Zakłady Chemiczne Organika-Azot SA

Jaworzno

Opinie o Zakłady Chemiczne Organika-Azot SA

anonim 2011-10-06 09:22:41
beznajdziejny zakład, zamiast utrzymac starych pracowników do emerytury zwalniają i to z hukiem, kombinuja i kombinują Zakłady chemiczne to zakład rodzinny i tylko oni dobre pensje mają.
dostali podwyżke 300 zł brutto piękna podwyżka nie ma co, zwiazki zawodowe do[usunięte przez moderatora] wogóle nie sa za ludźmi sami boja się o swoją pracę.

NIKOMU NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU NIKOMU BO SPEDZI SWOJE LATA NA MARNO W TEJ PRACY ZA 1400 ZŁ I GO ZWOLNIA BO JAK TO [usunięte przez moderatora] MOWI TAKIE SA REALNIA ŻE TRZEBA LUDZI ZWOLNIC BY ZAKŁAD URATOWAĆ !!!! ŻENADA NIECH ZWOLNIĄ TE Z BIUR TO ZAOSZCZĘDZA ALBO NIECH SAMI MNIEJ BIORA!!!
Magda 2011-10-06 09:30:47
Dokładnie tak jest w tym zakładzie, wiem dobrze bo zwolnili mojego tatę w wieku 54 lat bez podania przyczyny. Gdy tata umówił sie na spotkanie z wielmożną pania prezes usłyszał dokładnie te same słowa ,, takie sa dzis realnia żeby zakład uratowac trzeba zwolnić '' Nasuwa mi się pytanie dlaczego ludzi którzy są związani z tym zakładem przeszło 25 lat ?Sa solidnymi pracownikami, nie chorują bo boja sie o posadę ?
Chciałabym nakrzyczeć tej [usunięte przez moderatora] jaka jest dla mnie beznadziejna że tak krzywdzi ludzi, mój tata ma dziś 57 lat żadnej pracy nie znalazł nawet biuro pracy mu nie wyszukało bo rozchodzi się o wiek, pracuje dorywczo tylko w sezonie wiosenno letnim na budowie..

TO NAJGORSZY ZAKŁAD PRACY TO [usunięte przez moderatora] PONIŻAJĄCY LUDZI DO SAMEGO DNA !!!
azot 2012-02-16 15:41:03
Wszystko o tej azotce to prawda ,zrobił się zakład rodzinny zarabiają tylko [usunięte przez moderatora].ludzie są poniżani i wykorzystywani jak [usunięte przez moderatora] za marne wynagrodzenie!!!!!!tworzą stanowiska pracy dla urzędników.
bart 2012-10-06 10:57:44
to prawda nic się nie robi aby poprawic ludziom cokolwiek wszędzie drożyzna a [usunięte przez moderatora]sobie bimba z takiej sytuacji a co naj gorsze w tym wszystkim co taki[usunięte przez moderatora] może wiedziec o zarządzaniu firmą ale że to[usunięte przez moderatora] jeden a drugi jakiś [usunięte przez moderatora] więc zarządzają firmą beznadziejnie
Shaft 2013-01-28 10:35:07
Pracowalem tam w 2003 kilka miesiecy. Jak widze nic sie nie zmienilo od tego czasu czytajac komentarze. Hehe Polandia...
o.n.a 2013-02-07 17:38:46
A ja jestem zadowolona
zainteresowany 2015-02-18 15:31:29
Dobra rada-omijaj szerokim łukiem. Jako absolwent masz pewnie ambicje do tego, aby się rozwijać. Niestety praca w Tych Zakładach nie gwarantuje żadnego rozwoju. Firma, pod względem produkcji środków ochrony roślin, wcale się nie rozwija. Raczej ZWIJA. I to pod każdym względem. Przez, zapewne nieudolne zarządzanie, firma powoli zwija się z rynku środków ochrony roślin. Jak można przeczytać na Ich stronie, całość technologii zakupiła spółka SYNTHOS - i to właśnie położyło w Jaworznie prawie stuletnią tradycje produkcji śor-ów. I z tego co widzę, informacja o nieudolnym zarządzaniu, o nieodpowiednich ludziach na wysokich stanowiskach, nie jest odosobniona. A na zakończenie-kierownik jednego z działów i pacownik byłego działu rozwoju (dostęp do technologi, know-how,danych preparatów) prowadzi własną, konkurencyjną działalność. Wszyscy wiedzą-nikt nic z tym nie robi. Masakra.
prawy 2016-04-11 21:05:22
Przekształcenie w spółkę pracowniczą, gdzie większościowe akcje zakupili członkowie Zarządu w większości za pieniądze firmy matki - spółki skarbu państwa (NFI), to przekręt nad przekręty. Jeszcze się nikt do nich nie dobrał ?! To Jacek Okrutny (dziwne, że teraz jest wiceprezesem, bo był prezesem) ze swoimi doradcami "sprytnie" się uwłaszczył.
Smacznego- życzę Zarządowi i Radzie (niby) Nadzorczej.
obeznany_w_temacie 2016-04-22 12:31:50
Szukają ludzi z wykształceniem i doświadczeniem? Jakieś żarty chyba. Po co szukają ludzi skoro za rok prawdopodobnie wygaszają produkcję. Poza tym ludzi z doświadczeniem nie potrzebują, ani umiejętnościami, ani wykształceniem...wystarczy, że są ludzie ze znajomościami:) Wystarczy. Szkoda czasu.
meg 2016-05-21 19:02:02
a dlaczego zamkna produkcje bo co? nie moga od ta, przeciez to stara firma z tradycjami ktora istnieje juz kilka lat wiec nie sadze by sie od tak zamkneli i pozwolili sobie na zwlnienie kilkunstu osob, cos musi byc tam nie tak?
Zostaw swoją opinię o Zakłady Chemiczne Organika-Azot SA - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Chemiczne Organika-Azot SA