Opinie o Trade-Group Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trade-Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group Sp. z o.o. w Olsztyn

hac Nowy wpis

a dlaczego nie otrzymałś wynagrodzenia. To nieuczciewie, że firma najpeir zatrudnia pracowników a pozniej nie wypłąca im pieniedzy, czy wogole podaja powod dlaczego nie wyplacają wynagrodzeń? nie podpisywałes zadnej umowy z nimi pewnie i to jest teraz konsekwencja tego.

Anonim Nowy wpis

Pracowałam ponad miesiąc w trade w Ciechanowie i najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Pierwsza kierowniczka, która przy rekrutacji kłamała w żywe oczy i obiecywała złote góry. Problemy pojawiły się, kiedy przyszedł czas na wynagrodzenie. Pieniędzy oczywiście nie otrzymałam, kierowniczka się zwolniła i nikt nie potrafi mi pomóc. Teraz jest nowa kierowniczka, która zamyka swoich pracowników na klucz w sali tylko po to żeby dzwonili i nie mogą iść nawet do łazienki. Ostrzegam wszystkich, żeby trzymali się ja najdalej od Trade w Ciechanowie, bo tylko stracicie czas a na pewno nie zarobicie. Nie dostaniecie nawet grosza z podstawy o której mowa na umowie. Pozdrawiam

Morena Nowy wpis

Zawsze zastanawiałam się, dlaczego tak głośno o tej firmie w Olsztynie. Teraz już wiem! Dzięki Bogu ominęłam ją szerokim łukiem! Jeśli miałabym polecać jakąkolwiek firmę to jest to firma Wulkan i Igrol. W przypadku tej drugiej, każdy pracownik jest dla nich ważny, nie ma miejsca poniżanie pracowników, sympatyczna kadra i to, co przyciągnęło szczególnie moją uwagę to fajne i kompetentne szkolenia, które wiele mi dały. W przypadku tej pierwszej było fajnie, ale się (usuniete przez moderatora) odkąd kierownica wróciła z urlopu! ;D

Beautrix

Ta firma to jedna wielka pomyłka, a szkolenie to fikcja. "Szkolenie" w tej firmie to słuchanie jak inni telemarketerzy rozmawiają z klientami, zero porad, wskazówek, massssakra. Nie ma szans, żeby od prezesa usłyszeć jakieś miłe słowo, tylko chodzi i patrzy jak podwładni pracują. Poza tym, ważna w pracy sprawa - toaleta, massssakra, nie ma papieru i każdy sam musi chodzić ze swoją "rolką", a do tego straszny syf w tej toalecie. No i nacisk na sprzedaż, bo tylko to się liczy, pracownicy są widziani przez pryzmat swoich wyników, a nie jak ludzie. Szczerze odradzam. P.S. Pozytywne opinie są dodawane tylko i wyłącznie przez pracowników. Naprawdę.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group Sp. z o.o. - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042