logo E. Leclerc

E. Leclerc

Gdańsk

Opinie o E. Leclerc

Ktosik 2010-03-28 13:13:45
witam nie polecam nikomu pracy w leclercu...wykorzystuja ludzi za marne grosze, [usunięte przez moderatora] np. nie zrobisz tego nie pojdziesz na przerwe, nie dostaniesz premi; kierownicy sa nie kompetentni, co 2 minuty zmieniaja zdanie a pozniej wyzywaja sie na Tobie ze nie zrobilas tego tak jak trzeba i wszystko zwaalaja na pracownika, nie potrafia przyznac sie do bledu, [usunięte przez moderatora] oskarzaja niewinne osoby o kradziez np: moja kolezanka jest pracownikiem [usunięte przez moderatora] w leclerc... ostatnio dostala nagane i zabrano jej premie za to ze miała serwis o ktorym nie powiedziala szefowej.... zrobiono z niej zlodzieja ale nie popatrzyli na to ze jest najlepszym pracownikiem na dziale... do tego wszystkiego sprzedaja towar po terminie, [usunięte przez moderatora] . pracownicy rozkladaja towar stojac na skrzynkach od piwa, [usunięte przez moderatora]
Znajoma1 2010-04-18 22:23:59
Tak potwierdzam!! wszystko co napisane jest Prawda !!! kierownicy dzialow maja pracownikow za Zero co rowniez takimi sa w oczach osob bardzo ciezko pracujacych. Smutne to jest lecz taka jest rzeczywistosc dnia codziennego na chyba dziesiec dzialow tam bedacych spotkalam sie tylko z dwoma kierownikami co sa Normalni i nie krzycza i milo sie z nimi pracuje .Pozdrawiam serdecznie i daje duzo do namyslu kierownictwu marketu Uzyje przyslowia polskiego Nie czyn!! zlego drugiemu czlowiekowi:) co tobie nie mile :))
E LECLERC GDANSK 2011-01-07 20:41:06
To prawda kierownicy niekompetentni jak np PANI KIEROWNIK Z CHEMI I KOSMETYCZNEGO - ciagle krzyczy ze slychac ja na calej hali , chodzi na wysokich obcasach i glupa pali ze pracuje , tylko rozkazuje w w wigilie do pani ktora nie zdazyla rozladowac palety z towarem nakrzyczala na nia mowiac cyt. i co z tego ze jest wigilia Moze kierownictwo zweryfikowalo by osoby na stanowiskach kierownikow nic nie robia , spozniaja sie dopracy nic nie wiedza WSTYD -
hienki 2016-05-22 22:08:16
@hieny sa wsrod nas to na temate stanwoisko już znaleźli i teraz poszukują Specjalista ds. inwentaryzacji do POznania czy pracownik Sektora działu kas do Wrocławia. Mój znajomy tam pracował i był nawet zadowolony, ale nie wiem jak z kasą, ile zarabiał
Zostaw swoją opinię o E. Leclerc - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E. Leclerc