logo PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company

PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company

Mielec

Opinie o PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company

ciekawy 2014-04-03 03:06:36
nikt się nie wypowiada o warunkach pracy w tej firmie?
bfxz 2014-06-22 15:28:36
Niedawno przyjąłem się do firmy, zapowiada się bardzo interesująco :)
siup 2014-07-07 22:04:23
Dlaczego nie ma internetu?
gość 2014-08-03 16:41:41
warunki pracy są super, wynagrodzenie też, nie mogę tylko się przestawić jeśli chodzi o godziny pracy z 8 na 7 rano
32121 2014-09-14 16:21:44
masz niesamowitą wiedzę!
6546546 2014-11-16 15:49:22
Przenoszą firmę do turcji są zwolnienia
gwaru 2015-02-18 21:24:24
Czy warto tam składać podanie o pacę? Jaka tam panuje atmosfera? Jak z zapleczem socjalnym?
zarobki 2015-02-27 15:07:04
jakie tam sa zarobki na poczatek?
anna 2015-06-24 16:03:25
Jak na warunki regionu jest nie najgorzej ale nie polecam - dlaczego ?

Firma jest postsocjalistycznym tworem przejętym przez amerykanów z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli nepotyzm do kwadratu ( sprzedawane na zewnątrz jako firma "rodzinna") co sprzyja gierkom i personalnym intrygom.
Nie przesądza to sprawy bo jak wszędzie zależy gdzie się trafi ale takie rzeczy mocno rażą.
Oprócz tego potężna odporonośc na zmiany i to ( o dziwo) po stronie amerykanów, utarte procesy i rozwiązania sa forsowane do znudzenia.
Słowem socjonepoytyczny beton, ale jesli lubisz takie klimaty to PZL nie jest zły.
gość 2015-07-09 14:05:23
Sama jesteś betonem i żyjesz, zajmij się swoją firmą
gość 2015-07-22 19:12:14
Sprzedany :(
Ala 2015-08-31 10:45:53
@alek - na chwile obecna rzeczywiscie nic sprzedane nie jest ale faktem jest ze dotychczasowy wlasciciel ( koncern UTC) bedzie sie pozbywal Sikroskyego ( dla ktorego PZL wykonuje zlecenia). To czy strona firmy funkcjonuje i jakie informacje zamiescza nie jest zadnym wyznacznikiem jak sobie radzi. A co do zlecen to nie wiem na ile sie orientujesz ale - zlecen nie ma tak wiele. Nie ma co uprawiac propagandy sukcesu kiedy sytuacja dla zakladu jest po prostu trudna - patrz restrukturyzacja ( 1/4 pracownikow odzchodzi na Program Dobrowonlnych Odejsc) , zmiana wlasciciela, zamieszanie wokol przetargu etc.
michał 2015-10-07 11:00:14
Jeżeli ktoś pracował w burdelu jak ja (firma w woj. lubelskim)w którym aż roiło się od chamstwa buractwa i innej patologii to naprawdę doceni atmosferę i organizację pracy w PZL Mielec. Współpracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi. To samo przełożeni. Jeżeli ktoś, mimo wszystko wyłamuje się z tych ram, to można delikwenta na kilka sposobów skutecznie wyprostować, nawet będąc szeregowym pracownikiem. Zarobki mogłyby być nieco wyższe, ale poziom średniej krajowej też jest niezłym wynikiem. Ogólnie jeżeli komuś zależy na spokojnej pracy w której może się rozwijać, natomiast przymknie lekko oko 10-tego każdego miesiąca to niech próbuje. Moim zdaniem warto. Chociażby żeby zdobyć umiejętności i wiedzę, aby w okresie późniejszym znaleźć pracodawcę dającego lepsze uposażenie.
Catia 2016-09-23 18:01:07
Umowę o pracę dostaniesz od ręki na 3 miesiące potem na rok i na nieokreślony. Co do warunków pracy to zależy od biura bądź placówki. technolog po studiach może liczyć na kasę około 2 000 netto. konstruktor około 2500 netto ale w działach konstrukcyjnych zwłaszcza w dziale CATIA gdzie trwa spora rekrutacja stosowany jest mobbing itp. dlatego też rekrutują bo wielu konstruktorów ucieka (jestem jednym z nich).
Generalnie firma bardzo dobra na start aby złapać doświadczenie. W większości działów jest spokojnie i stabilnie jednak kasa to jest problem bo inż. po studiach mechanicznych do 4 000 netto musiałby pracować tam z 15 lat.
mowa 2016-09-24 11:27:00
ja konkretnie akurat szuka zatrudnienie w takich działach konstrukcyjnych , kwestia tylko jakie dokładnie mają wymagania
Pracownik 2016-11-27 19:57:24
To jest firma rodzinna .ukladow i znajomosci .Dyrektorzy i prezesi zatrudniaja swoje rodziny i przydupasow a kierownicy wchodza do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektorom pracownik jest traktowany jak zlo konieczne. mistrzowie sa tak ustawieni zeby pracownik chodzil pod dyktando .A na produkcji kierownik Grzegorz C.to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prostak .pracownik dla niego to bydlo. Ten kto tam sie przyjmie to przekona sie jakie tam istnieja warunki traktowania pracownika .zero. Etyki. A przerozne zdarzenia zamiata sie pod dywan .Reka reke myje . Przeciez kierownika nie da sie zwolnic choc sa zglaszane na niego skargi. A Dyrektor Maciej swojej zonie zalatwia stanowisko wyrzucajac innych pracownikow .nie dodajac ze zona dyrektora zmienia swoje stanowisko nawet kilka razy w roku
Zostaw swoją opinię o PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company