Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

Nureczek

Mnie bedzie calej trojki brakowac a za jakis czas to czworki bo (usunięte przez administratora)tez na dniach odchodzi :( Dzis chyba byl ogolnie slabszy dzien przynajmniej na zmianie A bo ja na brak klientow nie moge narzekac a dzis bylo srednio :) Ja albo rozmawiam z moderatorem oczywiscie jesli ma taka mozliwosc bo akurat nie ma ruchu u dziewczyn albo szperam sobie po necie :-)

o.lenka

Dzięki dziewczyny za rady! Muszę więc ruszyć po bieliznę, bo pończochy miałam razy w życiu na swoim ślubie hahaha. A powiedzcie jeszcze co robicie gdy nie macie klienta? Szperacie sobie w internecie albo czytacie? Ja jak od razu mam klienta to oczywiście reaguję uśmiechem, ale dziś było tak, że przez 2 godz. nie miałam nikogo to oglądałam film, ale cały czas oczywiście byłam przed kamerką.

@o.lenka

Ja jak nie mam klienta to oglądam seriale, filmy, szperam w necie, piję herbatkę :D

Jola

Ja no to ja nawet nie wiedziałam że (usunięte przez administratora) już nie pracują, wszyscy byli w porządku ale za (usunięte przez administratora)to będę tęskniła :( Ja też uważam że te wszystkie obraźliwe posty to pisały byłe zazdrosne dziewczyny z Intercamu. Ludzie z firmy to fajni ludzie i tu masz rację że potrafią rozbawić człowieka, ja się dzś tak uśmiałam że się aż popłakałam :P

Nureczek

Hej :) Czasami zerkalam na to forum bo smiac mi sie chcialo jaka zlosc kipiala od bylych videomodelek IC :-) Ale widze ze w koncu nastala normalna dyskusja na jakims poziomie a nie ciagle obrazanie moderatorow i nazywanie ich idiotami czy innymi epitetami...Ja pracuje w IC juz prawie dwa lata z mala przerwa :) Tak jak dziewczyny pisaly trzeba stopniowo zdobywac klientow by osiagnac dobry zarobek....nie odrazu Rzym zbudowano :P Ale nie powiem ze odrazu bylo kolorowo bo po swoim pierwszym probnym dyzurze zrezygnowalam(usunięte przez administratora)ale namowiono mnie na drugi probny dyzur gdzie bylo juz zupelnie inaczej i zostalam...tak juz to sie ciagnie prawie 2 lata :) Od grudnia podjelam sie sprobowac na A62 chociaz moj angielski kuleje ale wspomagam sie translatorem i daje rade tylko ze ja na A62 nie siedze podczas duzyru z modkiem bo bym nie ogarnela. Moje statystyki sa dosc wysokie a zarobek zadawalajacy....Ja takze pracuje 4 godziny dziennie ale od czasu do czasu zrobie sobie jakas 8 z tym ze nie 8 godz z rzedu a np zmiana A i C lub B i D :) Osiem godzin to przy duzym ruchu nie dalabym rady na drugi dzien chodzic a przy np mniejszym ruchu bym chyba zasnela :) Bo przeciez bywaja rozne dni i nie zawsze jest az tak spory ruch....Co do moderatorow to lubie wszystkich bez wyjatkow....sa to fajni ludzie ktorzy robia dobra robote a w dodatku potrafia rozbawic czlowieka :) Ale czasami jak trafia mi sie za kazdym razem dyzur z moderatorem facetem to po kilku dniach marze by trafic na jakas moderatorke hahah :) Jola w nawiazaniu do twojego posta tez baaaardzo lubie (usunięte przez administratora)ale juz od nowego roku niestety nie pracuje :( Mialam z nia 30stego grudnia ostatni jej dyzur....Tak sama jak nie ma juz (usunięte przez administratora):( Mam nadzieje ze kiedys wroca :) Aaaaaa i pozdrawiam wszystkich modkow bo wiem ze czasami czytacie to forum :P

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
K-Videomodelka

o.lenka nie przejmuj sie bo poczatki zawsze sa trudne, musisz nalapac swoich klientow a troche to trwa...duzo sie usmiechaj, badz wesola to bedzie coraz lepiej :-) Nie kazda z nas odrazu zarabiala kokosy :-) Ja tez zaczynalam od niskich zarobkow ale pielam sie stopniowo w gore i moj dochod jest teraz satysfakcjonujacy. Jednego dnia mozna miec dobry dzien i mase klientow a drugiego dnia bedzie troszke slabiej. Ale nie ma sie co zalamywac bo cierpliwosc poplaca...Ja pracuje po 4 godzi czasami zdarzy mi sie 8 ale to sporadycznie, jestem praktycznie codziennie ale robie sobie chociaz jeden dzien wolnym w tyg :P Ktorego z moderatorow lubicie najbardziej? :)

Jola

Ja pracuję w Intercamie jakoś od września 2012r. I jestem z pracy bardzo zadowolona. W miesiącu wyrabiam około 100 godzin a moje zarobki na miesiąc wynoszą koło 3500 zł wiadomo czasem jest więcej a czasem mniej. W statystykach jestem dość wysoko na zielonym polu, choć zdarza się czasami że z danego dnia jestem na żółtym. Jeśli chodzi o wskazówki to wydaje mi się że ja nie jestem dobrym doradcom ale postaram się pomóc :) Co do stroju to ja zawsze nosze pończochy bo faceci mają na tym punkcie fioła :P ja najczęściej nosze spódniczkę lub spodenki i jakąś skąpą bluzeczkę. Sukienki różne też mam i w nich pracuję ale wole jak mój strój jest 2 częściowy bo wydaje mi się jakoś że rozbieranie trwa dłużej :P co do bielizny to ja zawsze mam stanik i gatki w tym samym kolorze, a przynajmniej staram się żeby do siebie pasowały. Zawsze zakładam jakieś duże widoczne kolczyki, zauważyłam że faceci to lubią :) Ja stroje mam naszykowane na każdy dzień pracy, żeby się nie powtarzały zbyt często. I tu rada dla dziewczyn które nie mają zbytnio kasy na ciuchy, ja na początku mojej pracy kasy nie miałam wcale!!! ale w czymś pracować trzeba było :) poprzerabiałam stare niechciane ciuchy na seksowne ubrania, stare spodnie można zmienić na seksowne króciutkie spodenki itp :) teraz gdy mnie już stać na nowe łaszki to owszem kupuje dużo ale nadal w mojej roboczej garderobie są ciuchy co przerobiłam sama i bardzo je lubię do tej pory :) Co do zachowania to ja się uśmiecham, puszczam oczka, całuski, przed kamerką nigdy się nie smucę nawet jak mnie strasznie głowa boli. Trzeba robić dobrą minę do złej gry :) No jak się macha tyłkiem to pisała nie będę haha :D Do kamery trzeba się przyzwyczaić, ja na początku byłam sztywna jak kołek, a teraz to dla mnie normalka. Trzeba dać sobie troszkę czasu. Co do chłopaka i tej pracy, to mój chłopak wie co robię i to akceptuje, przecież nikt mnie nie dotyka ani ja nikogo :) POZDRAWIAM SERDECZNIE KOLEŻANKI Z PRACY :D

Margo

Nie wiem jakim cudem, ale mam dobrze zrobione amatorskie zdjęcia, które się cieszą popularnością, mam około aktualnie 10-11 klientów na h, z czego połowa mi niestety ucieka. Pracuje w Intercam od 17 grudnia, przez pierwsze 3 dyżury byłam na czerwonym, od stycznia balansuje między żółtym a zielonym. Jestem zadowolona ze statystyk, choć dopiero dzisiaj podłączyli mi pozostałe profile i nagrałam filmy. Cieszę się , że wypowiadają się osoby które mają już doświadczenie w tej pracy. Napiszcie proszę, może macie jakieś wskazówki co do stroju, zachowania, ale konkrety. I ciekawi mnie ile pracujecie godzin w miesiącu i ile wyciągacie? Sądzicie, że facet może zaakceptować taką pracę u swojej dziewczyny? Praca mi się bardzo podoba, ale przykro mi, że nie mam z kim się podzielić wrażeniami.

o.lenka

Witajcie! Jestem właśnie na swoim 4 dyżurze. Trochę się podłamałam widząc wyniki z dnia wczorajszego. Spadłam w rankingu i procent zmalał. Nie wiem czym jest to spowodowane. Nie wiem co robić żeby wspiąć się wyżej, denerwuję się, że nie mam klientów. Dziś od 2 godzin nie mam żadnego. Chciałabym zarabiać więcej niż tylko 10 zl na czysto na godzinę. Może da któraś jakieś rady?

Margo

A jeśli mogę zapytać, to czemu Cię zwolnili? Ja pracuje w Intercam od 17 grudnia, i sama jeszcze nie wiem wiele o tej pracy.

lala

kurcze mi nic nie przyszło chyba będę musiała napisać.

Margo

a na Twój email powienien Ci przyjść emailowy rachunek, gdzie jest podane ile zarobiłaś. Mi on przyszedł 9 tego. W razie czego pisz do Intercam.

lala

Tak podpisałam bo już w grudniu mi przyszły :) ok dziękuję :) może w pon będzie :P

Margo

Jeżeli podpisałaś umowe to z pewnością. Sprawdz czy napisałaś dobry nr konta mi pieniądze przyszły 10 tego.

lala

hej dziewczyny orientujecie się jak to jest bo mnie wywalili w połowie grudnia . a do połowy grudnia już troszkę zarobiłam i teraz mam pytanie . Czy dostane te pieniądze za grudzień ? bo jest 10 a ja nic nie mam ;/

nel

A jak to jest gdy chce sie odejsc? Co jest w umowie na temat prawa do wizerunku zdjecia filmy) ? Bo slyszalem ze materialy czasem naleza do firmy z kamerkami i nawet po odejsciu z pracy nie wszystko moze zniknac. Ale nie wiem czy w tej firmie tez.

@nel

hej :) Na początku czerwone pole jest normalne ja bardzo szybko przeszłam na zielone ale nie sugeruj się tym i nie martw bo to naprawdę zależy od dziewczyny. Co do twojego pytania to jak moderator nie prosi to nic nie ściągaj :) widocznie tak ma być. Ja czasem miałam takich klientów co tak potrafili siedzieć po 3 godz i nic. może to podglądacz i na coś liczył albo poprostu chciał cię obczaić :) Ja też próbowałam sama pisać z klientami z translatorem ale jak dla mnie to za dużo motania było. Ale spróbuj :) może akurat :)

Margo

Hej ! Mam za sobą 2 dyżury, i jestem na czerwonym 20%. Wiem, że na początku to normalne. Napiszcie proszę po ilu dyżurach udało wam się przejść na żółte? Narazie praca mi się podoba. Jedyne czego się obawiam to, że nie uda mi się dostać na żółte i, że mnie wywalą. I takie pytanie praktyczne, czy jak macie klienta jakieś kilka minut na czacie i on nic nie pisze, to zaczynacie coś ściągać , mimo że moderator o to nie prosi? No bo ile można oglądać laskę, która przez kilka minut tylko się uśmiecha, macha i dotyka się tam i siam, a nic nie ściąga. Zobaczyłam , że sporo klientów mi tak ucieka, którzy właśnie nic nie piszą, tylko się gapią. A i zastanawiam się czy nie zacząć pisać sama z klientami. Ale mój angielski to tylko zdana matura, i raczej nie jet to znajomość na stopniu komunikatywnym. Myślałam, czy uda mi się pracować ze zwykłym translatorem. Z resztą, pewnie te wszystkie rozmowy są podobne. Napiszcie co o tym sądzicie?

Julka20

witam....a znacie dziewczyny jakaś lepsza str do zarabiania kasy w ten sposob???

Margo

Po wgraniu nowych zdjęć, wykonanych mimo wszystko samodzielnie, aparat 6-mega pixeli. Zaakceptowano zdjęcia. Administrator napisał mi, że profesjonalna sesja to tylko sugestia. Poznieważ moje zjęcia nie mają szans się przebić w porównaniu z fotami innych videomodelek. Moim skromnym zdaniem, moje foty jak na amatorskie są dobre. Martwi mnie tylko to, że to bardzo długo trwa, próbny dyżur miałam 2 tyg temu . Jeszcze nie mam możliwości zapisania się na nowe dyżury. Teraz czekam na e-mail z hasłem do logowania się jako videomodelka. Jak tylko zacznę pełną parą podzielę się z wami odczuciami. Planuję wynająć pokój w moim mieście , żebym mogła swobodnie pracować. Liczę że zarobię minimum 1500, bo jeśli mniej to mi się wcale nie opłaci. A po opiniach to widzę, że zarobki są różne, a ja jestem raczej przeciętna jeśli chodzi o wygląd, więc stawiam na dobre ciuchy i max zaangażowania. A pracować chcę codziennie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Koresponduję również ze Studio Cammers, jednak tam, musiałabym się rozbierać do naga. A w Intercam do bielizny lub max do majteczek, jeszcze nad tym myślę. Chcę zarobić jak najwięcej bo mam długi :) Orientujecie się kiedy są wypłaty ? 10 ty każdego miesiąca, czy jak? Ile wynosiła wasza pierwsza wypłata ?

@Margo

No jakoś długo to tra ostatnio koleżanka tez zaczęła tam prace ale jakoś sprawniej to poszło. Moja pierwsza wypłata to była około 1700, rozbierałam się wtedy do bielizny. Wypłaty są co miesiąc 10, chociaż ja zazwyczaj dostaję 11. Ale jak pilnie potrzebujesz kasy to możesz też brać zaliczki :)

Margo

Hej ! Waśnie intercam , napisało mi, że muszę zrobić profesjonalne zdjęcia do praofilu. Ale formalnie nie są one odrzucone, ciągle czekają na akceptację. Ja zrobiłam, sama zdjęcia aparatem z samowyzwalaczem. Kurcze napiszcie prosze, czy też miałyście od początku profesjonalne zdjęcia? Nie wiem co robić, nie mam kasy na profesjonalną sesję... Co robić ?!

@Margo

Hej :) Szczerze mówiąc nie wiem co masz zrobić, ja na początku miałam zdjęcia które robił mi mój chłopak ale naprawdę dobrym aparatem i mi zaakceptowali.

Laya

czesc dziewczynki ;) wlasnie zalogowalam sie do Intercam we wtorek mam probna ''akcje'' tak to ujme . czytalam dokladnie wszystko co kazda tutaj pisala .. jedno mnie przerazilo a inne mnie zachecilo ze jednak dobrze zrobilam. rozumiem ze moge pozniej ostatecznie zdecydowac czy chce z nimi wspolpracowac tak ? i wtedy oni ''dopieszczaja'' informacje odnosnie konta czy jak to wyglada ?

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam