Opinie o PAK HURT w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PAK HURT. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PAK HURT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAK HURT w Rzeszów

Domen Nowy wpis

Dzień dobry. W związku z ofertą pracy na magazynie w firmie Pak Hurt mam kilka pytań 1. Czy to prawda że oferują Państwo zarobki 4500 brutto? 2. W jakich godzinach odbywa się praca? 3. Czy konieczne jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe? 4. Czy konieczne są badania okresowe jeśli mam aktualne? Dziękuję za odpowiedź

GG Nowy wpis
@Domen

Więcej, proszę przyjść na rozmowe, Zależy od miejsca wykonywania obowiązków MG, produkcja Zwiększają szansę na zatrudnienie,

Jak długo trwa proces awansu w PAK HURT?

GG Nowy wpis

A na kogo masz zamiar awansować ? Im lepszy będziesz tym szybciej :)

Jak szefostwo w PAK HURT traktuje ludzi?

byly pracownik

kiepsko, placa za malo, jak sie upomnisz o swoje to Ci dadza pod stolem, jak sie nie upomnisz to Ci nie zaplaca. beda sie tlumaczyc, że sie pomylili przy naliczaniu godzin pracy xddd dodatek za prace w godzinach nocnych jest juz wliczony w wyplate xdddd slaby pieniadz, chamstwo i (usunięte przez administratora) na zakładzie, jesli jestes leserem, nie masz ambicji, to jest to miejsce dla Ciebie

Alicja
@byly pracownik

Co z tym dodatkiem? Jak to niby jest wliczone, na jakiej zasadzie? To chyba niemożliwe. ;p

byly pracownik
@Alicja

rozmowa pracownika z Panią od kadr - a co z dodatkiem nocnym? - jest juz wliczony w podstawe xdddd

Kazimierz
@byly pracownik

Ha, ha to może powinni dać ci dokładnie rozliczenie na którym widać ten dodatek. A jak z umowami? Pracujesz na normalnej z płatnym urlopem czy na początku nowi dostają zlecenie?

@Kazimierz

Umowa na czas określony.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PAK HURT?

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska produkcyjne odbywa się w sposób luźny. Nie ma psychologicznych pytań i każdego traktuje się indywidualnie. Osoba rekrutująca po zapoznaniu się z CV kandydata, po zadaniu kilku pytań dotyczących kariery zawodowej przedstawia warunki pracy w firmie. Na wszelkie pytania kandydata odpowiada w taki sposób, żeby po zakończeniu rozmowy wszystkie strony miały najlepszą wiedzę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAK HURT odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów

Jakie wartości są cenione w PAK HURT?

Kazimierz

Twierdzisz, że dostanie podwyżki w PAK HURT nie jest tak oczywiste? Jak długi jest Twój staż pracy i czy rozmawiałeś już na temat podwyżki z szefostwem? Jeśli tak, to jaka była ich argumentacja?

Foka
@Kazimierz

Masz inne informacje o zarobkach w PAK Hurt?

Laura

Czy obecnie rekrutują?

Norbi

@ chory xd Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania bo firma ma dobre opinie!!!

chory xd

polecam omijać tę firmę szerokim łukiem.

Tymon

@kiojhg Dlaczego tak uważasz, może rozwiniesz swoją myśl? Chyba, że to inspiracja konkurencji?

kiojhg

Średniowiecze z zarobkami i kulturą pracy !!!!!!!!

miś

Nie polecam wyzysk ludzi za najniższą krajowa. Praca akordowa bez płatnych nadgodzin,premii itp.

korespondent

Firma ok, w ciągu ostatnich lat dobrze się rozwineła. Może i poszukują z jezykami i angielskim ale wystarczy znać komunikatywnie dobrze podstawy angielskiego. odpowiedzieć/odpisać po ang. na e-mail klientowi , czy podstawowa rozmowa przez telefon z klientem po angielsku , którego język też jest łamany i łatwo go zrozumieć. Angielski - komunikatywnie. !! Bystrość, odpowiedzialność, praca 5dni w tyg pon-piątku - DOTYCZY DZIAŁOW : biuro, handlowcy , kadry ,... iitp/ Dział Produkcja 7dni w tyg/24h ( z nadgodzinami) - SYSTEM ZMIANOWY. Kasa wg mnie ok. Chcielibyście 5tyś odrazu fiu fiu. Jak na stref e produkcji i magazynowa dobrze płacą. Biurowa - handlowa - jak sobie ust. tak masz. . z możliwoscią podwyżek i premie Rzeszów to nie warszawa ze masz 5 na reke na starcie bez znajomości towaru / produktu / bazy klientów . Jak na Rzeszów nie ma co narzekać . Zawsze możesz isć na kasę do Biedronki... :), lub ochronę po Galeriach. :)

tutifruti

Olek czyżbyś tam pracowal? Opinia jakby zamnieszczona przez pracownika by zrobić dobre wrażenie. Ogólnie kiepsko, spiskowanie i kopanie dołków,brak perspektyw, skakanie do gardeł.

jajonasz

Mobing i rotacja szczególnie w dziale handlowym. Szukają beduina za 1700 zł z językami. Szef nie kontroluje firmy, jest zmanipulowany przez Adama. Drugim skur* jest kierownik działu handlowego - Wojtek. Wsadzi Ci nóż w plecy nawet nie będziesz wiedział kiedy. Ale kawę mają zajebistą.

abc

A może więcej szczegółów?

nan

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PAK HURT - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042