logo Aspiro Sp. z.o.o.

Aspiro Sp. z.o.o.

Gdynia

Opinie o Aspiro Sp. z.o.o.

pracownik 2012-01-28 11:19:48
nie słuchaj głupich opinii osób zawistnych i takich którzy chcą powylewać żółć. Sam sprawdź czy praca w młodym, zgranym zespole Ci odpowiada. Doceniają dobrą pracę, płacą najwięcej na rynku na analogicznych stanowiskach. Radzę - sprawdź.
Franio 2013-02-21 12:43:18
Pracowniku czy jesteś liderem, Dyrem i czy dopiero zacząłeś tą pracę, ale faktów się niestety nie da zmienić

Minęło już tyle czasu i mamy rok 2013 a w Aspiro dalej mamią, kłamią i teraz starają się przyjąć kogo się da żeby chociaż placówki były obsadzone. [usunięte przez moderatora] co prawda już nie ma ale są inni [usunięte przez moderatora] głównie spuścizna [usunięte przez moderatora] skończy. Banda [usunięte przez moderatora] i tylko raporty, raporciki, 4 skrzynki pocztowe, niedziałający system, wszystko na własny koszt, zero merytorycznych szkoleń- praca w stylu "siadaj i sprzedawaj" tylko nie ma komu i nie ma czego. Ponadto od drugiego kwartału BRE Bank, mBank i Multibank stają się jednym mBankiem wraz z całym zapleczem, a co za tym idzie wycofanie całkowite sprzedaży mB przez Aspiro. Ostatnio[usunięte przez moderatoa] że pozyskują "tajemniczego inwetora" - HAHAHAHAHA - taki sam inwestor jak na stocznię w Gdańsku. Krótko mówiąc ludzi którzy stanowili siłę mBanku i jej innowacyjność już dawno nie ma w strukturach spółki bo tak niestety jest u nas w kraju że ten co się zna i potrafi musi żyć w cieniu jakiegoś [usunięte przez moderatora] z koneksjami. W ciągu 2 ostatnich miesięcy wypowiedzenia złożyło jedna trzecia stanu - pozostali jeszcze ci co naiwnie wierzą w odrodzenie lub kończą jeszcze pozaczynane tematy.

Znając parę osób z Trójmiasta (starych pracowników) i rozmawiając z nimi śmiem twierdzić, że kazano Ci robić dobry PR, lub robisz to we własnym interesie żeby ludzie nie pouciekali :)

Pozdro
mocne 2016-04-24 21:00:17
atmosfera w kredytach, usługach finansowych i ubezpieczeniach bywa róż,a jest parcie na wyki mocne
Zostaw swoją opinię o Aspiro Sp. z.o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspiro Sp. z.o.o.