Panorama Firm Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

Aktualność
Panorama Firm nie zatrudnia pracowników i nie prowadzi procesów rekrutacyjnych. Portal panoramafirm.pl należy do grupy WeNet. Zapraszamy na wenet.pl.
Zespół WeNet

Firma Panorama Firm już nie funkcjonuje. Profil jest archiwalny.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Panorama Firm Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Firma Panorama Firm nie funkcjonuje już na rynku i nie zatrudnia pracowników.

Czy w Panorama Firm Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Firma Panorama Firm nie funkcjonuje już na rynku i nie zatrudnia pracowników.

Nowy wpis

Firma Panorama Firm już nie funkcjonuje. Profil jest archiwalny.

Nowy wpis

Firma nie zatrudnia pracowników i nie prowadzi już rekrutacji. Profil jest archiwalny.

Pracowałem w Panoramie Firm/WeNet kilka lat temu i to było najgorsze miejsce w jakimkolwiek byłem od momentu pracowania w tej branży (marketing/e-commerce) a mam dobre kilka lat doświadczenia w różnych firmach. To, co tam spotykało pracowników jest jakimś apogeum. Notoryczny był(usunięte przez administratora) czy umniejszanie ich uwag bądź problemów. Kłótnie między osobami postawionymi wyżej, a których notorycznie byliśmy świadkami zdarzały się na porządku dziennym (usunięte przez administratora) Ilość nadgodzin, stresu, bałaganu w organizacji i innych problemów była przytłaczająca. Do tego stopnia, że na samo wspomnienie o tej firmie byłem niesamowicie zestresowany (nawet dawno po moim odejściu) a wiele osób po prostu płakało z powodu pracy. Procesy w tej firmie praktycznie nie istniały, wiele rzeczy nie było przygotowanych, w firmie było mnóstwo konfliktów między działami, współpraca była na (usunięte przez administratora) niskim poziomie a wszelkie konflikty były podsycane dodatkowo przez kłócących się kierowników/menadżerów tych działów. Przepływ informacji niemal nie istniał, wielu rzeczy nie byliśmy świadomi a już szczególnie jakichkolwiek zmian w strukturach pracy. Notorycznie zdarzało się, że z powodu braku struktur i zastępstw projekty stały wiele tygodni i nie dało rady nic pchnąć do przodu a całą winę musieliśmy brać na siebie mimo braku jakiegokolwiek wpływu. (usunięte przez administratora)działu nie potrafiła trzymać nerwów, notorycznie zdarzały się krzyki (często bez żadnego powodu, po prostu bez zapytania stwierdziła, że to nasza wina i powinniśmy dostać opiernicz a później oczywiście nie dostawaliśmy przeprosin), (usunięte przez administratora) Pracy było od groma, często zostawaliśmy po (usunięte przez administratora) godzin w pracy (niektórzy też pracowali po kilka(usunięte przez administratora) godzin w weekendy) i nasze apele o jej zmniejszenie i zatrudnienie nowych pracowników nic nie zdziałały. Biuro, w którym później częściowo pracowaliśmy było bardzo słabo wyposażone - w kuchni brakowało podstawowych narzędzi, pracowaliśmy w wielkim open space, w którym mnóstwo osób rozmawiało głośno przez telefon z klientami czy partnerami biznesowymi. Tak naprawdę mógłbym tutaj mówić o tym długimi godzinami, ale samo przypomnienie tych wydarzeń wzbudziło we mnie uczucie stresu i nerwów, o których chiałbym już zapomnieć. Odradzam, nie wchodźcie w tę pułapkę.

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

Czy w Panorama Firm Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Panorama Firm nie zatrudnia pracowników i nie prowadzi procesów rekrutacyjnych. Portal panoramafirm.pl należy do grupy WeNet. Informacja wprowadza w błąd potencjalnych kandydatów. Zapraszamy na wenet.pl. Zespół WeNet

Informujemy, że nie posiadamy w naszej ofercie opisanych tu usług, a podane tu informacje nie są zgodne z ofertą Panoramy Firm. Prosimy o kontakt bezpośredni, chętnie dopasujemy ofertę do potrzeb Państwa firmy. https://wenet.pl/kontakt Zespół Panoramy Firm

Informujemy, że nie posiadamy w naszej ofercie opisanych tu usług, a podane informacje nie są zgodne z ofertą Panoramy Firm. Prosimy o kontakt bezpośredni, chętnie dopasujemy ofertę do potrzeb Państwa firmy. https://wenet.pl/kontakt Zespół Panoramy Firm

Ex pracownik
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Informujemy, że firma nie posiada w swojej ofercie opisanych przez Pana usług. Prosimy o zaprzestanie dezinformacji i wprowadzania w błąd użytkowników forum. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem kontakt@wenet.pl lub nr telefonu 22 457 30 95. Zespół WeNet

Zapytanie

Były pracownik.
@Panorama Firm Sp. z o.o.

Informuję, iż firma Panorama Firm, której obecnie właścicielem jest Wenet, dalej przedstawia wykupione opinie dla swoich płatnych Klientów.

Yhm

Ale wiesz że prawo nie działa wstecz,?

Romek

Tak obserwuję co piszesz i widzę (usunięte przez administratora).Odpowiadając na pytanie to po prostu (usunięte przez administratora)

Aktualność
Zespół WeNet
Felix

Ogółem to jestem zadowolony z pracy tutaj. Dobra atmosfera i podejście z szacunkiem. Szczerze polecam tego pracodawcę.

Jan
@Felix

Możesz napisać coś więcej? Rozumiem że atmosfera fajna ale mnie zależałby na rozwoju? Można się tu dostać na jakieś szkolenia? Przełożeni są otwarci na takie propozycje ze strony pracownika? Ty byłeś na jakimś kursie branżowym?

@Jan

Trzeba zaznaczyć że jest to duża firma z kilkoma oddziałami w całej Polsce. I to, że w biurze A w dziale X jest super atmosfera, szkolenia i rozwój nie znaczy, że w biurze B w dziale Y jest tak samo (chociaż może jest). Ja ze swojej strony mogę pochwalić pracę w warszawskim biurze na Postępu. Tak, były szkolenia rozwojowe i atmosfera temu sprzyjająca.

Mateusz

Była pracownica

@Była pracownica

Zgadzam się w 100 procentach jako były pracownik.

Halina

A zdradzisz moze powody dla których juz nie pracujesz w firmie? chciałabym zlozyc tam swoje cv, ale po opiniach tutaj srednio to widzę...

@Była pracownica

Zgadzam się. Pracowałem tam trochę. Fajna praca, tylko płacą ochłapy.

Beata
@Tak

@Beata

Na stanowiskach juniorskich podstawy wynagrodzenia to trochę więcej niż minimum państwowe. Są systemy premiowe, ale zależą już od konkretnego stanowiska. Muszę przyznać, że firma stara się dobrze szkolić pracowników, co nie każdy chce docenic. Jeśli chodzi o ogólne poszanowanie praw pracownika to moim zdaniem jest bardzo dobrze i nie potrafię się do czegoś przyczepić. Copywriterzy to trochę osobna kwestia, bo tam system zatrudnienia i wynagrodzenia jest inny niż w pozostałych gałęziach firmy.

Nieubieoszustow

Czyli też jesteś (usunięte przez administratora)

Teresa
@Tak

To świetnie. A jakieś ogólne premie na Święta będą? Jak w zeszłym roku wyglądała ta kwestia dodatków świątecznych jakiś?

Najlepsze że to nic nie kosztuje, wystarczy dostęp do strony

On

Abstrahując od etyczności takich działań to takie opinie może Pani pisać sobie sama na w/w portalach.

@On

Tak, dokładnie

Nie posiadamy takiej usługi w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, chętnie dopasujemy ofertę do Pani potrzeb: kontakt@wenet.pl. Zespół WeNet

Karol

Rzeczywiście warunki nie są lepsze ale może podałeś warunki na początku zatrudnienia, a z czasem jest szansa na awans i automatycznie na lepsze warunki? Ciekawi mnie, czy jest możliwość rozwoju.

Bartek
@Karol

@Karol To, co napisał przedmówca nie jest prawdą. W Wenet jest kilka etapów rozwoju copy, począwszy od pisania tekstów na strony, artykułów czy wpisów na blog dla zwykłych klientów, aż po teksty dla klientów VIP i Premium, czyli tych z najszerszymi umowami. Wraz z kolejnymi awansami zmienia się też stawka za 1000 zzs. Oprócz tego nie każdy copywriter pracuje na zleceniu, bez problemu można wybrać B2B, a Ci najlepsi mają też możliwość pracy w oparciu o UOP.

Jan
@Bartek

O to fajnie że o tym napisałeś bo już się bałem że mało płacą i marna umowa. Mnie zależałoby na UoP więc jak bym się postarał to jest szansa. Ty masz już normalną umowę?

Czy w Panorama Firm Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Agnieszka

Ale czemu uważasz że to ściema, bo nie rozumiem?

Beata

A z iloma współpracowałeś, że masz takie porównanie?

Mariusz

Słyszałem, że Panorama Firm zatrudnia copywriterów. Czy ktoś wie na jakie zarobki mogę liczyć? Pracuje się na podstawie umowy zlecenie czy o dzieło? Zależy mi na dobrych warunkach a akurat mam paroletnie doświadczenie :D

Bartosz

Już prawie mnie miałeś! A czemu nie polecasz? Co ci nie pasowało?

Witam

Witam nie polecam przez 12 mies umowy nic w mojej reklamie się działo.

Tom

Zdecydowanie nie polecam. Zarobki naprawdę marne ((usunięte przez administratora)na rękę pracownik IT) . Rozmowa o podwyżce skwitowana komentarzem "wszystkie podwyżki są zamrożone". Potem się okazało dlaczego - (usunięte przez administratora)Benefity - goSport udział pracownika bardzo wysoki jeżeli nie całkowity. (usunięte przez administratora)Najgorzej było ze zmiana umowy. Zatrudniłem się na zlecenie z opcją zmiany na UOP po trzech miesiącach. Zbliżają się trzy miesiące, dzwonię czy mailuję do (usunięte przez administratora)z pytaniem co robimy - odpowiada że sprawę blokuje (usunięte przez administratora) a ona bardzo by chciała. I tak przez miesiąc mnie zwodziła oczywiście obiecując że sprawa jest pewna i dostanę umowę (usunięte przez administratora)od początku czwartego miesiąca. W końcu zadzwoniłem do (usunięte przez administratora) która zaniemówiła ze zdziwienia, prosiła żebym jej przesłał opis i korespondencję. Okazało się, że nic nie wiedziała o sprawie, nb załatwiła ją w dwa dni. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.