Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

niebianska

Pracowałam w Intercam wiele miesięcy i zarabiałam nawet 6 tysięcy złotych miesiecznie, ale tylko ze względu na samodzielna pracę na portalu jakie oferuje modelkom firma. Dziewczyny zapominają często, że ta praca to branża porno, a nie układanie bukietów. W branży porno nie zarabia się 10 zl na godzinę, bez względu na urok osobisty czy jego brak. Jesli tak ma wyglądać przyszlość kamerek to na tej branży wkrótce będą zarabiać tylko wirtualni alfonsi (co zresztą przewiduję). Mam dosc duze doswiadczenie na kamerkach, poznalam kulisy tej pracy i chetnie podzielę się wrazeniami oraz wymienię doświadczenia. Tworzę blog - nebeska28 cialo i umysł - aby sie ze mną skontaktować wystarczy tam zajrzeć i napisac w komentarzu prośbę o kontakt (komentrz pojawi się dopiero po moderacji, wiec bez obaw). Chetnie pomoge. Pozdrawiam

Ja nie wyobrażam sobie innej pracy w tym momencie!!! To pierwsza tego typu firma i tego typu praca Wiem jak ciężko zarabia się pieniądze w tym kraju i to z mojej strony nie jest droga na skróty - ja po prostu chciałabym żyć jak człowiek a nie wegetować od 1-1

Klarissa789

hej dziewczyny:) co wy za głupoty wypisujecie na temat kar w Intercamie? Ja pracuje w firmie ponad 3 lata i wiem, że trzeba się bardzo postarać o karę:) To jest praca dlatego trzeba być punktualnym oraz zdyscyplinowanym, należy wykonywać polecenia moderatorów a na pewno żadnych kar nie będzie:)

justaaa93456

Nie prawda sekretarki Intercamu nie mają czasu na takie glupoty! Ja pracuje już dosyć dlugo w firmie i jestem zafowolona.Zarabiasz samym wyglądem nie musisz się męczyć z klientami. Dla dziewczyn nie znajacych zadnego jezyka Intercam to super rozwiązanie :)

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Sylwia

Hej Znam to może nie samą firme o której piszecie ale sposob tej pracy. Jeśli ktoraś z Was ma chęć pracować to dajcie znać. Mogę Was wprowadzić. Jeśli chodzi o moje doświadczenia są tylko pozytywne. Fajnie spędzasz czas i przy okazji sporo zarabiasz. Tutaj nikt mi nie naliczał kary ani nic z tych rzeczy o kótrych czytałam wyżej,pracujesz w biurze ale czujesz sie jak w domu.

Anita1958
@Sylwia

Uważam dokładnie tak samo jak Sylwia Ja pracuje juz dobre kilkanaście miesięcy w Studio24 i praca ta pozwoliła mi na wyjście z problemów finansowych a jakoś nie mam ochoty na zatrudnienie w markecie na 10 h za podstawową płace Pracuję na niemieckich i amerykańskich portalach a rozmawia za mnie moderator Ode mnie zależy ile tu siedze A co do kar No niestety nigdzie nie wolno sie spóźniać czy wychodzić kiedy sie chce Moi szefowie sa bardzo liberalni bo zdarza sie ze mam brak dostępu do internetu i jakoś nie zastosowali kary wobec mnie Ważne jest ze kasa zawsze jest do 20 kazdego miesiąca na koncie Praca legalna daja pit i póki co jest tu fajnie Chcesz wiedzieć więcej pisz ewusia595@interia.pl

milenkaaaa654

To prawda firma Intercam zabiera część dochodów,ale za to nie trzeba się produkować, bo moderator piszę za ciebie. Ja przeglądam w tym czasie inne strony. Jak za sam wygląd dużo dają. A kary są po to by być zdyskwalifikowanym. Z mojej strony nir mam zastrzeżeń.

ZUZA
@milenkaaaa654

Zgodzę się z wypowiedzią koleżanki , że kary , że prowizja dla biura wysoka, że przy wypracowanych 50h zarabiasz 700 zł(myślę ,że się nie napracowałaś i Twoje flaki czy żyły są na miejscu ,) Tylko w/w koleżanka chyba nie zna Polskich realiów - masz przedstawione jasno zasady na początku jakich oczekuje od Ciebie firma ta czy każda inna jeśli się nie potrafisz dostosować to odpowiedzialność faktycznie ponosisz finansową ale wystarczy niewiele ,żeby spełnić ich warunki- siedzisz i się uśmiechasz całą pracę aby klient został właśnie z Tobą wykonują inni Po za tym masz kilka opcji - jeśli znasz angielski to piszesz sama i wtedy prowizja jest niewielka Ponadto najniższa krajowa w Polsce o czym chyba koleżanka nie wie bo pewnie innych zajęć się nie imała to 1280 zł na pełen etat czyli 160h to Twoje 700 za 50h to chyba powyżej średniej co? dodam,że pracujesz jak Ci pasuje kiedy chcesz wystarczy usiedzieć na tyłku przez 4h Piszę to zupełnie przypadkowo również z nimi współpracowałam w okresie kiedy zmieniałam pracę z jednej na drugą i musiałam między czasie się doszkalać, nie przeszkadzało mi to w wykonywaniu obowiązków domowych(mam rodzinę i cały dom na głowie ,) i nauce To nie był mój sposób na życie jednak pozwoliło mi to przetrwać kilka miesięcy przy całkiem niezłych zarobkach (mając 8 letnie doświadczenie w obecnej pracy zarabiam podobnie Paradoks) nie żałuję fajni ludzie to oczywiste ,że uprzejmi w końcu jesteście od siebie uzależnieni więc pomagają Ci się nie stresować Myślę ,że u poprzedniczki przemawia urażona duma pewnie spadła w rankingu i teraz to wyrzuca z siebie na forum i po co ???

V-modelka

Zachęcam do współpracy z firmą Intercam, zwłaszcza dziewczyny, które nadal się wahają czy zacząć pracę na kamerkach. Łatwe zarobki, duża oszczędność czasu, nie trzeba wstawać rano :p, można łączyć pracę z innymi zajęciami np studiami, siłownią. To nie prawda, iż osoby pracujące na kamerkach to lenie! Należy bardzo się starać w pracy, zawsze ładnie wyglądać i się uśmiechać, ale to nic w porównaniu np z pracą kelnerki gdzie trzeba być cały dzień na nogach, a tutaj sobie siedzę na łóżku czy przy biurku, czasem wstanę. I takim o to "wysiłkiem" można zarobić spore pieniądze. Także szczerze polecam!

no diego

Dlaczego od razu leniem? Mam w domu male roczne dziecko, ktorym dzieki tej pracy moge sie spokojnie w domu opiekowac! Nie musze sie martwic, co sie z nim dzieje, a przy okazji bardzo dobrze zarabiam! 3 tys zl na reke to jak na polskie zarobki bardzo dobra kwota!! Dlatego nie rozumiem tych zarzutow.

Kristal

Brawo Diego. W końcu ktoś dobrze to podsumował.

INTERCAM STUDIOS

Panie Diego, mamy niemal 100% pewności, że nie pracował Pan nigdy w naszej firmie jako videomodelka. Dlatego też zastanawiamy się, skąd wniosek, że „trzeba być leniem i jedyne ci potrafić to prężyć się przed kamerką”? Wiele z naszych pracownic nie ma fizycznie innej możliwości niż wykonywanie zdalnej pracy z domu, lub też w swoim miejscu zamieszkania nie są w stanie znaleźć posady za godne pieniądze. W naszej firmie wiele videomodelek pracuje samodzielnie, bez wsparcia moderatora, bo znają bardzo dobrze a nawet i biegle języki obce. Trudno również nazwać leniem osobę, która co dzień stawia się na dyżurze w pracy.

malina 1986

Ana a ty tam pracujesz? wiesz cos na temat tej firmy?

Katrinez

A co powiedzieli twojej kolezance, dlaczego nie chcieli z nia wspolpracowac? Ja bez zandego problemu przeszlam dyzur probny, polecilam ta prace tez kilku moim kolezankom, ktore takze zostaly przyjete. Wiec jestem w szoku, ze kogos odrzucili :D Moze twoja kumpela miala slaby internet, albo olewala moderatora? :P

malina 1986
@Katrinez

Cześć Katrinez a jakie jest twoje zdanie na temat tej firmy pracujesz tam jak tam jest zadowolona jesteś czekam na odpowiedz

Anita1958
@Katrinez

Witam czytam i czytam Wasze opinie i z jednymi i drugimi należy sie zgodzić Wybór zawsze należy do dziewczyny bo czasy niewolnictwa juz dawno minęły Pracuję w Studio24 bardzo długo i dzięki nim wyszłam na prostą Pracuję na zagranicznych portalach i nie muszę znać biegle języków obcych bo rozmawia za mnie tłumacz Nawet nie widzę klienta bo patrze w kamerkę jak w lustro Rzeczywiście u nas takich kar nie ma a jeden dyżur można opuścić bez usprawiedliwiania bo przecież każdemu może zdarzyć sie jakaś sprawa której nie przewidzi Praca jest legalna na umowę o dzieło a kasa zawsze wpada regularnie na konto Do rozbierania nikt mnie nie zmusza wręcz przeciwnie moderator tak prowadzi rozmowę zęby rozbieranie nie było czynnością konieczną Czytam tu tez że niektóre z was miały branie teraz siedzicie i nic No niestety tak bywa Ja staram się wtedy zmieniać makijaż czasami zakładam perukę zmieniam bieliznę i to pomaga Pozdrawiam

aggga

hej, dziewczyny jak zacząć pracować jednocześnie na kilku portalach?

melissa

witam potrzebuje pomocy. chcial bym zarejestrowac sie na czaty ale taki gdzie klient placi odrazu jak wchodzi nie free chaty czy moze mi ktos pomoc?

camgirl polska

Podobno teraz trwa rekrutacja w warszawie(usunięte przez administratora)

Magda

hej dziewczyny; jak to się czyta co piszecie tutaj... ale do rzeczy. jeśli macie dość pracy dla kogoś lub macie ochotę rozpocząć kamerki to właśnie tak się składa, że szukam koleżanki do wspólnych występów na zagranicznych portalach. język znam i nawet jak Ty nie znasz to pociągnę to jakoś. kasa dużo większa niż tutaj ktoś pisze. warunek dla dużej kasy to 2 kobiety na wspólnym profilu. piszcie do mnie na: mynaspotkanie@o2.pl

5gTf
@Magda

ciekawe na czym ty zarabiasz w tym (usunięte przez administratora) tercamie jedna bandadziewczyno co ty piszesz

Kasiettka

Dziewczyny,pracuję w Intercamie od paru miesięcy i praca jest naprawdę fajna . Siedzę po 4,8,czasem 12 godzin przed kompem,prześwietlam fejsa kiedy nie ma klientów, gram , jem :) Owszem kary są,dostałam NIE RAZ,ale tylko na początku-jeśli nie przeczytasz dokładnie regulaminu,zasad(jak wówczas ja)np. za pokazanie się inej onsoby w polu kamerki,za zejście z czatu bez zgody moderatora itp. A poza tym ? Relax ! Zarabiam 2000-3000 msc,a mogłabym więcej ALE się nie rozbieram-to nie przymus! Może zacznę za jakiś miesiąc... Mam rodzikę,która wie o wszystkim,moderatorzy są naprawdę super mili-z niektórymi można poplotkować hihi . Ostatnio mam mało klientów,ale to kwestia zdjęć-im częściej dodajesz-tym mniej narzekasz na ich brak . Mogłabym się tu rozpisywać,bo nie raz miałam wzloty i upadki ,ale lepiej popisać mi z wami na prv . Piszcie-WSZYSTKO odpowiem na wszelkie pytania,doradzę,pomogę rozpocząć ew.pracę . Nie bać się-ja też to przechodziłam! natansamolot@o2.pl

Ksenia

Pracujesz u siebie w domu wlaczajac komp i kamerke, laczysz sie z moderatorem, a on pisze za ciebie na czatach. Ty siedzisz przed kompem, usmiechasz sie i za to dostajesz kase :D Tu mozesz wiecej na ten temat przeczytac(usunięte przez administratora)

oll

Ciekawska- napisałam do Ciebie na gg kilka dni temu i nie otrzymałam odpowiedzi. może spojrzysz?

Ciekawska

Napiszecie czaty na których mogę siebie znaleźć pamiętam nick z kartki. Z góry dziękuję

Monia20021
@Ciekawska

napisz do mnie na gg 50848310 podam Ci stronki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam