Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

malutka

z czego dokladnie mam sie rozliczac to chodzi o intercam bo juz niewiem sam

o.lenka

malutka nie załamuj mnie! Dziecko, nie musisz chodzić do żadnych urzędów. Obliczasz sobie sama- to co zarobisz razy 18 % i na konto urzędu skarbowego w Twoim mieście to wpłacasz. Oni już to sobie jakoś sprawdzą czy się zgadza. Nigdzie nie musisz łazić tylko wpłacać to co miesiąc.

malutka

to jest umowa o dzielo to tylko z podatku sie rozliczam

malutka

i gdzie wogole isc do tego urzedu pod jaki pokoj sie zglosic czy rozliczenia sa co miesiac i co miesiac musze chodzic osobiscie do urzedu czy mozna to jakos inaczej zalatwic prosze o odpowiedz

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
malutka

hej dziewczyny jak to jest z tymi rozliczeniami rozliczam się tylko z podatku jaki dokumenty mam wziasc do tego urzędu jaki dowód im dać ze pracuje w tej firmie i ile zarabiam do kiedy muszę się rozliczyć nie wiem nic na ten temat bo nigdy tego nie robiłam proszę podpowiedzcie mi

malutka

ja tez jestem zadowolona moderatorzy sa mili i nie rozbieram sie robie to na co mam ochote i zarabiam wystarczajaco

nowaintercam

To jest praca na Tzw umowe o dzielo??? Taki o to fragment artykułu znalazlam... ;"Kwota wynagrodzenia wyższa niż 200 zł brutto Przy umowie na kwotę wyższą niż 200 zł brutto przychód jest opodatkowany na zasadach ogólnych, aczkolwiek uwzględnienia wymagają tu i koszty uzyskania przychodu, i składki na ubezpieczenie społeczne. Na ogół koszty uzyskania przychodu to 20 procent kwoty przychodu netto (w przypadku umów bez przeniesienia praw autorskich), ale może to być też i 50 procent, jeśli została podpisana umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich. Kwotę pobranej zaliczki na podatek dochodowy należy przekazać do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonawcy wypłacono wynagrodzenie. Zaliczka musi trafić na rachunek urzędu skarbowego właściwego dla miejsca zamieszkania płatnika. "

o.lenka

Idź do swojego urzedu, pewnie będziesz pisać jakiś czynny żal albo coś takiego i wtedy albo bedą kazali Ci zapłacić za te wszystkie miesiące albo jakaś kara. Co miesiąc 18 % z każdego dochodu. czyli dajmy na to zarobisz 1500 x 18 % i wychodzi Ci kwota, którą musisz przelac na konto urzędu. Oni sobie już jakoś to sprawdzą czy na pewno dobrze przelałaś. Mi tak w moim US powiedzieli.

nowaintercam

Hej dziewczyny powiedzcie mi, czy jak sie ktoras z Was nie rozlicza, a pracuje dluzej to miala jakies nieprzyjemne sytuacje? Kary z urzedu? a to nie mozna tak ze sie zaplaci 18 z calosci dochodu? Wgl na jakiej podstawie sie rozliczacie?

videomodelka inter.

Przysięgam że jedyne co pokazuje to skrawek stanika. Ewentualnie pupe w spodenkach. Mam też multum tatuaży na ciel, które czesto pokazuje. bywa też tak, że poruszam brzuchem przed kam i to wszystko. utrzymuje pozycję na żółtym, oczywiście bywa tak, że sa kiepskie dni i spadam na czerwone ale zazwyczaj szybko udaję mi sie wrócić na żółte. Staram się kusić, wysyłam buziaki puszczam oczka odsłaniam ramiona, czy 'miziam się po ciele, po szyi, policzku.

o.lenka

to ciekawe ja to robisz skoro wcale się nie rozbierasz w jaki sposób utrzymujesz pozycję? Jestme bardzo ciekawa, bo ja sama rozbieram się do topless i ciężko mi utrzymać sie na żółtym a pracuje już 3 mies. :/

Red Lips

Skontaktowałam się z infolinią mojego Urzędu Skarbowego. Należy ze strony urzędu (konkretnie waszego)odnaleźć nr konta bankowego a dokładnie :podatek dochodowy od osób fizycznych ... nr konta :) Przykład: Jeśli w styczniu otrzymałaś wypłatę do podatek należy zapłacić do 20 lutego. Dotyczy to pieniążków otrzymanych w 2014r. Ja się nie rozliczałam jeszcze. Z tego co wiem nie powinnam być obciążona jeszcze karą. Mam to po prostu wpłacić zaległy podatek i będzie git. Natomiast o pieniążki z podatku w 2013r nie zapytałam, bo jeszcze wtedy nie pracaowałam. Co jeszcze, ja mam jeszcze umowę o pracę z inna firma i w przyszłym roku rozliczam się już z Pit 36 a nie 37 jak robiłam to dotychczas. Być może odzyskam wówczas część wpłaconego podatku :)Bo np przy umowie zlecenie oddają około do 450 zł podatku. Nie wiem jak przy umowie o współpracę, ale pewno coś podobnego. Zawsze lepiej jak się parę groszy odzyska. Mam nadzieję , że choć trochę podpowiedziałam.

o.lenka

Oczywiście, że dostaniecie karę! Współczuje, bo to wyjdzie niezła suma. Dziewczyny, nie warto! Napiszcie do adminów to zadzwoni do Was księgowa i wszystko wyłtumaczy. Mi powiedziała krok po kroku jak mam się rozliczać i teraz to robię co miesiąc. Nie warto ryzykować z urzedem skarobwym....

lili

Ja pracuje już od czerwca i sie nie rozliczam teraz strach mnie obleciał. Poważnie trzeba to robić co miesiąc?!

Marika

Hej pracuję poł roku w tej firmie. Nie rozliczałam się... Dostanę karę z Urzędu Skarbowego? Czy są jakieś osoby, które są w tej sytuacji? Jak mogę to załatwić w urzędzie? Dane firmy i kwota przychodów wystarczy? Czy jest ktoś kto pracuje dłużej i się nie rozliczył? Proszę o info.

Red Lips

Możesz zaznaczyć dyżury do oddania, lub do oddania z premia. Z pewnością wiele z nich przejmą inne wideomodelki. Ja miałam taką sytuację jak musiałam pilnie wyjechać, sporo zostało przejętych. Ewentualnie może poratować zwolnienie L4.

madzik:)

Witajcie:) potrzebuje pomocy pracuje dopierok drugi dzien ma za sb 3 dyżury dali mi za dużo dyżurów jak zrezygnuje z nich dostaje kare finansowa co mam robic? jeszce nie podpisałam umowy. mam dostan po weekendzie pomóżcie mi prosze jestem zdołowana nie wiem z kim na ten temat pogadac. mam 1.5 roczne dziecko i nie moge wszystkich dyżurów przepracowac

sonia

Red Lips skoro co miesiąc dostajesz przelew na konto to to jest dla Ciebie dokument. I od tej kwoty do 20 dnia kolejnego miesiąca musisz odprowadzić zaliczkę 18% podatku, i tak co miesiąc z tego co pamiętam to za opóźnienie 200 zł kary jest także jakby komuś się zapomniało to lepiej się samemu przyznać niż żeby przyszło później więcej do zapłacenia. Za grudzień rozliczasz się na całym picie w styczniu.

Red Lips

Fajnie, że jest ktokolwiek kto jest w stanie powiedziec KONKRETNIE jak wygąda rozliczenie, a jak niby mamy udokumentować ile zarobiłyśmy !!! Czy ktos kiedys sie rozliczał? czy tylko tak gadacie, że trzeba...bez sensu, daruje to sobie.. ryzyk..

kama

Proszę o pomoc osoby które pracują już lata w tej firmie lub kiedykolwiek tam pracowały o podpowiedź, czy rozliczały się z tych dochodów? Pracuję w inter od wiosny 2013 roku i teraz jak od całości tego dochodu mam zapłacić podatek, to wyjdzie niezła suma pieniędzy:( dobre pytanie Red Lips, jaki pit należy wypełnić? co robić? Pozdrawiam.

monia
@kama

a jak potem po roku sie z tego rozliczam w picie?

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam