Opinie o DENTALUX w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DENTALUX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DENTALUX o rekrutacji.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DENTALUX w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak dużo osób pracuje w DENTALUX?

Ivka Nowy wpis

Pracuję w firmie Dentalux od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo przyjazna i miła atmosfera.Polecam wszystkim. Aktualnie poszukują recepcjonisty/recepcjonistki.

NICK Nowy wpis
@Ivka

Również pracuję tu od niedawna i jestem zadowolona. Pracownicy życzliwi i nigdy nie odmawiają pomocy. Z tego co słyszałam poszukują kogoś na recepcję. :)

Igor

Dowiem się czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

@Igor

Na stronie www w zakładce kariera zawze są aktualne oferty pracy a okresowo pojawiają się one także na stronie FB

Izabela
@Kate

@Kate A, czy w DENTALUX są organizowane spotkania, wyjazdy integracyjne? Odpisz proszę.

Kate Nowy wpis
@Izabela

Oj są! Osławione dentaluxowe Wigilie które odbywają się co roku od 25 lat i letnie wyjazdy lub imprezy integracyjne :) Zawsze przednia zabawa :D

Łukasz

@AP czy poza pensją firma DENTALUX oferuje dla pracowników benefity np. takie jak karta sportowa? Może firma ma inne pakiety motywacyjne, o których możesz nam napisać. Wątek służy umieszczaniu informacji, które mogą być przydatne dla przyszłych kandydatów do pracy.

@Łukasz

oferuje możliwość przystąpienia do ubezpieczeń dla pracowników i współpracowników, np pakiety opieki zdrowotnej w kilku wariantach, na bardzo wysokim poziomie, firma opłaca część składki

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w DENTALUX. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent/ka Stomatologiczny/a - Higienista/ka?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w DENTALUX są paczki/bony świąteczne?

Kate

Są co roku wypłatyz funduszu socjalnego dla pracowników i to nie małe :)

Pacjent

Dzis bylem z dentalux w Warszawie w poludnie przy Raclawickiej, prosilem o podklejenie koronki z trzpieniem ktora mi wypadla, owszem Pani mowila mi ze to jest zabieg chwilowy i nie jest to trwale naprawienie. Ja to rozumiem ale nie sadzilem ze lekko jezykiem mozna usunac klej za 190 PLN? Mocniej proszę Pani trzyma superglue. Fatalnie trafilem, zero odpowiedzialnosci medycznej.

AP

Co najważniejsze pieniądze zawsze na czas :) Poza tym przyjemna atmosfera pracy, fajny pomocny zespół. Dobrze się tutaj pracuje

Pracodawca bardzo w porządku, fajna atmosfera, dużo dobrych specjalistów. Wynagrodzenia płacone na czas, nie ma się do czego przyczepić

Jerzy

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Reni

A co z GeSSlerową asystuje w niedzielę?.

Zofia
@Reni

a co z tobą RENI, tak nagle dałaś nogę?

Grażyna

Podpowiedzcie czy macie w firmie jakiś socjal?

Zofia
@Grażyna

bardzo w porządku, bo są z pracownikami zawierane umowy o pracę, funkcjonują systemy premiowe oraz fundusz socjalny wypłacający zapomogę w sytuacjach gdy ktoś znajdzie się w potrzebie

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka jest atmosfera, bardzo mnie to interesuje

D.W.
@Jacek

Atmosfera to jest to co powoduje że w tej firmie tyle osób pracuje od wielu, nawet kilkunastu lat. Kiedy spędzasię większość dnia w pracy, to warto mieć takie miejsce do którego się przychodzi z radością, a wychodzi ze śmiechem :D Moim zdaniem pracodawca jest w porządku, wszyscy są uczciwie zatrudnieni i wynagradzani, a ludzie tu pracujący wspaniali, pomocni, koleżńscy i zżyci ze sobą. Co do rekrutacji to nie wiem czy jest obecnie prowadzona, ale zawsze możesz spróbować i przesłać CV jeśli interesuje Cię praca tutaj.

OL
@Jacek

Potwierdzam opinię Pracownicy, a aktualne rekrutacje można śledzić na stronie.

Małgorzata
@Jacek

Pensja zawsze na koncie na czas. Umowa o pracę po okresie próbnym - żaden problem. Pracodawca uczciwy, przełożone bardzo w porządku. Firma dba o pracowników i nawet jeśli ktoś się znajdzie w jakiejś trudnej życiowej sytuacji to szefostwo stara się pomóc. A jeśli dajesz z siebie wsyzstko, na pewno zostanie to zauważone i wynagrodzone. Wysoka kultura organizacji, a firma od paru pokoleń rodzinna. Atmosfera na duży plus, jako taka wisienka na torcie :)

Pracownica

Atmosfera bardzo Ok, zespół profesjonalny i życzliwy, warunki pracy i wynagrodzenie przejrzyste i uczciwe, polecam, w dzisiejszych czasach już niewiele takich firm.

XXXXXXX

Powiem tak, że pracowałam w dentalux-ie na Puławskiej i Racławickiej w Warszawie. Musiałam odejść, powiedzmy zostałam zwolniona przez plotkarę-donosicielkę zwykłą sprzątaczkę. Która za czym robić to do czego została zatrudniona zajmowała się również zbieraniem wiadomości i przekazywaniu ich. Szkoda słów i czasu aby zajmować się pracą w dentaluxie.

A.J.K
@XXXXXXX

Która to taka życzliwa jest? Proszę podać imię aby uważać w przyszłości...?

ala
@XXXXXXX

ooo a która to Pani.... bo chyba tam są dwie.

Kasia S
@XXXXXXX

Odrobina refleksji nikomu jeszcze nie zaszkodziła i choć ukrywasz się w niby anonimowym wpisie, to i tak wiadomo o kogo chodzi. Skoro chcesz prać swoje brudy publicznie, to powiem ci szczerze: byłaś taką fleją, że wszyscy się dziwili, że tu jeszcze pracujesz. Sama sobie wystawiałaś cenzurkę zostawiając swoje stanowisko pracy w takim stanie. Nie pasowałaś tu i tyle w temacie.

D-X

Mam nadzieje że ten nowy rok przyniesie nam spokój i ład. Skończą się plotki i pomówienia a co niektórzy zajmą się pracą a nie rozsiewanie plotek i nie prawdy. Czyżby co niektórzy nie mieli co robić, jeśli tak to może minęli się z powołaniem bo nie ma na takich ludzi tu miejsca!

A.S

Pracując trochę tu powiem że nie biorę pod uwagę takich wypowiedzi. A tak w ogóle takie rzeczy nie załatwia się tak, tylko u przełożonego a nie żaląc się publicznie.

Hi@lulu

Domyślany się kto to może być, bo uderz w stół a nożyce się odezwą

nina szarata

Pracowałam w Dentaluxie i bardzo miło wspominam ten czas.Nie miałam żadnych zastrzeżeń do organizacji merytorycznej i personelu.Jak najbardziej polecam asystenkom, Małgosia szefowa asystentek przemiła i profesjonalna,koleżanki po fachu bardzo pomocne,lekarze wyrozumiali, personel zajmujący się sprzątaniem bez zarzutu,pensja na koncie o czasie ... Dentalux dobry wybór :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DENTALUX - Warszawa

DENTALUX
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.

DENTALUX