Opinie o Baler-Pol S.A. (w likwidacji) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baler-Pol S.A. (w likwidacji). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baler-Pol S.A. (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baler-Pol S.A. (w likwidacji) w Kraków

On Nowy wpis

Prześwietlenie wszystko może ma tylko znowu nie na siebie (usunięte przez administratora) mnie tez (usunięte przez administratora) ale tylko na jedna pensje (usunięte przez administratora)

Były pracownik Nowy wpis

Właścicielka sfiksowała? Zawsze było z nią nie za dobrze i dobrze ze straciła to za krzywdy wyrządzone ludzia

Andrzej Nowy wpis

Może nie ma potrzeby odzyskiwać należności, skąd pomysł że takie jeszcze zostały?

Windykacja Nowy wpis

Poszkodowanych w celu odzyskania należności proszę o kontakt. Prowadzę działania w tej sprawie Nr tel: 518 836 450

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Baler-Pol S.A. (w likwidacji)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Czarek

W sierpniu 2015 roku likwidator BALER-POL S.A. w likwidacji z siedzibą w Krakowie zawiadamia, że podjęta została uchwała Zgromadzenia Akcjonariuszy o rozwiązaniu Spółki i otwarciu jej likwidacji.

Kuba

@Kcha, możesz rozwinąć temat, jak to firma już nie istnieje, szukałem w internecie, ale nic nie znalazłem. Chciałem do nich aplikować. Widzę, że inni wypowiadają się, że w firmie są dobre warunki, tak też i ja słyszałem. Może ktoś ma więcej informacji?

Kcha

Prawda jest taka że Balerpol już nie isteniej. Właściciele ile mieli tyle ukryli w skaprety a teraz zmienili branżę na pierogi. Wyzysk, słaba płaca, bród, smród, chamstwo. Szczyt formy ma tylko właścicielka B.K., niestety to szczyt formy w arogancji.

piłkarz

Firma (ona) dziala. zmienil sie tylko profil. Wyzysk i brak szacunku widac na kazdym kroku. Ona nikogo nie szanuje, mysli ze wszystkie rozumy zjadła. Ludzie to podstawa firmy a grubas tego nie rozumie.

kumat67

Firma już od dawna nie działa, w zasadzie od początku 2013r. zaprzestała prowadzenia działalności. Przyczyną były ogromne problemy finansowe, firma miała mnóstwo nie zapłaconych zobowiązań. Co się dało to komornicy zabrali, ale i tak dla większości wierzycieli nie starczyło środków, lub ciągną się jeszcze licytacje itp. Przy ulicy Bociana, gdzie mieściła się firma, nie ma już śladu po jej istnieniu. Zniknęły szyldy, jedną z hal wynajęła jakaś firma, która prowadzi tam kuchnie, catering itp. Tak jak pisałem wielu wierzycieli nadal nie odzyskało swoich pieniędzy, i raczej nie mają na co liczyć, ponieważ właścicielka pani Barbara K., nie ma już nic, zero majątku- wszystko co miała straciła, został zabrany cały jej dorobek życia, ale tak to jest jak się podejmuje nie odpowiednie decyzję czy ruchy w biznesie, słucha się nie odpowiednich doradców - nie mnie to wszystko oceniać. Słyszałem też,że nabawiła się przez to wszystko poważnych problemów psychicznych, leczyła się w zamkniętym zakładzie, nie ma teraz za co żyć, gdzie się podziać, itp

dante

dziwna sytuacja z tą firmą , ponieważ nie mają , żadnej informacji na swojej stronie o tej upadłości, a to standard że na pierwszym miejscu to tam firmy zamieszczają takie informacje. Nie wiem skąd się wzięło info o ich upadku, ale to może była po prostu plotka. choć fakt , że niektóre zakładki aktualizowane były już chyba dość dawno temu...

ppp

Tak upadła bo była nie wypłacalna toneli w długach i tyle

pppp

Firmy już nie ma

obama

Ktoś wcześniej pisał o dobrych czasach w balerpolu, a kiedy one były??? Dobre czasy były jedynie ( w większości ) dla (usunięte przez administratora) i w tej firmie -[usunięte przez administratora], opierdzielaczy którzy ciągli tylko godziny stwarzając pozory że cieżko pracują narzekając tym samym że mało zarabiają.Tym to było dobrze, a reszta roboli która uczciwie i faktycznie cieżko pracowała ( rękami bądź głową ) odaszła sama.

Palikot

1. Punkt pierwszy - rozwijamy firmę. 2. Punkt drugi - jak rozwiniemy, to wymagamy adekwatnej pensji do swojej pracy. 3. Punkt trzeci - nie dajemy jednemu wynagrodzenia XXX , a drugiemu jałmużnę. 4. Punkt czwarty - jak jest inaczej to BACH, BUM, TRACH, KRACH !!!!

Najlepsze czasy w Balerpolu to były jak była kier. [usunięte przez administratora] pilnowała wszystkiego nie dala sie Harremu wytykała mu błędy i dlatego nie miała wspólnego języka z Nim a przecież to ONA powiedziała Pani [usunięte przez administratora] żeby go zatrudnić więc w podziękowaniu Pani[usunięte przez administratora]i HARRY Rozwalił tak mocna FIRMĘ wówczas na rynku zostały nam tylko wspomnienia z tych dobrych czasów

Ofelia

Zmarnowałam tam parę miesięcy życia. Wszyscy normalni już stamtąd uciekli, wszyscy przedstawiciele sami się zwolnili, kierowcy uciekają. Żenada. Firma tonie w długach, nie ma towaru na hali, ludzie nie mogą się doprosić zaległych wypłat. A właścicielka łazi po placu i udaje dalej wielką biznesłumen... Sama sobie winna. Ale trzymajcie się od tego miejsca z daleka. Co pewnie będzie łatwe, bo ta firma już leci w przepaść.

Kabanosik

Padaczka, agonia, syf i malaria. Bankructwo. Ta firma zdycha i nie powstanie z martwych. Żenada. Trzymać się od tego z daleka. Czego [usunięte przez administratora] nie załatwił, to wykańcza wielka ogrzyca. Szkoda czasu i zainteresowania.

miruś

Barel pol to juz przeszłość.dobrze że sie ta firma rozpada ponieważ to (usunięte przez administratora) !!! Pracujesz od 4 do 15 masz juz wychodzić do domu a tu pieprzony grubas[usunięte przez administratora] albo inny kierownik mowi ze masz zostac dniówce pomoż!!! I rypiesz 3h dłużej za darno!!! Jeszcze ten nastrzyk mięsa i drobiu!!! Zrobisz swoje i muszisz pomagac innym!!! Hahaha było kilku takich ktorzy się nie dali i chwała im za to. Jeszcze współpraca z jakimś cukierniczkiem mateuszkiem albo jacusiem co wysmiewa sie z innych że zębów nie maja a sam ma raptem 4 hahaha jeszcze jest jednen zryty łeb paweł jak jest na zmianie z jednym kierownikiem to drugiemu dupe obrabia jak jest z drugim to pierwszemu robi tosamo, a w dodatku chlanie na wiacie!!! Pozdro dla [usunięte przez administratora] a dla reszty fu*k off all!!!

Dzień z życia niby kierowcy:) 3 rano start załadunek kawusia i w drogę:) Powrót 14 akcja dowózki albo magazyn czy ekspedycja ale to bajka jeszcze ...jedziesz na kraków po towar powrót 22 :) w domu 22.30 kąpiel jedzenie idziesz spać jest 23.00 spisz 2,5 godziny budzik dzwoni znowu do pracy:) start 3 rano to samo załadunek itp itd wracasz i tym razem akcja mechanik bo auto które nie wiadomo jakim jeszcze cudem się trzyma rozpada się totalnie...powrót 15.30 ...mycie auta i do domu:) obiad kąpiel itp 18.00 trzeba odespać 2 dni :) następny dzień załadunek 3w nocy powrót 13 czasami 12:)ale kierownikowi trzeba pomóc na magazynie...cóż takie życie ...i tak do soboty ...przychodzi sobota kierownik obdzwania kierowców żeby jak najszybciej wrócili bo do domu chce pójść:) wypłata-dyrektorka-wiesz słaby wywóz miałeś...a jak miałes dobry to marża zła :)280 godzin w miesiącu...wypłata 2300zł- 2000zł-1900zł oczywiscie bez urlopu bo umowa zlecenie:):

xxxxxxxxx

TO NIE JEST BALERPOL TYLKO BURDELPOL TY TYRASZ ZA GROSZE A ONI DUPY SAMOCHODAMI WOŻĄ TELEFONY MAJĄ TAKIE ZE NIE WIEDZĄ JAK SIĘ NIMI OBSŁUGIWAC PARANOJA

Zostaw merytoryczną opinię o Baler-Pol S.A. (w likwidacji) - Kraków

• Jak się pracuje w Baler-Pol S.A. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Baler-Pol S.A. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baler-Pol S.A. (w likwidacji)?

Baler-Pol S.A. (w likwidacji)