Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

olala

bladynka ma racje. warto zainwestować bo to sie zwróci pewnie w miesiac. druga sprawa jak zalozysz konta z wolnym kompem to zle wystartujsz i stracisz pozycje w rankingu. wtedy bedzie ciezej znów się wybic. Musimy pomyslec co zrobic z twoim kompem. Mysle teraz ze moze chcialabys zalozc konto na jakiejs marnej stronie ? tylko zeby sprobowac jaki masz transfer i jak to wygląda. male sprostowanie na temat mojej opini o studiach - są takie ktore placą wiecej niz bezposrenie zapisanie sie na stronie (jest to mozliwe, bo mają lepsze umowy z portalami a wszyscy teraz walcza o modelki) Tylko intercam nie jest jednym z nich. W naszym kraju tylko sie kradnie lol o.lenka a myslalas juz na ktorej stronie chcialabyc pracowac, obczaiłas jak tam wygladaja kamery i ile zarabiaja dziewczyny z podobna kamera. szkoda by bylo zebys sie zraziła jak zle wystartujesz bo kasa czeka ;)

o.lenka

olala- słuchaj mogłabyś dać do siebie jakieś namiary? potrzebuję pomocy w założeniu kont na angielskich czatach. zrezygnowałam z pracy w intercam...

bladynka

musisz zmienic laptopa bo pewnie ma malo pamieci do takiej kamerki jak zmienisz laptopa to jakosc kamerki bedzie bardzo dobra i wtedy bedzie duzo lepiej lub poprostu dokup sobie pamiec inaczej nic niezdzialasz

o.lenka

Podobno mam za słaby komputer. Internet szybki, kamera logitech 720p. Komputer 1 gb ramu tylko i procesor intel atom :/. W innym studio z tego powodu mnie też nie chcieli zatrudnić :/

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
olala

O.lenka a masz słaba kamerę wolny komputer czy wolne łącze? To jest też kwestia ustawień może dam radę Ci pomoc. Twój komputer może nie być taki słaby, jeśli miałaś uruchomiona aplikacje intercam a na raz z and to mi też zamulalo Samo a62 chodziło pięknie Tak, na my free cams mówisz tylko po angielsku i generalnie robisz co chcesz. Ale bardzo ważne jest żeby wystartować dobrze przez pierwsze 7 dni. Wtedy jesteś nowa I ludzie latwo cie znajdą. To najlepsza szansa żeby zbudować can score na podstawie którego jest tam ranking.

o.lenka

Aha i jeszcze jedno. Jeśli nie mogę pracować na a62, bo mam za słaby sprzęt to myślisz, że dam radę sama pracować na jakimkolwiek czacie ze słabym komputerem?

o.lenka

Dzięki za podpowiedź. A na tej stronie o której piszesz,że nie trzeba się rozbierać mozna rozmawiać po angielsku? Bo mój niemiecki jest straszny a w zasadzie to umiem się tylko przedstawić :P.

olala

Oczywiście nie pracuję teraz z zadnym studio. Tylko sama, przynajmniej wiem na czym stoję. Ale to tylko moje zdanie. Jeśli nie znacie niemieckiego czy angielskiego jest t dobry wybór, tylko trzeba być sumiennym i pracować dużo od początku żeby stać się popularnym na tych stonach niemieckich. Bycie zdeterminowanym jest kluczem i ze studio i bez.

olala

mala90, poszukaj stron w internecie i sprawdz ich regulamin. Zobacz jakie sa warunki. Na przykład streammate, myfreecams.com, chaturbate. To są najpopularniejsze strony. Potem wypełnij formularz zgłoszeniowy i reszte rektutacja Cię już poprowadzi. Sciągniesz sobie aplikacje i do roboty ;) Jesli sie nie rozbierasz MFC może być dobrym wyborem, tam w zasadzie chodzi tylko o napiwki. Mozesz ustalić temat a potem zbierać na to napiwki, np taiec brzycha czy coś za 200 tokens. Tam płacą 50%. 200 tokents to 20 dolarów, czyli dostaniesz za to 10 dolarów. Czyli 30 złotych. Fajna kasa a ktoś na pewno tyle za to da. Dla porównania z intercam za to samo 200 tokens(kredytów) dostałabyś około 4 dolary.

olala

Oczywiście ze jestes na tych stronach bo maja nadzieję sprzedac twoje video ( kazde show jest nagrywane na prawie kazdej stronie) . Tylko ze jesli nawet je sprzedadza Ty nie zarobisz... Druga sprawa. Policzcie sobie ile zarabiacie na a62 (Flirt4Free). Nasze zarobki tam to 21.5 % z tego co zapłaci klient. Znalazłam oferte konkurencyjnego studio (nie polskie ale angielski przecież znacie ) które płaci 27.5% . Czyli od 100 dolarów wydanych przez klienta dostajesz 27.50 a nie 21.50. Dlatego już tam nie pracuję. Zapisałąm sie sama na inne strony bo tu już mi nie pozwolili. Powiedzieli ze są właścicielami tego profilu i tyle. Dupa. Oczywiście to inne studio płaci mniej jesli zarabiasz bardzo mało kredytów ale ciągle ich najniższa stawka to 23%. Ciagle więcej niż intercam. Szkoda ze tak nas traktują. Nawet jak zarobisz dużo to nic nie dostaniesz, ani bonusu ani podwyzki. Dlatego dobrze radze - Więcej zarobicie same ze słownikiem niż z moderatorem. Sprawdziłam. Powodzenia.

mala90

olala, proszę powiedz w jaki sposób ,,iść na swoje''? moze to trochę głupie pytanie ale ja od niedawna dopiero pracuje jako videomodelka i nie za bardzo się na tym znam :p

ZMARTWIONA

PRZECIERZ NASZE ZAROBKI SA UKRYWANE DOPIERO NA NASTEPNY DZIEN MAMY ROZLICZENIE I NIEWIEMY ILE NAPRAWDE ZAROBILYSMY

ZMARTWIONA

NO ZGADZAM SIE Z TOBA DLA MNIE TO BYLO BARDZO DZIWNE BO LADNA DZIEWCZYNA JESTEM I NIE MOGLAM ZAROBIC 50% I KLJETOW MIALAM BO WIDZIALAM ZE WCHODZA I LICZYLAM ICH I BYLO ICH 15 CZASMI WIECEJ A ZAROBKI BYLY DO DUPY JAK ZOBACZYLAM JAKIE TAM DZIEWCZYNY SA TO UWARZAM SIE ZA MISS

zmartwiona

z tym sie zgadzam na jednym jest napisane ae jestesmy z polski ale tylko to znalazlam reszty nie moge znalezc moze podpowiesz mi gdzie jest reszta katarzyna517@o2.pl prosze cie bardzo

o.lenka

a pamiętasz nicki, które musiałaś trzymać na kartkach? to są własnie nicki, których używają na czatach, które znalazłam.Aha i na jednym z czatów jest napisane, że jesteśmy z Polski :/

Mała90

o.lenka możesz mi napisać na jakich stronach znalazłaś swoje zdjęcia? bo ja moich szukałam i nie mogę znaleźć, jeśli chcesz możesz mi napisać na maila: ala38@interia.pl, będę wdźięczna :)

bladynka

nie przejmuj sie ja jestem szczera czasami zabardzo z tym to roznie moze byc w moim przypadku to nic nie pomoglo a nie jestem jakims pasztetem jesestem ladna dziewczyna i mam klijentow nie duzo ale nie jest najgorzej ale zarobki wychodza slabe i na czerwonym jestem raczej nie zwolnia mnie nie zwolnili jeszcze i długo jestem na czerwonym

Mała90

Oj to mnie nie pocieszyłaś :( ale zobaczymy jak to będzie później, najwyżej mnie zwolnią

bladynka

hej mała90 gozik prawda ze bedzie lepiej ja tez jestem na innych portalach i jestem na czerwonym poprosu oni daj zarobic tym co maja duzo kasy jakby im malo bylo zla jestem jak cholera niedosc ze mam malo zarobione to jeszcze mi zabieraja dyzury

bladynka

hej dziewczyny fajnie ze was tu znalazlam ze mozna z kims o tym porozmawiac bo tylko maz wie ze pracuje w taki sposob co robicie ze dobrze zarabiacie u mnie jakas lipa nie jestem brzydka dziewczyna tylko zarobki sa slabe i dyzury zostaja mi zabierane

@bladynka

Mi też nie idzie jak narazie za dobrze :( zaczęłam niedawno bo niecały tydzień temu, na początku byłam na żółtym a teraz już 2 dni czerwone, nie wiem od czego to zalezy że raz jest dużo klientów a w inny dzień prawie wcale. Mam nadzieję że jak zostanę zalogowana na kolejnych portalach to będzie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam