Opinie o Neomax Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Neomax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neomax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neomax Sp. z o.o. w Racibórz

Z całego serca NIE POLECAM! Obsługa chamska, której celem jest tylko oszukanie klienta. Kupiłem wycieraczki do auta w sklepie stacjonarnym po 12,50 zł sztuka, po czym zobaczyłem, że na stronie internetowej sklepu kosztują one 6,25 zł sztuka, poszedłem więc jeszcze raz do sklepu z zapytaniem dlaczego mnie tak oszukali. Na to pytanie Pan w sklepie (chyba właściciel) powiedział, że nic nie mówiłem, że na internecie są tańsze i dodał, że nie będzie za mną płakać. Tak w tym sklepie traktuje się klienta, ma się go w głęboko w (usunięte przez administratora) zdzierstwo, jeszcze raz NIE POLECAM!!!

Richard
@anonymous

Te wycieraczki od nich są na tydzień, całe rdzewieją. A kupują od nich dwóch z Bytomia akwizytorów i potem chodzą pod biedronkami i sprzedają po 20 zł za sztuka. Ja ich widzian pod biedronka u nas w Raciborzu.

@Richard

Hej @Richard, masz może jakieś przydatne informacje dotyczące pracy w firmie Neomax, które mogłyby pomóc osobom biorącym udział w rekrutacji osiągnąć sukces?

@anonymous

sama prawda nie polecam uwaga sprzedaja także na OLX i allegro!!

@Richard

Te ich wycieraczki to gorsze niż noname z allegro!!

Bubel Nowy wpis

Sprzedają bubel nie znają się na tym co sprzedają obsługa chamska i drożej niż w internecie lub hurtowni moto.!!

Byłem na rozmowie o pracę, niestety nie zostałem przyjęty. Mimo wszystko kultura z jaką się spotkałem podczas rozmowy była na najwyższym poziomie, na pewno jak tylko pojawi się jakieś ogłoszenie to spróbuję znowu :)

Franciszek
@Adam

Kurczę, szkoda że jednak nie dostałeś tej pracy. A czemu cię nie wzięli? Za małe doświadczenie?

Fru Nowy wpis
@Franciszek

Czasem tak jest, coś nie podejdzie i tyle, ale trzeba próbować znowu

Artur

W jaki sposób można ubiegać się o pracę w hurtowni Neomax? Orientuje się ktoś, na jakich zasadach pracują tam zatrudnione osoby, czy jest to umowa zlecenie czy o pracę? Jeśli o pracę to jest na czas nieokreślony?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Neomax Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pip

Bardzo profesjonalne podejście, polecam

zbysiu

Dobry towar w dobrej cenie

Polecam każdemu! Bardzo przyjemna obsługa

Pieniądze na czas, polecam!

Grzegorz

Bardzo fajny sklep. Pan Darek za ladą bardzo otwarcie mówi które produkty poleca a ktore sa zbyt tanie i słabe. Cena za zestaw tarcze + klocki była najniższa w Raciborzu i okolicy. Nawet nieco udało się utargowac. Fachowo i niedrogo.

@Grzegorz

Cześć @Grzegorz, czy rozmawiałeś może kiedyś z pracownikiem firmy Neomax na temat firmy? Być może doszły Cię jakieś słuchy, na temat warunków zatrudnienia?

Dominika

Cześć! Prośba o udzielenia rady dziewczynie starającej się o posadę w Neomax:) Co powinnam wiedzieć, czego oczekiwać na rozmowie kwalifikacyjnej? Na co zwrócić szczególną uwagę? I najważniejsze pytanie, na które nigdy nie znam odpowiedzi: czy ma Pani do Nas jakieś pytania? Proszę pomóżcie mi się dobrze przygotować do rozmowy, opowiedzcie trochę o firmie i atmosferze w niej panującej. Pozdrawiam serdecznie.

Mirosław

To jest forum pracowników firmy ,więc uwagi klientów zostały zamieszczone w niewłaściwym miejscu!

admin

Masz jakieś wieści o firmie NEOMAX s.c.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Neomax Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Neomax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neomax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neomax Sp. z o.o.?

Neomax Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kolejowa 18
    47-400 Racibórz