Trade-Group Sp z o.o.

Olsztyn

Opinie o Trade-Group Sp z o.o.

Beautrix 2010-03-28 22:10
Ta firma to jedna wielka pomyłka, a szkolenie to fikcja. "Szkolenie" w tej firmie to słuchanie jak inni telemarketerzy rozmawiają z klientami, zero porad, wskazówek, massssakra. Nie ma szans, żeby od prezesa usłyszeć jakieś miłe słowo, tylko chodzi i patrzy jak podwładni pracują. Poza tym, ważna w pracy sprawa - toaleta, massssakra, nie ma papieru i każdy sam musi chodzić ze swoją "rolką", a do tego straszny syf w tej toalecie. No i nacisk na sprzedaż, bo tylko to się liczy, pracownicy są widziani przez pryzmat swoich wyników, a nie jak ludzie. Szczerze odradzam.
P.S. Pozytywne opinie są dodawane tylko i wyłącznie przez pracowników. Naprawdę.
Morena 2010-10-05 23:47
Zawsze zastanawiałam się, dlaczego tak głośno o tej firmie w Olsztynie. Teraz już wiem! Dzięki Bogu ominęłam ją szerokim łukiem!
Jeśli miałabym polecać jakąkolwiek firmę to jest to firma Wulkan i Igrol.
W przypadku tej drugiej, każdy pracownik jest dla nich ważny, nie ma miejsca poniżanie pracowników, sympatyczna kadra i to, co przyciągnęło szczególnie moją uwagę to fajne i kompetentne szkolenia, które wiele mi dały. W przypadku tej pierwszej było fajnie, ale się (usuniete przez moderatora) odkąd kierownica wróciła z urlopu! ;D
Anonim 2012-03-07 14:52
Pracowałam ponad miesiąc w trade w Ciechanowie i najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Pierwsza kierowniczka, która przy rekrutacji kłamała w żywe oczy i obiecywała złote góry. Problemy pojawiły się, kiedy przyszedł czas na wynagrodzenie. Pieniędzy oczywiście nie otrzymałam, kierowniczka się zwolniła i nikt nie potrafi mi pomóc. Teraz jest nowa kierowniczka, która zamyka swoich pracowników na klucz w sali tylko po to żeby dzwonili i nie mogą iść nawet do łazienki. Ostrzegam wszystkich, żeby trzymali się ja najdalej od Trade w Ciechanowie, bo tylko stracicie czas a na pewno nie zarobicie. Nie dostaniecie nawet grosza z podstawy o której mowa na umowie.
Pozdrawiam
hac 2016-04-20 12:16
a dlaczego nie otrzymałś wynagrodzenia. To nieuczciewie, że firma najpeir zatrudnia pracowników a pozniej nie wypłąca im pieniedzy, czy wogole podaja powod dlaczego nie wyplacają wynagrodzeń? nie podpisywałes zadnej umowy z nimi pewnie i to jest teraz konsekwencja tego.
Zostaw swoją opinię o Trade-Group Sp z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade-Group Sp z o.o.