PAK HURT

Opinie o PAK HURT

nan 2015-01-27 20:24:32
nie polecam
abc 2015-01-28 18:44:49
A może więcej szczegółów?
jajonasz 2015-12-04 13:27:57
Mobing i rotacja szczególnie w dziale handlowym. Szukają beduina za 1700 zł z językami. Szef nie kontroluje firmy, jest zmanipulowany przez Adama. Drugim skur* jest kierownik działu handlowego - Wojtek. Wsadzi Ci nóż w plecy nawet nie będziesz wiedział kiedy. Ale kawę mają zajebistą.
tutifruti 2016-05-21 01:17:10
Olek czyżbyś tam pracowal? Opinia jakby zamnieszczona przez pracownika by zrobić dobre wrażenie. Ogólnie kiepsko, spiskowanie i kopanie dołków,brak perspektyw, skakanie do gardeł.
korespondent 2016-09-12 20:43:25
Firma ok, w ciągu ostatnich lat dobrze się rozwineła.
Może i poszukują z jezykami i angielskim ale wystarczy znać komunikatywnie dobrze podstawy angielskiego. odpowiedzieć/odpisać po ang. na e-mail klientowi , czy podstawowa rozmowa przez telefon z klientem po angielsku , którego język też jest łamany i łatwo go zrozumieć.
Angielski - komunikatywnie. !!
Bystrość, odpowiedzialność, praca 5dni w tyg pon-piątku - DOTYCZY DZIAŁOW : biuro, handlowcy , kadry ,... iitp/
Dział Produkcja 7dni w tyg/24h ( z nadgodzinami) - SYSTEM ZMIANOWY.
Kasa wg mnie ok.
Chcielibyście 5tyś odrazu fiu fiu.
Jak na stref e produkcji i magazynowa dobrze płacą.
Biurowa - handlowa - jak sobie ust. tak masz. . z możliwoscią podwyżek i premie
Rzeszów to nie warszawa ze masz 5 na reke na starcie bez znajomości towaru / produktu / bazy klientów .
Jak na Rzeszów nie ma co narzekać . Zawsze możesz isć na kasę do Biedronki... :), lub ochronę po Galeriach. :)
Zostaw swoją opinię o PAK HURT - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAK HURT