Telecom Consulting

Łódź

Opinie o Telecom Consulting

obervator 2010-06-21 13:32:52
Jak ktoś był na rozmowie i już coś popracował niech napisze coś więcej.
gliniarson 2010-07-21 20:48:49
Witajcie!:p wydaje mi sie ze post na górze tak bardzo nie miło mówiący o tej pracy jest troche przesadzony. Byc moze czesc z tych informacji jest prawda:P ale tylko opis wygladu zewnetrznego swietej trójcy:P Ogólnie wydaje mi sie ze kolega/kolezanka poprostu nie mogla odnalezc sie w tej branzy i dlatego tak zszargala dobre imie firmy. Nie jestem bron Boze nikim z tej trójcy. Pracuje tam i wydaje mi sie ze jest to troche przesadzone - owszem nie jest łatwo ale napewno nie sa oszustami. Praca bardzo duzo uczy nowych rzeczy. Tego napewno nie mozna im zarzucic. Jest to naprawde niezle doswiadczenie. Wymagaja dyscypliny i odpowiedzialnosci. A to chyba najwazniejsze cechy dobrego pracownika. Polecam tą Firmę.
mario 2010-09-22 10:40:17
Witam, śmiać mi się chce z tych opisów... osób które chciały być przedstawicielami handlowymi i nie robić nic...Zawsze się znajdą ludzie którzy(usunięte przez administratora) się całymi dniami i chcą( usunięte przez administratora ) ł za nic! to nie te czasy leserzy. Ja jestem zadowolony z umawianych spotkań i polecam. Slyszałem że najlepsi handlowcy będą sprzedawać Play za wypasione stawki. ( usunięte przez administratora ) zapiszcie się do zakładu pracy chronionej :))))))))))
paweł 2010-09-24 17:25:09
Witam, pracowałem jako przedstawiciel w paru firmach i bywało różnie.. :( Tu jest spoko, mam umawiane spotkania przez call center, sam też szukam klientów ale mam za to wyższe stawki.
Jest ok, zawsze kaska na czas i całkiem niezła a jak potrzebujesz zaliczki też dają.
Polecam fajna ekipa
ph 2010-09-24 21:17:54
Cienki bolek byłeś i tyle :) Nie wiesz na czym polega praca przedstawiciel handlowego??? Zgubiłeś się czy jak??? W każdej firmie zawsze na samodzielności - pozyskiwaniu klientów albo sprzedaży. Mam w tej firmie kumpla i jest bardzo zadowolony. Wybieram się do nich w przyszłym miesiącu . Pozdrawiam fighterów z ekipy
Dziunia 2010-10-22 18:44:42
no a jak to jest?umawiaja Cie na spotkanie i co..?jedziesz tam tramwajem..?daja jakis samochod sluzbowy..?
Ellka 2010-10-22 20:19:43
Czy ktoś był tam na szkoleniu?jak długo trwa?
Arletta 2010-12-07 20:00:07
Witam wszystkich, zadowolonych i mniej zadowolonych! Kochani przsadzacie, kazdy ma prawo pracowac jak chce, doskonale znam techniki sprzedazy tych firm...jezeli komus to odpowiada (a znam mnóstwo ludzi co kochaja ta robote) niech pracuja, ja osobiscie nie pracuje w zadnej z nich, aczkolwiek popieram znajomych, robcie to co kochacie i przynosi wam satysfakcje, o to w zyciu chodzi, jak ktos woli sprzedawac parówki w miesnym, czy ksiazki na straganie nikt mu nie broni... :) jezeli chodzi o szkolenia...polecam ! kazde szkolenie to nauka i doswiadczenie...nigdy strata czasu pozdrawiam
ewelina 2016-05-19 18:42:58
Hej koleżanka ostatnio mnie przekonywała, żebym złożyła tutaj cv i szukam jakichś bardziej szczegółowych informacji w necie ale ta strona jest główna. Ktoś mnie poratuje i napisze czy warto zaczynać tutaj pracować? Dodam, że jestem tylko po liceum
Zostaw swoją opinię o Telecom Consulting - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telecom Consulting