Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Hej, widziałam od spółki ofertę pracy dla sprzedawcy w punkcie sprzedaży detalicznej. Nie było kompletnie podanych zarobków ale w mile widzianych znalazły się uprawnienia na wózki i doświadczenie w branży budowlanej. czy chłopak otrzyma wyższa stawkę jeśli je spełnia?

Jacuś Nowy wpis

Blachodachówka bardzo słabej jakości,szybko płowieje , nikomu nie polecam , słaba jakość

Pojawiło się tu nawiązanie do finansowania w tym przypadku szkoleń pracowniczych, moja uwagę natomiast zwróciły te bieżące oferty a przede wszystkim ta dla Menadżera Finansowego. W zasadzie do dwóch miast teraz jest wystawiona. W tym przypadku godziny pracy są bardziej elastycznie niż te wskazane dla fizycznych, skoro można hybrydowo? Jakie występują przy tym przedziały placowe?

Czy firma Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nemo Nowy wpis

Jeśli chodzi o fizycznych to motywacja polega na dziwnych godzinach pracy. No od 14 do 2 w nocy lub od 2 w nocy do 14. Albo przez zmniejszanie liczebności osób w brygadzie powodując tym że nie ma czasu na złapanie oddechu. Ludzie chorują z przemęczenia a góra się dziwi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Co z tą całą motywacją? Czy morale się zmieniły? w ostatnim wątku pisali, że trochę słabo to wychodziło, ciekawią mnie ewentualne zmiany, ponieważ jak widać opinii nie ma od miesięcy, a obecnie wisi oferta dla specjalisty ds. marketingu, widzę, że to praca stacjonarna, myślicie, że opcja na hybrydę byłaby mimo wszystko możliwa? i jakie są teraz zarobki? znacie widełki? warto aplikować?

Czy pracodawca Ruukki Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

CaS

Ta firma nie motywuje w żaden sposób swoich pracowników.

Lolo

Nie

Haha

Tak motywuje ale tych z góry przy korycie ...ciebie co najwyżej mogą kopnąć w (usunięte przez administratora)

Iwona

Witam, interesują mnie wymagania na stanowisku Kierownik działu jakości. Czy studia wyższe są niezbędne czy wystarczy doświadczenie? Pytam, bo widziałam ofertę pracy, ale w sumie nie jestem nawet pewna, czy to nadal aktualne.

@Iwona

Dzień Dobry Pani Iwono! Dziękujemy za Pani zainteresowanie ofertą pracy na stanowisko Kierownik Działu Jakości. W chwili obecnej proces rekrutacyjny został zakończony na stanowisko, które Panią interesuje. Zachęcam jednak do śledzenia pojawiających się naszych ofert pracy, może któraś zainteresuje Panią w sposób szczególny i będziemy mogli wspólnie omówić Pani doświadczenie zawodowe i zaproponować współpracę. Pozdrawiamy Dział HR.

Pawlus

Nie dajcie się nabrać na bajery przed zakupem blachy odnośnie gwarancji , wykonania i ewentualnych reklamacji. Papier wszystko przyjmie , klient jest dobry dopóki nie dokona zakupu.

Adrian
@Pawlus

Jak to? Kupiłeś blachę i nie uznali ci gwarancji? A co się z nią stało że aż musiałeś reklamować?

klient
@Adrian

Zawsze dają gwarancje, dziwne że on nie dostał.

Żenua

Firma dalej każe nosić liderom smycze do kart z tęczową flagą w imię nowoczesnego bałwochwalstwa osób hetero nienormatywnych i trzyma flagę (usunięte przez administratora) na samym wejściu do budynku? Tak długo jak żyje myślałem że seksualność jest prywatną sprawą dorosłego człowieka aż tu trafiasz do korpo i się okazuje że nie wszystko w życiu jest takie proste jak wskazywałby na to zdrowy rozsądek.

@Żenua

Dziękujemy za Twój komentarz. Nie jest prawdziwa zawarta w Twoim komentarzu informacja o obowiązku noszenia smyczy z tęczową flagą przez naszych pracowników oraz wieszaniu tęczowej flagi przy wejściu do budynku. Ruukki Polska sp. z o.o. w swoich działaniach kieruje się przepisami prawa i poszanowaniem zasad współżycia społecznego. Wartości, które są dla nas równie ważne to równe traktowanie pracowników, poszanowanie różnorodności i dbanie o dobrą atmosferę w zespole pracowniczym. Ruukki Polska sp. z o.o. dokłada wszelkich starań na rzecz tworzenia kultury otwartości i braku dyskryminacji w oparciu o odpowiedzialność i szacunek dla wszystkich pracowników.

Aktualność
Drodzy Kandydaci oraz obecni i byli Pracownicy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork. Od dziś będziemy z uwagą śledzić i analizować pojawiające się tutaj komentarze, a także uczestniczyć w dyskusji udzielając odpowiedzi na Wasze pytania i wątpliwości.

Nie będziemy jednak reagować na opinie i komentarze publikowane przez osoby anonimowe, pomawiające i zniesławiające Spółkę bądź naszych Pracowników. Prosimy o zachowanie kultury osobistej oraz szacunku do innych w swoich wypowiedziach. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z regulaminem portalu gowork.pl komentarze nieprawdziwe, obraźliwe oraz naruszające godność Pracowników lub reputację firmy będą archiwizowane przez Administratora.

Nieustanie pracujemy nad doskonaleniem warunków zatrudnienia w Ruukki oraz nad rozwojem naszej firmy. Wierzymy, że może nam w tym pomóc komunikacja otwarta, szczera i oparta na zaufaniu.

Obecnym Pracownikom chcielibyśmy przypomnieć, że swoje opinie, pytania i uwagi mogą zgłaszać bezpośrednio do nas :)

Zachęcamy Was do śledzenia naszych ofert pracy!

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Ruukki Polska

Grupa SSAB

Lolo

Nie

Cyrk

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Zarobki raczej słabe jak na obecne czasy. (usunięte przez administratora) na lini jeśli chodzi o zarządzanie i jakość płyty która jest coraz gorsza. Generalnie zachodni szyld z mentalnością (usunięte przez administratora) Wiara nawet spoko tam pracuje. Szkoda ze zakład schodzi (usunięte przez administratora) ale to wina debilnych kierowników i zarządu.

Sławomir
@Cyrk

Słabe powiadasz... to ile wpadnie w innych miesiącach niż grudzień, gdzie pewnie są jakieś dodatki świąteczne i tym podobne?

@Sławomir

Słabe przy tej (usunięte przez administratora) pracy i jej nawału . Zresztą nowi jak przychodzą to szybko uciekają o czymś to świadczy.

@Cyrk

Obecnie Firma Ruukki Polska w Obornikach prowadzi rekrutację w celu powiększenia załogi. Związane jest to z planem uruchomienia kolejnej linii produkcyjnej. Nie prowadzimy rekrutacji uzupełniającej z powodu odejścia pracowników.

@Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki

Wpis bez sensu prowadzicie rekrutację nie w celu uzupelnien tylko na nową linię? Rozumiem że obecne załogi w osłabionym składzie osobowym mają robić na wariackich papierach? Super logika naprawdę. Jak niezapewnicie obstawy to na każdej lini będzie źle się pracować.

Almagro

Po zmianie dyrektora na plytach jest troche lepiej jesli chodzi o zarobki ale biorac pod uwage obowiazki i odpwiedzialnosc ba kazdym stanowisku oraz to ze jeden czlowiek musi czesto pracowac za dwoch to nie jest najlepiej. Bez nadgodzin cieniutko. Do tego mieszanie w grafiku co rusz hakies zmiany sa wkurzajace. Planowanie urlopow na pol roku wczesniej nic nie daje bo ibtak sa potem problemy z dostaniem. No i (usunięte przez administratora) trzeba bo w modzie jest robienie zdjec

@Almagro

Dokładnie tak jest nic się nie zmieniło. Dwa dni idziesz na rano później trzy nocki itp. Bo nie ma ludzi. Mistrzowie boją się dyrektora jak ognia.

dareekk

Nigdy więcej nic nie kupię z tej firmy,blachodachówka Ruukki w kolorze grafitowym po paru latach wyblakła,jak złożyłem reklamacje to odpowiedzią tylko się ośmieszyli,lepiej od blachodachówki tej firmy trzymać się z daleka

Robi
@dareekk

Ale to wiadomo od dawna że produktu mają średnie a ceny najwyższe aby tylko zysk był ogromny i pensje menagerow w Żyrardowie się zgadzały reszte mają głęboko....

ruk

Ruukki to biedna firma i musi oszczędzać na wszystkim od materiałów po ludzi. Nie jest ważne że ma milionowe obroty bogatemu zawsze mało.Robiłem u kilku prywaciarzy ale takiego zarządzania to nigdzie nie znajdziesz. Wstyd Ruukki przyznać się że tutaj się robili.

anka
@ruk

i z tego powodu ludzie pracują w niej 15-20 lat :-)

Nemo
@anka

Gdzies trzeba mimo wszystko

James 29
@ruk

Przed połączeniem z SSAB jeszcze jakoś było teraz ceny blach są przesadzone a jakość jest słaba i większość innych firm posiada lepsze produkty w niższych cenach, produkują jak najtańszym kosztem sprzedają jak najdrożej, ale to w końcu się skończy ludzi nie są idiotami!!!

Co jaki okres czasu w Ruukki Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Baobab

Standardowo podwyżki są raz w roku. Z osobistymi wnioskami to pewnie zależnie od wkładu i osiągnięć.

mario
@Baobab

Co roku podwyżki człowieku o czy ty gadasz pracowałem ponad 10 lat miałem dwie podwyżki ostatnio aż 250zł brutto także szok omijać szerokim łukiem podstawy marne premia niby jest ale zawsze coś ukradną z premii bez powodu, blachy słabe kiedyś jak było ruukki to było ok po przejęciu przez SSAB jest dramat w każdym aspekcie.

Klient

Oddział łódzki- strata czasu!!! Ps. kupiliśmy te 3 tys m2 tam gdzie ludzie nie wycofują się z oferty i nie zmieniają zdania z dnia na dzień. Cena 24,24- Łódź i centrala powinna wiedzieć o co chodzi...

?

Czy jest szansa na prace na 1/3 etatu ?

wina operatora

W tak glupiej firmie jeszcze nie robilem :( Maszyny stare 20-30 lat łatane a nie naprawiane codziennie jakas awaria za ktora winia operatora nie wiedziec czemu. Po kasie leca nie tylko za awarie ale tez za wszystko co zechca a co do bhp to czepiaja sie byle czego i ucinajaa premie a sami malo robia lecac po kosztach. Mlodzi zawijaja sie z tad bo szkoda narwow i przyszlosci w tej firmie Ciekawe ile ludzi przewinelo sie przez firmie ciagu roku

BYŁ I ZNIKŁ
@wina operatora

Niestety byłem na płytach ,ledwo wyrabiałem ale jakoś wyrabiałem ,ale to nic.Kumpel na paletach przy ich zbijaniu ,co tam się dzieje Matko Boska !! sam musi naginać dla całej linii palety od klocków desek po zbijanie w całość ,bez pomocy ani nic a linia idzie i nie poczeka . Masakra jak to widziałem ,Ja sam zaś nie byłem w stanie ogarnąć się po paru dniach by dać radę podołać . Ciężko jest , nie należy do łatwych . Nie każdy da tam radę , pracownicy nie narzekam ,trafiłem na spoko ludzi. Co do płacy jakoś takoś ale słabo. Obecnie nie wiem jak jest ale nie wiem czy chciałbym drugi raz tam pójść ,raczej nie ,szczególnie że nic nikogo nie ominie .Musisz obcykać dosłownie wszystko ,gdzie cię rzucą to masz umieć i wyrabiać bo linia leci nie poczeka. Nie jest za dobrze ale plusem jest atmosfera z ludzmi ,nie mogłem na to narzekać. Raczej taki duży plus za atmosferę

Bartek

Ogólnie firma jest dobra , fajnie się pracuje tylko każdy martwi się żebyśmy przeszli przez ten cały kryzys z wirusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki - Oborniki

• Jak się pracuje w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Zobacz opinie na temat firmy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki