logo Hipermarket REAL

Hipermarket REAL

Opinie o Hipermarket REAL

wkur. 2009-09-11 07:34:45
Witam gorąco odrdzam prace w realu takiego burdelu jaki tamjest to w zyciu nie widzialem a pracuje ladne pare lat tam dyrekcje(usunięte przez moderatora) zajmujemy sie pierdolami nie tym co potrzeba a pozniej narzekanie ze obroty !! slabe no i oczywicie lamanie praw pracowniczych ciekawe czy ins pracy wie ze pracuje sie tam i po 16 a nawet po 20 h na dobe??i oczywicie w dnicha wolnych od pracy o przydal by sie ich nie zapowiedziany najaz i (usunięte przez moderatora) tego burdelu
nierealna 2009-11-06 19:47:50
Kiepska paraca za 1000zł +200zł premia frekwencyjna ,atmosfera zależna od widzimisie asystentów i kierowników które jest bardzo kapryśne i niesympatyczne . Niepolecam!!!!
byla pracownica 2010-03-15 14:57:32
Nie polecam pracy przy ul.Jubilerskiej1/3 a w szczegolnosci w agencji work&profit. Szefowa agencji pani(usunięte przez moderatora) zatrudnia duzo osob ktore sa nie potrzebne i przez to pracuje sie tylko 3-4 dni w tygodniu. Zatrudnia ich wiecej bo dostaje od lebka 100zÅ�. A kierownictwo na kasach wyrzuca tych z "Worka" bo nie ma takiego zapotrzebowania na ludzi, poza tym sa bardzo chamscy, nie uprzejmi.Praca tam byla wielka pomylka. NIE POLECAM W 100%
anonim 2011-04-30 14:48:10
Też pracuje w takim (usunięte przez moderatora).Niestety coraz gorzej sie robi
Maniek 2016-04-19 09:06:48
@lolerz i jak? Dowiedziałeś się czegoś konkretnego?
Zostaw swoją opinię o Hipermarket REAL - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL