logo BDO Poland

BDO Poland

Opinie o BDO Poland

xxx 2011-03-09 12:30:18
żenada i porażka! marna płaca, podwyżki obiecywane od września 2008r....Nigdy nie wiadomo co i kiedy się sypnie! Duża rotacja pracowników i klientów. Nie polecam.
current 2012-06-21 23:02:15
Zarobki są rynkowe, generalnie, ale atmosfera pracy stanowczo nierynkowa.
Nie polecam.
Wyścig szczurów oparty na kreowaniu swojego wybitnego wizerunku oczernianiu wszystkich wokół.
Jeśli ktoś chce pracować w normalnej atmosferze, niech nawet nie próbuje BDOwskiego przedsięwzięcia.
Ron 2013-04-26 22:54:56
Bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy, techniki motywacyjne polegające na ciągłym zastraszaniu, firma oszczędza na wszystkim. Polecam osobom chcącym nauczyć się jak najefektywniej wykorzystywać pracowników oraz tym, którzy pragną odświeżyć sobie pakiet MS Office 2003, na którym pracują konsultanci.
Marek 2013-08-22 22:38:49
Prokuratura juz bada jak oni dzialaja......
dorcia 2015-03-03 19:59:10
hej, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o obecnej sytuacji w firmie?
Jaka panuje atmosfera? Jak wyglądają zarobki?
zainteresowana 2015-06-24 18:21:35
hej kepler proszę o szerszą informację na temat tej firmy
Mam propozycję pracy w oddziale w Krakowie. Jak tam jest atmosfera pracy.., Aktualnie mam pracę, ale w BDO proponują lepsze warunki, natomiast obawiam się atmosfery i tzw. wyścigu szczurów
Daam 2016-05-06 11:06:40
Bardzo fajna branża, stale się rozwija, więc generalnie wszystko jest na swoim miejscu i warto wiedzieć, że jest to nieźle rokująca firma na przyszłość
Zostaw swoją opinię o BDO Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDO Poland