Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

@Pracownik Nowy wpis

Szkolenia są w godzinach 8-16. Swoją prace trzeba wykonać ale Zarząd jest elastyczny i służy pomocą w określeniu kiedy odpracować te godziny. Najczęściej jest to w tygodniu po pracy zostając dodatkowo te 2-3 godzinki.

WE Nowy wpis
@@Pracownik

Okej a zasady tamtej wspomnianej lojalki to jakie będą? I czy nie da się obecnie jakoś tego obejść? Jakie są jej konkretne zasady i co jeśli dojdzie do zerwania postanowień? Czy często to się zdarza?

Nowy wpis

@WE

to są już kwestie indywidualne i nie podlegają generalnym zasadom. Każda umowa jest rozpatrywana odrębnie

Magdalena

Czy to jest odniesienie do opcji z możliwością zrealizowania praktyk w instytucie? był tego typu wątek poruszany na forum ale podobno jest to kwestia indywidualna, istnieje elastyczne podejście do praktykanta? Co z zakresem szkoleń w ich trakcie, jest ustalony sztywny program? Co na niego obecnie się składa?

@Magdalena

Dokładnie tak. Plan praktyk jest każdorazowo indywidualny.

Xenia
@Magdalena

Szkolenia są w czasie pracy, wiec trzeba to uzgodnić z zarządem kiedy i jak to odpracować

@Xenia

Jaka jest konkretna oferta omawianych szkoleń? Cały ich zakres musi zostać zrealizowany w odpowiednim czasie? Co przynależy do tych obowiązkowych i czy istnieje pula do wyboru dla chętnych? Ile czasu w praktyce mogą zająć?

Szkolenia są wybierane indywidualnie, w różnych godzinach i nie wymagają nadgodzin ani odpracowywania.

Szczery
@Magdalena

Szkolenia są w godzinach pracy. Wystarczy spojrzeć na stronie. Podpiszesz lojalkę na pare lat za paromiesięcznej szkolenie a dodatkowo musisz zrobić swoją robotę, wiec pozostaje tylko pracować w nadgodzinach

Alexandrinum

Słabe zarobki, oszczędności na wszystkim, brak możliwości skorzystania ze szkoleń, praca za 2 osoby. Czego chcieć więcej? Polecam

Doradca Podatkowy

Firma nie informuje o wynikach rekrutacji co świadczy o kulturze osobistej jej managerów. Rozmowa była b. ogólna. Prowadzący wyraźnie oczekują pochlebstw. Na koniec usłyszałem słowo "dość". Co jest zwrotem, świadczącym o zadufaniu i dupkowatości prezesa oraz przewidywalnych relacjach pracownik pracodawca. Do dzisiaj nie mogę odnaleźć jego zdjęcia i zorientować się kim on jest ze strony ISP. Generalnie można mówić o skromnej osobowości i niewyszukanym charakterze reprezentujących pracodawcę. Nie jest to jednak coś wyjątkowego w tym biznesie, przeciwnie, taka jest norma osobowości i charakteru doradców podatkowych.

meduza

@piotrek myslisz że cięzko? Moim zdaniem cięzko nie jest, duzo ludzi konczy teraz i rachunkowość i prawo. Natomaist moim zdanime większy problem może stanowić żeby taka osoba miała wieloletnie doświadczenie, a wiem że i na tym pracodawcom bardzo zależy

Niki Dułow
@meduza

W niby co wnosi doświadczenie? Ktoś robi to samo ileś lat i od tego rozumu mu przybywa? Komunizm się skończył. Mentalna baza danych różnych sytuacji może być przyswojona w trakcie nauki plus wrodzone zdolności i potencjał.

@Niki Dułow

Witam Wykształcenie jako baza jest ważna. Ale doświadczenie jest najważniejsze. Wykształcenie jest jak oprogramowanie, które dostajesz ( zdobywasz) ale dopiero umiejętność ( doświadczenie) praktycznego wykorzystanie tej wiedzy daje prawdziwe możliwości. Za 10 lat to zrozumiesz. Pozdrawiam serdecznie

@Marcin

i instytut czy też sama praca w nim po czasie nie daje tego typu sposobności? mam na myśli to wspomniane praktyczne wykorzystanie wiedzy w adekwatnych sytuacjach? jak taki przykładowy dzień z pracy przebiega?

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Praktykant. Czy stanowisko Praktykant wymaga nadgodzin?

Warunki są określane na rozmowie kwalifikacyjnej i dostosowywane do potrzeb zainteresowanych.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Grupie Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: biuro@isp-modzelewski.pl, abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w jęz. polskim.

Agata
@Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Nie macie testów w innych językach? Jak np. potrzebujecie kogoś na takie stanowisko, nie wymagacie znajomość angielskiego? Dziwnie.

@Agata

Każda rozmowa rekrutacyjna jest elementem indywidualnego procesu rekrutacji. Angielski czy też inne języki obce są mile widziane. Jednocześnie forma weryfikacji lingwistycznej jest również każdorazowo dopasowywana.

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Wstępne warunki zatrudnienia zawarte są w ofertach pracy i zależą od poszczególnych stanowisk. Szczegółowe warunki są przedstawiane na rozmowach rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania.

Czy Instytut Modzelewskiego i wspólników przyjmuje ludzi na praktyki? Może ktoś z Was brał w takich udział i moglibyście mi opowiedzieć o ich przebiegu? Będę wdzięczna za każdą informację.

@Karolina

Tak. Instytut przyjmuje ludzi na praktyki. Zapytania o praktyki z CV prosimy kierować na adres biuro@isp-modzelewski.pl Najlepiej gdyby taka wiadomość zawierała info np. o rodzaju praktyk, o ich długości, czy to praktyki obowiązkowe itp.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

W ISP Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. narzędzia pracy zależne są od piastowanego stanowiska.

Robert

Czy instytut zapewnia umowę o prace ?

@Robert

Oczywiście, Instytut Studiów Podatkowych zapewnia pracownikom umowę o pracę.

co to znaczy słabo?

ile może tam zarobić Młodszy Księgowy, Księgowy albo Asystent w doradztwie podatkowym?

hmm

@meduza czyli bardziej na doświadczenie patrzą niż wykształcenie?

Daniel

Zastanawiam się dlaczego nikt nie chce podzielić się opinią o pracy w firmie?

Stefanja
@Daniel

Praca w tej firmie nie jest polecana

Emil

Hej, bardzo interesuje mnie praca w tej firmie jako asystent biegłego rewidenta ale w obecnej pracy mam dość dobre zarobki, prawie 6k brutto. Czy w tej firmie można zarobić podobnie jako asystent?

Stefanja
@Emil

Nie polecam

Agata

Obecnie firma Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Doradcy Podatkowego w Katowicach oraz Sekretarki w oddziale w Poznaniu: https://isp-modzelewski.pl/kariera-w-isp-2/. Oferują m.in atrakcyjne wynagrodzenie, dogodne warunki zatrudnienia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się doradztwem podatkowym. Czy ktoś z was już aplikował i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Wielki człowiek

Pan profesor Modzelewski uniwersytetu jest wielkim politykiem i chciałbym by był w grupie najlepszych doradców Rzeczypospolitej 101%

Weronika

@Karol udało Ci się uzyskać w jakiś sposób wiedzę na temat, o który pytałeś, czyli aktualne rekrutacje w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy? Rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, pytanie jak wpłynęły one na tego pracodawcę? Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, oraz tego, czy obecnie firma prowadzi rekrutacje, podzielcie się tym.

Karol

Czy instytut w ogóle potrzebuje pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.