Opinie o AXA Polska S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AXA Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AXA Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A. w Bielsko-Biała

Karol Nowy wpis

A płacą zawsze na czas ?

Sprzedawca Nowy wpis

Oddział bardzo ciekawy, dobre miejsce do pracy duża przestrzeń. Jeśli ktoś lubi kontakt z klientem to bardzo dobre warunki zarobkowe, jeśli oczywiście się sprzedaje bo to praca głównie w sprzedaży ale za to jak polubi się tą pracę to bardzo fajnie płacą, bardzo elastycznie i ze wszystkim można się dogadać. Polecam jak ktoś jest sprzedawcą lub lubi sprzedawać.

grzmiący Nowy wpis

Pracowałem w Oddziale AXA, a teraz mam swoja agencję(Założyłem swoje biuro, bo chciałem się rozwinąć, a franszyza ogranicza) i muszę powiedzieć, że warunki pracy w AXA były najlepsze w branży.Płacą najlepiej, mają niezłe produkty(dalej sprzedaję ich najwięcej), szkolenia i infrastrukturę - np w PZU do dzisiaj trzeba nosić swój papier do ksero, nie mówiąc o kawie lub herbacie - to są drobiazgi, ale juz coś świadczą. Wszyscy tzw zawiedzeni, to po prostu osoby, którym brakło inteligencji i wyobraźni, albo maja mnóstwo ograniczeń i po prostu do tej pracy się nie nadają. Wielu ludzi porobiło tam niezłe biznesy.

Zawiedziona Nowy wpis

AXA - strata czasu, nerwów i zdrowia. Przepracowałam tam ponad rok i było to o rok za długo. Trzeba być na działalności gospodarczej, co miesiąc musisz sprzedać odpowiednią ilość polis żeby zarobić (ważna jest wysokość składki). Pracujesz od rana do wieczora. Na początku oczywiście idziesz do znajomych żeby to im pociskać kit o super ubezpieczeniach. Po pewnym czasie znajomi nie odbierają od ciebie telefonu. Ta praca to zwykła akwizycja. Dyrektor co poniedziałek na obowiązkowych spotkaniach opowiada dyrdymały w jakiej to cudownej firmie pracujemy, a jeśli ktoś nie ma wyników to jest leniem (ot taka specyficzna motywacja)... Większość przedstawicieli ledwo wiąże koniec z końcem, niektórym nawet pożyczałam kasę, żeby dotrwali do pierwszego - tak wygląda praca w oddziale Bielsko-Biała i jak znam z opowieści tak samo w każdym innym w Polsce.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ciekawy

Jakie macie doświadczenia z bielskim oddziałem axy? Mam możliwość tam pracować, ale ogólnie opinie o firmie nie zawsze są przychylne.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A. - Bielsko-Biała

AXA Polska S.A.