logo La Soleil

La Soleil

Toruń

Opinie o La Soleil

anonim 2011-04-16 18:06:55
Firma w której pracownika mają za nic, nie zapewniają podstawowych norm. Praca nawet po 10h na twardych drewnianych krzesłach w opłakanym stanie... firmą zarządza małżeństwo, które nie potrafi nawet między sobą się komunikować, a wszystkiemu i tak na koniec winien jest pracownik...
isulek 2011-04-18 11:53:55
Zgadzam się w 100% z powyższa opinia. zwyczaje w tej firmie poniżej krytyki. banda (usunięte przez moderatora), i tyle...
yusti 2011-06-09 14:08:02
ta firma to tragedia! przekręty i jeszcze raz przekręty. pracownik ma wszystkiego pilnowac a wlasciciel tylko przelicza kase unijną! ohyda! tą firmą powinna zająć sie prokuratura
justa 2013-01-09 03:26:19
Ja tam pracowałam , kiedy byli jeszcze w pdt i podawali się za studio stylizacyjne ! (usunięte przez moderatora),, skończyło się w sądzie pracy !
kika 2013-03-25 10:07:59
Tragedia i jeszcze raz tragedia, ale ponoć mają się ku rozwiązaniu. Jesli to prawda to całe szczescie. Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Mawet świadectwa pracy bez błędów nie potrafią wystawić. Brak słów.
Kas 2016-04-21 22:15:54
Umowa jest o pracę @edek. A teraz szukają pracownika na stanowisko ds. obsługi administracyjno-prawnej, więc masz szansę na zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o La Soleil - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Soleil