Opinie o Oney Polska S.A. w Komorniki Ogrodowa 58

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oney Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Oney Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Komorniki Ogrodowa 58

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Oney Polska S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karolina Nowy wpis

rok temu pisali, że firma zaczyna oszczędzać i w sumie na tym temat się urwał... podobno większość benefitów została wstrzymana... do dziś jak z tym jest? co z poziomem stawek, zwłaszcza teraz od stycznia? czy jest zatrudniona ta sama liczba osób co w ubiegłym roku czy były jakieś rotacje / redukcje wakatów?

Były pracownik Nowy wpis
@Karolina

We wrześniu wszyscy pracownicy punków stacjonarnych (oczywiście oprócz RKS) dostali wypowiedzenia grupowe, które skutkowały tym że od 1.01.2023 nie istnieją już punkty stacjonarne. Zostało tylko pracownicy centrali i infolinii. Czy zostały przywrócę benefity trudno określić, natomiast w roku 2022 nie było już ZFŚs

Nowy wpis

Aktualność

Czy pracownicy w Oney Polska S.A. dogadują się między sobą?

Wszystko zależy w jakich punktach. U mnie są dwa obok siebie leroy merlin i auchan i tam pracownicy się dogadują, jedynie czasem coś przełożony miesza ale jest w miarę ok

Krystyna

A jak w tych punktach oceniasz inne warunki pracy? Czy wynagrodzenie jest zadowalające? Można liczyć na np. jakiś system premiowy? Pracodawca docenia w jakiś sposób pracowników, którzy osiągają dobre wyniki i się angażują?

Pracuś
@Krystyna

Nowe osoby przeważnie delikatnie więcej najniższa krajowa. Premie oczywiście można zrobić np 100 zł, 500 czy tez 4000 lub więcej wszystko zależy ile bedziesz mieć klientów na pożyczki. Pracodawca nie docenia - oprócz tego systemu premiowego. Nawet szefostwo ciągle ma mało i ciśnie żeby więcej sprzedawać

dddd
@Pracuś

Dodaj jeszcze, że pracownik nie ma większego wpływy na tę premię. Zależy do w dużej mierze od punktu w jakim pracuje, ile jest klientów i jaki jest ten klient. Są punkty, gdzie nie ma cudów premii dobrej nie zrobisz ale są też i takie, że cel osiągasz niewielkim wysiłkiem. Założenia do premii nie są sprawiedliwe.

Krystyna
@dddd

Czy zdarzają się miesiące, w których praktycznie takiej premii się w ogóle nie dostanie? Chciałabym jeszcze dopytać o podstawową pensję w Oneyu. Czy zdarzają się jej podwyżki? Jeśli tak, to kiedy i jak można się o nie ubiegać?

Damian
@Pracuś

Przynajmniej jest ta premia. Nowe osoby mają więcej? Czemu? To trochę nie fair wobec reszty pracowników.

Ktoś

Jak w każdej firmie. Wszystko zależy od ludzi. Jak ktoś jest w porządku i ma normalnie poukładane w głowie to się można dogadać.

Na jakie benefity można liczyć w Oney Polska S.A.?

Ktoś

W chwili obecnej nie ma żadnych ze względu na oszczędności. Wraz z końcem poprzedniego roku firma przestała dofinansowywać do urlopu, do świąt, multisportu i do edukacji.

Wiktor

W ogóle to trudno znaleźć informacje o firmie, opinie o pracy, zastanawiam się dlaczego?

AnonimA
@Wiktor

Bo się pracownicy boją pisać opinie!!!!! Zasada vegas. Wiesz co by się stało jakby napisali prawdę o tej firmie tutaj? Zaraz dostaną maila od Regionalnego Kierownika Sprzedaży w stylu: wszystko wiem, ale sobie posiedzę cicho i poobserwuje. Manipulacja tam jest na porządku dziennym. Ważne żeby pracownik siedział cicho, zastanawiał się ciagle co tym razem zrobił źle, mimo że niczemu nie zawinił i robił wynik. Bo Pracują tu jesteś tylko liczbą

Jerzy
@AnonimA

Co konkretnie spowodowało że nie jesteś zadowolony z zatrudnienia? Obecnie atmosfera w pracy uległa poprawie? Widziałem że są prowadzone rekrutacje na stanowisko analityka finansowego i eksperta finansowego. Czy trudno się dostać?

Aktualność
Zarówno miniony rok, jak i nadchodzący, to ciągłe wyzwania oraz szanse na rozwój firmy i nas samych.
Również w okresie pandemii, rozwój pracowników jest nieodłącznym elementem w firmie Oney.
Szybkie dostosowanie się do nowej rzeczywistości, gotowość do zmiany planów, ma kluczowy wpływ na realizację celów biznesowych.
Nasza baza szkoleniowa, która cieszyła się powodzeniem od wielu lat, zaadaptowała się do nowej rzeczywistości przechodząc w  tryb zdalny i świetnie się tam odnalazła.
Poszerzyliśmy znacząco naszą ofertę webinariów i warsztatów.

Oprócz dbania o aktualizację wiedzy pracowników, istotne jest też dla nas ich dobre samopoczucie.
Patrycja

Cześć. Mam pytanie odnośnie pracy w Auchan Komorniki w punkcie kredytowym Oney. Widziałam ogłoszenie na olx i zastanawiam się czy warto. Może ktoś da jakieś informację? Jak atmosfera? Jaka kasa? Jakie relacje z szefem?

Ddd
@Patrycja

Nie warto. Lepiej na kasę do Auchan

@Ddd

A dlaczego? Przełożony? Atmosfera? Będę wdzięczna za szczegóły

Ktosiek
@Patrycja

@Patrycja z tego co jeszcze słyszę to atmosfera w punkcie tym lub macierzystym w leroy merlin jest dobra oczywiście między pracownikami. Kasa zależy jakie stanowisko ci zaproponują bo mogą młodszego sprzedawcy a mogą starszego trudno określić. Relacje z szefem - to wszystko zależy jakie przychody robisz dla niego. Jak się okaże że są złe miesiące to pełno (usunięte przez administratora) maili zawsze było a jak jest miesiąc dobry to można normalnie porozmawiać. Nigdy nie bedziesz mogła powiedzieć złego słowa na Rks przy swoim bezpośrednim szefie bo to psiapsi - inaczej dupolizajka. Rks również odwrotnie. Tak było jeszcze jakiś czas temu a czy się zmieniło trudno ocenić bo już tam nie pracuje. Dziewczyny które tam pracują lub pracowały zawsze fajny kontakt z nimi był. Na punkcie tez da się wyrobić premie czy na jednym czy na drugim w leroy. Kwestia grafiku w pracy tez nie było przeważnie problemów z jego ułożeniem. Ocena tak 7/10

@Ktosiek

Dziękuję za odpowiedź.

Czy Oney Polska S.A. zapewnia kartę multisportu?

aaa

Tak. Ty dopłacasz tylko około 37 zł mc reszta dokłada Oney

Pragmatyk

Czytam te krytyczne wpisy i współczuje z tymi, których spotkały szykany czy niesprawiedliwość. Jest jednak w tej kwestii i druga strona medalu. Nie zawsze przykręcanie śruby przez pracodawcę jest szkodliwe. Każda firma musi dyscyplinować swoich pracowników, inaczej klienci nie dadzą jej zarobić. A opinię wyrabiają klienci po kontaktach z konkretnymi osobami. Spójrzcie Państwo na konkretny przykład/scenka z Leroy Merlin w Wieliczce. Nowy market, świeżo otwarty, niedziela (29 XII 2019). Ludzie robią duże zakupy, wiadomo – koniec roku. Na półkach co 10 m. reklamy kredytów firmy Oney. Super, tylko kupować. Przychodzimy z kilkoma osobami do stanowiska kredytowego a tam zdziwienie. Panienka poszła do domu o godzinie 16.00. Cztery godziny przed zamknięciem marketu! Brak też zastępstwa czy komunikatu na drzwiach głównych. Kto zawinił? Ja chciałem zrobić umowę na 4 tys. zł., inna osoba (z którą zamieniłem parę słów, zanim poszła do domu) na 9-10 tys. Towar wybrany i przygotowany do skredytowania (w moim przypadku to 3 godziny biegania po sklepie a opłacony transport czekał na zewnątrz sklepu). Obydwoje pocałowaliśmy klamkę. Koszty poniesione, rozczarowanie przeżyte. Kto stracił? W końcu umowa o pracę ma jakieś wymogi ...

PRACODAWCA
@Pragmatyk

Bardzo dziękujemy wszystkim za podzielenie się opiniami na temat pracy firmy Oney. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych Klientów oraz Pracowników jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Jest nam niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby ponownie taka sytuacja nie miała miejsca. W ramach dodatkowych sugestii zachęcam do bezpośredniego kontaktu (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy serdecznie.

Łonej

Ta robota to zwykła (usunięte przez administratora)!!! Cieć w budzie na ochronie ma 12 zl netto , a tu siedzisz za grosze 2500 brutto haha... premie 150 zl brutto to smiech na sali, szukaja idiotow do pracy... Regio z Krakowa Marcinek zatrudnia sobie rodzine do pracy i wozi sie na pracownikach... Cieciowa od 9-22 gdzie do kibla wyjsc nie mozna... Pamietajcie kumaci- pojdziecie do kazdego innego banku na kase 4200 brutto to minimum nie dajcie sie frajerzyc tutaj. Pozdro dla kumatych

Damian
@Łonej

Przedstawione przez Ciebie warunki finansowe dotyczą początków w firmie Oney Polska? Może pracodawca po przepracowaniu określonego czasu zwiększa wynagrodzenie pracownika? Proszę, abyś sprecyzował, jak to wygląda, ponieważ chciałbym dobrze zrozumieć Twój komentarz.

xxx
@Damian

Po roku dostajesz podwyżkę o jakieś 100 zł brutto więcej. Firma żenująca, kompletnie niewarta czasu, który trzeba poświęcić (weekendy 9-21).

Dd
@xxx

Podstawa na początek dla sprzedawcy to okolice najniższej krajowej + 100 czy 200 zł. Jeżeli regionalny jest zdesperwwany i bardzo zależy mu na zatrudnieniu da ciut więcej. Premie śmiesznie niskie w stosunku do wykonywanej pracy. Socjal na świeta i do urlopu 400 zl brutto. Praca bardzo ciężka, zmianowa. Pomimo wcześniej ustalonego grafiku nie jest do przewidzenia ile i kiedy będzie się pracować. Cały czas raportuje się wyniki i tłumaczy dlaczego tak mało. Szczerze nie polecam. Już lepiej do marketu na kasę.

@Dd

Ja na początku 2017 roku dostałam prawie 800 złotych podwyżki. Wszystko zależy od oceny rocznej

@Xxx

Znasz może kryteria, którymi kieruje się szefostwo w trakcie oceny poszczególnych pracowników? Skoro dokonywana jest ocena roczna, to na pewno są kryteria, które podlegają ocenie. Wiesz może jakie? Może to być ważna informacja, której brakuje w tym wątku.

@Edward

Ważne są wyniki, współpraca z zespołem, z kierownikiem, znajomość procedur, kompetencje, radzenie sobie w trudnych sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji. Jeżeli chodzi o wyniki, to oddzielne liczona jest gotówką, ubezpieczenia, karty kredytowe. Ważne jest też dbanie o utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, ilość błędów w umowach. Ogólnie wynik musi być na bardzo wysokim poziomie, żeby otrzymać dużą podwyżkę. Samoocena pracownika powinna się pokrywać z oceną kierownika

@Xxx

Wiec wychodzi na to, że na całoroczną ocenę ma wpływ sporo czynników. Z drugiej jednak strony to bardzo dobra informacja, że tego typu oceny są robione, ponieważ pracownik przez cały rok może być zmotywowany odpowiednio, wiedząc, że na koniec roku może otrzymać podwyżkę wynagrodzenia. Zastanawia mnie jeszcze, czy w firmie Oney Polska zdarzają się sytuacje, że pracownik musi zostać po godzinach?

@Edward

Nie wiem jak jest w całej Polsce, ale godziny pracy punktu, w którym pracowałam, zostały skrócone, więc pewnie problem został rozwiązany. Bardzo dobrze, bo mnie zdarzało się kiedyś pracować po 12, do 14 godzin dziennie

@Edward

Warto też dodać, że z tej firmie pracownik nie jest oceniany wyłącznie po wskaźnikach, jak w typowej korporacji. Kierownik przeprowadzający rozmowę roczną ma dużo większy wpływ na wynik końcowy tej oceny, a tym samym na uzyskanie podwyżki dla podległego pracownika, w porównaniu do innych firm działających w tej branży

@Xxx

Jeżeli zdarzało Ci się pracować po tak dużo godzin, to chciałbym wiedzieć, jak obecnie wygląda system pracy w firmie Oney Polska. Pracujemy w systemie 8, czy 10-godzinnym? Proszę, abyś napisał, jak to obecnie wygląda.

@Edward

Niestety nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi, bo od 2017 roku nie pracuję w Oney, gdyż musiałam zrezygnować ze względu na sytuację rodzinną z powodu godzin pracy w tamtym okresie. Aczkolwiek moja koleżanka z punktu, która pracuje w tej firmie około 12 lat, twierdzi, że w tej chwili nie ma już takich problemów. Ja wierzę, że tak właśnie jest. Podobno zaszło wiele pozytywnych zmian. Ja wspominam swoją prawie siedmioletnią pracę w Oney bardzo dobrze, za wyjątkiem tych problemów grafikowych, które miały miejsce nagminnie przez ostatnie dwa lata mojej pracy.

Danuta
@Xxx

Także interesowałby mnie system w pracy w Oney Polska - szkoda zatem, iż już tam nie pracujesz i nie potrafisz udzielić odpowiedzi. Ale na pewno wiesz, czy firma zatrudnia osoby bez żadnego wcześniejszego doświadczenia zawodowego? Czy może jednak takie osoby raczej nie mają większych szans w procesie rekrutacji?

@Danuta

Biorą wszystkich. Nie mają wyboru bo nikt nie chce u nich pracować do tego ogólnie ciężka sytuacja z pracownikami. Dlatego jak już znajdzie się ktoś zsinteresowany to go bardzo chetnie zatrudnisją.

Maria

Ostatnio trochę tu przycichliście, co jest zastanawiająca, gdyż Oney Polska cały czas działa normalnie, co więcej, prężnie się rozwija. I w związku z tym firma planuje zasilić swój zespół, zatrudniając nowych pracowników. Poszukują: Lidera Zespołu Sprzedaży, Doradcy Finansowego, Konsultanta Działu obsługi klienta i wielu innych. Wszystkie oferty znajdziecie tu: https://kariera.oney.com.pl/ Swoim pracownikom zapewniają chociażby: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dodatki świąteczne, premie indywidualne, itd. Może ktoś z Was poczuł się zachęcony i postanowi aplikować?

nick
@Maria

nice try :-)

Maria
@nick

Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi. Chciałam Wam jedynie przypomnieć, że w Oney Polska właśnie trwa rekrutacja. Jestem po prostu ciekawa, czy w ostatnim czasie ktoś tam aplikował, ponieważ przydałaby nam się tu jakaś konkretna opinia, dotycząca wspomnianego pracodawcy. Jeśli Ty znasz aktualną sytuację firmy to zachęcam, abyś nam o tym opowiedziała. Może jeszcze ponadto wiesz, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny: składa się tylko z rozmowy, czy należy również wypełnić jakiś test?

Łonej
@Maria

Hahahahahah za takie grosze to wole ulotki rozdawac w galeri hahah

Ilona
@Łonej

Rozumiem i oczywiście szanuję Twoje zdanie na ten temat. Pamiętaj jednak, że wynagrodzenie oferowane przez Oney Polska dla niektórych osób może okazać się już wystarczające - każdy z nas ma bowiem inne wymagania i inne potrzeby. Nie wiemy nawet, z jakiej perspektywy się ty wypowiadasz. Byłeś kiedykolwiek pracownikiem tej firmy, czy piszesz jedynie jako jej obserwator? Wyjaśnij nam to.

Kasia S.

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami dot. Komornik. Pracuję w Oneyu od trzech lat w LM Komorniki i nie pamietam żeby było tak strasznie, chyba, że działo się to w innym wymiarze :P Praca jest w godzinach 10-20, więc nie pracujemy po 12h, co do pracy w weekendy, za chwilę będzie tylko jedna niedziela handlowa, więc nie ma tragedii. Zresztą uważam, że placówka finansowa otwarta w sobotę to dla klienta zbawienie, ile to klientów w sobotę przyszło po kredyt na samochód a w niedzielę byli już nowym autem ;) Co do roznoszenia ulotek, jeśli jest się na sklepie i pomaga się klientowi wybrać płytki albo doradza innemu jaki wybrać dywan dla żony albo ułatwia się klientowi znalezienie doradcy na sklepie, to nie wymaga to wielkiego wysiłku wspomnieć mu o systemie ratalnym. U nas na sklepie jest fajna atmosfera i nie ma problemu z doradcami LM czy ze sfochowanymi klientami. Miałam do czynienia z bankami i wiem jak wygląda podkradanie klienta przez placówki, jak się robi listę sprzedawców i wykreśla ostatnich pięciu, którzy nie zrobili celu, nie chcę takiej pracy w finansach. Uważam, że dużo zależy od nas jaką stworzymy sobie atmosferę w pracy. Oczywiście u nas też zdarzają się gorsze dni, ale gdzie ich nie ma?

Moby Dick
@Kasia S.

To dlaczego odeszłaś?

Chcę wszystkim polecić firmę Oney Polska S.A. dlaczego, bo jeśli chcesz pracować,innych motywować,mieć wsparcie i pomoc zapraszam do przekonania się jak tak naprawdę pracuję się w tej firmie. Chcieć to znaczy móc i działać. Praca każdego dnia jest różna, nie zawsze są dobre dni , ale dzięki ekipie z która pracuje z chęcią idę do pracy . Bardzo mi pomagają i wspierają tym bardziej, że przyszłam do tej firmy bez doświadczenia. Wiele nauczyłam się i jeżdżę na szkolenia , bo chcę się rozwijać i swoje zdolności. Każdy dzień jest wyzwaniem i pomaga to w życiu prywatnym jak również zawodowym. Pamiętajmy to my ludzie tworzymy miejsce pracy. To co dajesz od siebie dostajesz od innych. Ile ludzi tu przepracowało to tyle będzie opinii. Na przestrzenni ponad dwóch lat wiele zmieniło się godziny pracy , duża ilość konkursów, benefitow, dodatkowych premii i nagród . Nowa osoba otrzymuje pomoc i wsparcie od pracodawcy i pracowników oraz niezbędne szkolenia oraz materiały. Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszam

Qwerty
@Marta

Ile Tobie zapłacili za tą opinie Marto?

Marysia

Kierownicy i mentorzy to nie potrzebna cholota, szkoda na nich kasy a @ z wynikami mogę wysłać bezpośrednio do centrali.

Kamil
@Marysia

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie wolno nikogo obrażać. Jest to niezgodne z obowiązującym tu regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy mogłabyś przybliżyć warunki pracy w firmie Oney Polska? Pracodawca oferuje premie? A jeżeli tak, to na jakiej zasadzie się je wypłaca? Są stałe i doliczane do podstawy, czy może uznaniowe? To ważna informacje dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Jaro

Jest super - kazali mi tak napisać i tym poniżej też.

Iwona...1

Widać komu się chce pracować , ten pracuje . Dużo wpisów odnosi sie do współpracy w punkcie , może to nie firma jest zła, tylko większy problem to na kogo sie trafi. Byłam na rozmowie , przyglądałam się pracy dziewczyn w punkcie. Moim zdaniem ważne z kim pracujemy. Co do wynagrodzenia uważam, że jest ok , podstawa + prowizja od sprzedaży , tak jest w większości instytucji finansowych. Kierownik na rozmowie ( uważam że człowiek bardzo w porządku) jasno wyjaśnił zasady, jak wygląda praca. Trzymam kciuki za tych zadowolonych , a tym którzy widzą wielki problem polecam inną prace i oby sie odnaleźli.

W
@Iwona...1

Gdyby firma nie była złą ,nie było takiej dużej rotacji. Besprzerwy można znaleźć ogłoszenia że firma szuka pracowników

pati

Czytając większość opini poniżej zastanawiam się czy pracuje u opisywanego pracodawcy. Przygodę z Oney Polska S.A. rozpoczęłam 5 lat temu i trwa ona do dzis. Praca tutaj z pewnością jest dla osób które lubią kontakt z ludźmi. Nie ma dwóch takich samych dni bo jak to bywa w sprzedaży codziennie są inni klienci. Dla osób ambitnych i zaangażowanych możliwy jest rozwój poprzez szkolenia i dofinansowania do nauki oraz awanse. Atmosfera w dużej mierze zależy od współpracowników a Ci w wielu punktach tworzą zgrane zespoły. Przełożeni wymagają ale w jakiej pracy nie trzeba wywiazywac sie ze swoich obowiązków? Jeśli wykonujesz to co do Ciebie należy a coś Ci nie wychodzi możesz liczyć na pomoc przełożonego. Nie spotkałam się do tej pory z sytuacją że gdy czegoś nie umiałam odmówiono mi wsparcia. Firma motywuje pracownikow roznego rodzaju konkursami. Polecam pracę w Oney Polska S.A. ale tylko tym którzy chcą z siebie dac coś więcej niż sama obecność w pracy ;)

Paulina W.

Pracuje w Oney Polska s.a. już prawie 5.5 roku. Przede wszystkim jest to praca dla ludzi odpowiedzialnych i chcących pracować. Mam do pracy blisko, umowę o pracę, dodatki świąteczne czy urlopowe co czasem w firmach nie jest spotykane. Polecam

Justyna
@Paulina W.

Pensja minimalna krajowa, dodatki też niezbyt wysokie

Exp
@Justyna

Kiedy pracowałaś w Komornikach, bo nie kojarzę osoby o takim imieniu ;)

Paulina
@Justyna

Ha mam dużo powyżej pensji minimalnej i premie często wyrabiam powyżej podstawy ???? więc jest ok tylko trzeba chciec

Bartek

Nie polecam tej Firmy. Współpraca wiąże się z samymi minusami : z Pensja nisza nisz u kasjerki w dyskoncie, w tygodniu często kończysz o 22, weekendy np. w niedziele od 9 do 20, godziny w weekend płacone jak w tygodniu, premie to jakiś żart, nadgodzin nie masz bo rozliczenie jest kwartalne, każą rozdawać ulotki, wolne dni masz w tygodniu, dni wolne zakłóca ci spokój kierownik bo dzwoni do ciebie, kierownik robi ci problem z dniem wolnym, mobbing w pracy, za wysokie mniemanie mają o sobie przełożeni, szkolenia to jakiś żart. Odradzam całkowicie kontaktowanie się z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Komorniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oney Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Oney Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oney Polska S.A.
2.1/5 Na podstawie 138 ocen.

Oney Polska S.A.