Opinie o Per Kristian Tranberg w Lillehammer

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Per Kristian Tranberg. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Per Kristian Tranberg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Per Kristian Tranberg w Lillehammer

Jak szefostwo w Per Kristian Tranberg? Spoko traktują ludzi?

... Nowy wpis

Per Kristian Tranberg traktuje pracowników "bezobjawowo". Tutaj ktoś inny rządzi.

Stefan Nowy wpis

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Może kiedyś nie było najlepiej ale teraz jest inaczej?

Johny Nowy wpis
@Stefan

Jestes bardzo dobze

Igor

Firma Per Kristian Tranberg ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie jak dostać się tu do pracy?

Sebastian wizen
@Igor

Pracowałem u peki 10 lat temu. (usunięte przez administratora) Jeśli lubisz być poniżany jedz tam. Każdego przyjmują do pracy. Nie musisz nic umieć

Jerzy

Od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne opinie o firmie. Jak wam się obecnie pracuje? Macie do opowiedzenia coś o Per Kristian Tranberg, co byłoby cenne dla potencjalnych pracowników firmy, którzy mogą tutaj szukać opinii? Szczególnie mile będą widziane merytoryczne, uargumentowane opinie!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Per Kristian Tranberg? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
szybki

Od miesiąca nie ma wody w buszu dlatego zmieniam pracodawcę na parkiet partner z moim translatorem listonoszem

Max

Wiem chłopaki poniosła mnie fantazja przepraszam za moje wpisy na temat firmy.Sam nie wiem czego tak głupio pisałem. Zbliża się znów weekend i znowu będę chlał . Żałuje ze nie pracuje już z wami. Wódka kiedyś mnie zgubi tak jak wyleciałem z firmy za chlanie. Muszę się opamiętać czy ktoś jest w stanie mi pomoc. Jeszcze raz proszę o wybaczenie. Jak będę jeszcze coś pisał to nie reagujcie po prostu znowu chlam. Pozdrawiam wasz Max.

@Max

Ty Max co ty zazywasz ? moze MCARZA - masz objawy przypominajace jak bys to zazywal. Mocarz to susz roślinny nasączony syntetyczną substancją z grupy pochodnych kanabinoidów. Wystrzelenie mózgu - tak są w stanie określić uczucie osoby, które zażyły Mocarza. U CIEBIE TO JUZ NA MAXA MÓZG WYSTRZELIŁ HAHAHA proponuje przerzucic sie na cos mniej derastycznego :)

Dariusz Anc

Posłuchaj prostaku podpisujący się moim nazwiskiem tylko na tyle Cie stać jesteś takim tchórzem że aż mi Cie szkoda poczuj mój oddech na plecach bo zaczynam Ci namierzać nie będziesz sobie korzystał mojego nazwiska. Widocznie twoje jest nic nie warte.Jeżeli jeszcze raz zobaczę swoje nazwisko idę na policje i przeczytaj sobie tłuczku regulamin!!!!!!!!

Marian

No to i ja się dopisze pracuje w garażu jako lakiernik i mechanik prace to mam lajtowa blisko pokoik to siedzę sobie na Facebooku i pisze kiedy mam chęć i nikt mi nie gdera. Nie wierzycie ze mam taka super prace to sobie zobaczcie mój profil na fejsie jak mi się chce to pracuje no i kawka w garażu tez popijam a ze mam ciepło to tez plus. Samo życie. A dodam ze jak bylem na zwolnieniu lekarskim to nikt do domu mnie nie odesłał.To tyle super firma.

Prawda boli

Burki donośnie szczekają , wręcz ujadają , bronią swojego Pana . Ale pieski to jest obraza dla tak szlachetnych zwierzaków, ja bym ich porównał do tego kim i czym na prawdę są ................ :)*

pracownik firmy
@Prawda boli

jak dla mnie jestes zerem i nie masz jaj skoro nie chcesz ujawnic kim jestes pewnie sie boisz bo to jakas ciota z ciebie i kazdy by cie wysmial ze to taka buraczyna pisala -takie fantastyczne historie i do tego podszywasz sie pod kilkoma nickami ha ha ha zal mi takich idiotow jak ty Ps: buziakow nie wysylaj bo gejem nie jestem !!!

Junior

Brawo max!!!napisałeś co trzeba żeby elita kierownika się ujawnila dobre pieski

Ciupaga

Wiesz co Stein ja też napisze jako twój wujek jestem tobie wdzieczny ze załatwiłeś mi prace w tej firmie. Razem w trojkę to lepiej byc nie może mamy prace i co tu narzekać. Kasa zawsze 25 kazdego miesiaca. A takich jak Max, Zawiedziony itp to nam nie potrzeba jak chcą szukac sensacji to nie na tym forum i tej firmie.

STEIN

Ja też jestem wdzięczny firmie PK i kierownikowi Zbyszkowi.P dali prace dla taty a to bardzo pomogło rodzinie w Polsce z pensji na zycie nie starcza aby przezyc a tu jedna pensja to tyle co rok w Polsce. Co do firmy to również nie narzekam jest miła i ciepła atmosfera. Ostatni rok to same sukcesy w moim życiu.

MARCIN.I

To i ja się dorzucę nie jestem stolarzem z łapanki znam sie na stolarce ale szczerze to w lepszej firmie jak do tej pory to nie pracowałem jade na wolne kiedy chcę praca jest ok miła atmosfera. Zresztą wszyscy na nią pracują. Ściągnąłem do tej firmy 4 najlepszych kolegów z dawnej firmy oni też są bardzo zadowoleni że tu pracują. Ach aby tak dalej i emerytury się doczekam też pozdrawiam chłopaków z firmy.

PK Zbyszek Keneth Rune Tommy

Wszyscy macie k.u.p.k.ę w głowie ;) pozdrawiam

Tayson

A listonosz to żaden donosiciel super kolega zawsze uśmiechnięty i życzliwy jak trzeba to i pomoże prawdziwy Polak.Trzymaj się.

Sławek.W

O widzę ze koledzy piszą z domku co razem mieszkamy wiec i ja dodam ze niby ten zły pseudo kierownik to pomógł mojemu bratu i załatwił mu robotę co brat się cieszył to mowię wam w życiu nie widział takiej góry pieniędzy.Licze na to ze przyjedzie w przyszłym roku i sobie zarobi znowu pozdrawiam kierowniku.

Zbyszek.W

Ja tez się dopisze bom ja tez gorol jak tadziu razem robimy w tej firmie i co wam powiem to wam powiem firma jest pikna i tyle hej góralu hej

Jak Max ma na tyle odwagi to niech powie daltonom prosto w oczy co do nich ma a nie się popisuje w internecie.brak mu jaj i tyle

Baj

Nie wiem czemu są wogole negatywne opinie bo firma jest naprawdę naprawdę ok Stawki super sam niedawno pracowałem za 90 koron w Oslo a teraz mam w firmie 195 kr i spałem na podłodze a teraz mam łóżko internet i jest mi ciepło dodam ze i prysznic gorąca woda jak będzie mnie stać na wynajem to sobie wynajmę wolna wola mi się tu podoba jest super a ty Max idz się nachlac bo trzeźwy to ty nie jesteś i majaczysz.

Czarny 89
@Baj

Masz racje Robert.B ja tez pracuje w tej firmie jest ona wzorem dla innych pseudo firm dzięki ze trafiłem do tak wspaniałej firmy mam tu kumpli czego chcieć więcej a ty Max jak nie masz pracy to zgłoś się do stajenki zbliżają się święta to dorobisz jako osioł swietnie się nadajesz bo rozumu to ci brakuje a raczysz jak stary osioł.

Tadek.Z
@Czarny 89

Muszę i ja coś dodać jestem góralem a powiem wam ze fachowiec ze mnie nie byle jaki złota raczka stawiam chałupy ze jeno chuczy w firmie jeste naprawdę doceniony przez szefów jak i kolegów za to im dziękuje z góry. Byle do świat hej góralu hej trzymaj się Max i pocałuj mnie wież gdzie.

Max

Uuuu