ktorzy tylko na to maja parcie, a za pol procent 2 premi zezarliby spod siebie - ty pewnie to jeden z nich.
toldi 2015-05-13 06:51:54
Niestety ukraińskim wolno wszystko
tweet 2015-05-21 12:05:15
ile mozna zarobic na produkcji/ Czy dają umowe o prace? Czy są jaies premie na produkcji
natalija 2015-05-28 20:57:57
no ładnie się tutaj ludzi oczernia Wiedziałeś ze tak gadasz yxd A jak nawet to chusteczka Cie to obchodzi Pozdrawiam największych plotkar w Aplisensie
natalija 2015-05-28 21:23:18
a tak ap-ropo jak jesteś taki kozak to poproszę mi to powiedzieć w oczy a nie w forum
xyz 2015-06-02 17:17:50
Szczera prawda ,w każdym oddziale tak jest ,im więcej komuś du... ślinisz i podpieprzasz innych tym szybciej awansujesz ,zastanawia mnie jedno skąd takich dupków dobierają ,widocznie niskie poczucie swojej wartości mają i nic w domu do powiedzenia to na plecach swoich(koleżanek i kolegów) ludzi się wybijają ,tyko zapomnieli kim 5 min wcześniej byli - badziewie!ps :ciebie też to dotyczy
ktoś 2015-06-18 10:59:41
A co wy się tak żrecie w tym Aplisensie?
Hela 2015-06-18 22:31:39
Skąd takich dupków biorą.... koledzy i koleżanki tylko tak wysoko awansują :-) i są bardzo inteligentni :-)
xyz 2015-06-22 06:14:21
inteligencję to ma się wrodzoną a nie nabytą,tak Ci się wydaje
cornelius 2015-07-06 15:10:01
Jak skąd biorą? Wybiera się kadrę losowo. Najmniej ogarnieci awansują. Są tani w obsłudze i nikt ich nie podkupi.
cornelius 2015-07-06 15:16:04
Znam nieco tę firmę. Na stanowiskach menedżerskich dominują ludzie z wykształceniem średnim i technicznym. Sukces firmy wyrósł na tym że produkują rzeczy które bardziej zaawansowane gospodarki zachodnie juz porzuciłý. Do tego dochodzą niskie place. Pracownicy to siła robocza z małych miseczek okolic Wołomina, Legionowa, Nasielsk, Mińsk Mazowiecki. Docelowo zastąpieni przez ludzi z Radomia i okolic.
rogoziniec 2015-07-07 07:22:24
Wszystko wolno bo są tani i szczęśliwi. Nie marudzą. To samo można składać w Indiach i chinach
masakra 2015-08-27 16:32:03
z kim ja pracuje!? same zgorzkniale sknery tylko narzekają ciagle, kto was kurwa zmusza do pracy tutaj, nie pasuje to wypierdalac i nie zabierać chleba innym. popaprance
darrk 2015-09-03 18:37:45
Do "Masakra"
Widze że należysz do grupy "młodych gniewnych" tych co poza prewetem w ustach mają zapał podparty awansem za "talent"...
obluda w radomiu 2016-02-02 21:12:59
Mi sie pracuje tu dobrze, czasem ponarzekam - ja kazdy. Wazne ze mam prace i cos tam zarobie. Jak znajde cos lepszego to sobie zmienie prace. Nie naleze do ludzi, ktorzy poza marudzieniem nie wnosza nic wiecej, niestety takich tu pelno. Sraja sobie sami, szpunca innych i psuja atmosfere ale siedza na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo wiedza, ze kwalifikacje maja marne i niczego soba nie reprezentuja.
Anonim 2016-02-04 22:45:56
Pracowałem tam i miło wspominam ten czas, zarobki marne, firma dobra na rozwiniecie umiejętności po studiach albo na przeczekanie do emerytury. Na pewno nie na stałe!
Dark Shadows 2016-03-29 20:20:12
Powstał nowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Radomiu ,zapraszamy ,marne zarobki ,zero perspektyw ,zero premii tylko nagroda kwartalna dla swoich,kierownictwo ładnie się uśmiecha ale tylko na rozmowie o prace żeby złapać robola za min.socjalne.Ściemy i oszustwo jedna wielka porażka,jak chcesz tam pracować to zapraszam tylko weż ze sobą stoper i paczkę walidolu.
realistic 2016-04-11 15:04:48
Oddział w Radomiu powstał dlatego że jest to obszar specjalnej strefy ekonomicznej. Każda firma płaci tam gówniane pieniądze. Strefy są w miejscach gdzie się mało zarabia i jest wysokie bezrobocie.
To przykre ale aplisens musi zarobić na ulgi podarkowe
Kamila 2016-04-20 19:25:25
Źle to jest zorganizowane
Panie Prezesie nikt nie przyjdzie na takie spotkanie z bardzo prostej przyczyny. Będzie się bał. A tak na marginesie gdy drużyna słabo gra, to kogo się zmienia.? Trenera rzecz jasna!
666 2016-04-22 07:39:23
Gdy drużyna słabo gra to i Mourinho nie pomoże gdy ma takich grajków :):):) KAMILA. najlepiej rozwiązać drużynę a tak zwani fachowcy szukają nowego klubu...
Alfredo 2016-04-25 21:01:04
Kiedy dodać wszystkie cyfry z ruletki suma daje trzy szóstki. Czy jest to sprawa Szatana? Czy tylko przypadek psze pana
Ciekawski 2016-06-02 23:01:53
Do "najcenniejszego" pracownika oddziału w Radomiu czyli Pani Marty "naczelnej". Utrzymuje Pani, jak mniemam, stały kontakt z naszym byłym dyrektorem (wszak była Pani jego "prawą ręką")? Co tam u Kondzia słychać, znalazł już całkiem nową prace, czy może wrócił do którejś z poprzednich?
artur 2016-06-21 05:43:49
A miało być tak dobrze po zmianach a wyszło jak zwykle zamienił stryjek siekierę na kijek.gdzie te zmiany tki sam bufon jak poprzedni
888 2016-06-22 16:31:38
Jak ma za co to doceni napewno. Zaangażowanie zawsze promuje. A premii nie przyznaje się za to że przychodzi się do pracy!!!
Morel 2016-07-04 18:37:16
Montaż elektroniczny pod obecnym kierownikiem, to kołchoz. Nie polecam. Treść ogłoszenia o pracę na popularnym portalu mówi sama za siebie.
ja 2016-07-05 21:07:12
prawdziwy kolchoz
jol 2016-07-07 18:03:43
Piszac kierownik masz na mysli radomskiego brygadziste???:)kompletny baran,nie potrafiacy odnalezc zlecen na dziale,blyszczy niekompetencja i chodzeniem jak cien za nowym dyrektorem.w poprzedniej pracy tez tak dzialal dlatego go pogonili.pan wazelina:),zenujacy typ.moze ktos przejrzy na oczy i naprawi co zepsul dyr Konrad.to atmosfera sie poprawi,a wnioskujac po ostatnich wydarzeniach w firmie to atmosfera w zakladzie jest wazna dla pracodawcy.
Tomek k. 2016-07-09 12:35:45
Jol nie obrażaj tu ludzi, ugryz się w rękę zanim wypstrykasz takie bzdury. Z całą pewnością mogę stwierdzić że w radomskim zakładzie nie jest tak źle jak się tu pisze. A brygadzisci bywają o wiele gorsi. No ale to może twoja pierwsza praca i jeszcze nie masz porównania. Dlatego można ci wybaczyć twój brak obycia.
lutek 2016-07-24 02:54:02
Co wam Kondzio przeszkadzał, nie trzeba był się z nim dogadać?
szkoda mowic 2016-08-06 10:57:25
Człowieku o jakiej normalnej stawce mówisz jak w Radomiu są niższe od warszawskich ! Aco na to regulamin zakładowy że stawki powinny być takie same na tych samych stanowiskach ,ktoś tu mija się z prawda
szkoda mowic 2016-08-06 10:58:23
SwojeWiem 2016-08-08 14:34:42
Swoją drogą donoszenie to pewien rodzaj polityki prowadzenia firmy. Widać tak samo w Radomiu jak i w Warszawie. Osoba donosząca awansuje mimo tego że nawet nie potrafi obsłużyć dobrze komputera jest prawą ręką g(ł)ówno dowądzącego. Ale to dlatego aby nie było kolesiostwa. Niestety zawsze takie kolesiostwo się znajdzie. I osoby nie potrafiące ustawić maszyny nawet...zostają tymi co powinni pomagać w tym pracownikom i dzielić się doświadczeniem...Kadrą. Trzonem ważnym ale gnijącym. Ale to pracowników wina że maszyny stoją parę dni nie ustawione a zlecenie pilne...Niestety bałagan. Jeżeli ktoś ma doświadczenie i przyjdzie to szybko podziękuje za taką robotę. Jednak sama praca i maszyny ciekawa i nie nudna. Można wytrzymać i pracować...no ale chyba dla frajdy bo napewno nie dla pieniędzy.
ADAŚ 2016-08-10 17:08:54
To całe szczęscie ze firma nie jest UK lub z Niemiec bo byś chciał w funtach lub euro zarabiać :)
SwojeWiem 2016-08-11 15:43:45
Nie każdy chce tłuc się za granicę aby zarabiać euro...ale rodzinę utrzymać się chce. Mówi się, że małpę wystarczy posadzić przy maszynie aby zielony wciskała. Jednak aby umieć cokolwiek, wyrobić sobie tą samokontrolę, umiejętności pracy doświadczenie, ustawianie i radzenie sobie z różnymi problemami, przeszkodami...to trzeba siedzieć trochę w temacie...niekiedy uczyć się na własną ręke...tak naprawdę pierwsza lepsza osoba z ulicy aby ogarnąć to dobrze potrzebuje parę lat pracy przy tym. Nawet po mechatronice czy innych studiach nałykany teorii musi przy tym posiedzieć. Bo może wiedzieć którą śrubkę wykręcić ale klucz jak przyłożyć w którą stronę niekoniecznie...Aby ogarnąć pracę i jeździć szambiarką potrzeba parę dni...tylko realia są takie że przy tym drugim więcej zarobi. Można również pójść czyścić baseny, jeździć w kurierce pójść na budowę malować czy tynkować "trójkę" się wyciągnie spokojnie a nawet i więcej szczególnie na budowach...dlatego czasem trzeba lubić co się robi. Nie dla kasy tylko ciekawej pracy. Także nie sądze aby każdy był pazerny na te euro...ale jak widzę że na sprzątaniu sal kinowych można więcej wyciągnąć to niesmaczek jakiś jest...
buchalter 2016-08-13 10:19:18
podobno jest to pechowe miejsce pracy dla księgowych? Wiecie dlaczego
buchalter 2016-08-13 10:19:49
podobno jest to pechowe miejsce pracy dla księgowych? Wiecie dlaczego
Apli 2016-08-31 09:09:58
Haha nie no spadne z kresla zaraz. Panie Tomku k. Nie pisz pan o obyciu bo sam nie ma o tym bladego pojęcia, a wypowiadasz się jakbyś miał co najmniej 10letnie doświadczenie w kilku firmach łącznie. Dobry przełożony to osoba, która potrafi wypracować sobie szacunek u podwładnych jednocześnie okazując im szacunek. W aplisensie kadra zarzadzajaca nie zna takich pojęć, przekonać się o tymmoze każdy kto podejmuje tu pracę. Nie myśl ludziom oczy bo siew nie wybielisz. Bazujecie jeddynie na podpierdzielaniu i wytykaniu porażek swoim pracownikom, a to są wasze porażki i tutaj p. Tomku k między innymi wychodzi twój brak obycia. A może przeroslo cię to, że tak głośno kazdego bronisz? Tylko niestety efektow nie ma..
Trzeba się bardziej postarać
Apli 2016-08-31 09:10:35
Trzeba się bardziej postarać
DC 2016-09-01 14:32:24
Wlasnie,szacunek to podstawa a on juz go nie ma....Boze,jak najdalej od takich obroncow...
;D 2016-09-06 10:41:44
1400zl
Amli 2016-09-06 19:55:54
Mam szacunek dla Tomka k.. Ale mandat z niego
nie jestem robotem 2016-09-14 21:59:25
Trafne spostrzeżenie ,to fakt, ale są jeszcze lepsi od tego kolesia którzy go przebijają ,więc niejaka pani "co tam" dwulicowa kobieta,ktora w twarz ci pięknie się uśmiecha a za plecami potpierdziela do szefa ,to właśnie tym się wyręcza bo sama chyba -niema śmiałości prosto w oczy wyartykuowac oco jej naprawdę chodzi ,jest jeszcze jeden który bierze w tym udział, bardzo dobrze się zaaklimatyzowal podobnej krwi szarpią się między sobą i ludźmi ,psują atmosferę w firmie ,jeśli by odemnie to zależało cała ta święta trójce bym zwolnił aby do cna poprawi c powietrze w tym wydziale ,ci ludzie bladega pojęcia nie mają o współpracy ,naprawdę jest to bardzo przykra sprawa ,ludzie trochę autorefleksji nie jesteście czubkiem gory ,pokora bardzo jest wskazana !!!
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2016-10-10 18:04:42
gęsta
mmm 2016-10-12 19:46:04
Najniższa krajowa
sjoln 2016-10-14 21:33:11
No dobra, ale czy w ogóle jest jakakowliek szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie inne niż inżynier wsparcia technicznego? Pewnie oczekują doświadczenia, ale w zamian dorzucają odpowiednie premie do tego.
Zostaw swoją opinię o Aplisens S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplisens S.A.