CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Kamil

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Zik
@Kamil

Nie da rady!to (usunięte przez administratora) koncentracyjny!

Yyýy
@Kamil

A jak się czuje pani Halina co jej maszyna 3 palce uciela masakra jakoś cicho sza

@Yyýy

A jak się ma czuć bez 3 palców?

Agnes
@Kamil

pracowałam tam pare latek i powiem rze kierownik mechanikow jest super przystojny i barzdo miły

Rze
@Agnes

Jaką ty szkołękończyłaś dzieweczko Ortografia na 5☹️

Agnes
@Rze

Na pewno nie taką jak Ty chamie gdzie się uczy pisać do kogoś "ty" z małej litery

miki

jeżeli ktoś szuka polskiego (usunięte przez administratora) to BARDZO GORĄCO POLECAM!

anna

Nie polecam tej firmy Przeklinam dzien w którym sie tam zatrudnilam,uciekalam stamtad szybko Zero poszanowania pracownika

Yyýy
@anna

święta prawda wiem coś o tym! !!!!

@anna

Ta firma to jedna z wiekszych patologi jakie w życiu widziałam,chamstwo niekompetencja ,wyzysk ,tuszowanie wypadków,..bardzo zła atmosfera miedzy ludzmi.potrafia ci nawet jedzenie z lodówki ukraść...pieniadze małe .ciagla praca w nadgodzinach za ktore nie płacą,Ludzie pracujący na nockach nigdy nie dostawali dodatku nocnego ,a to jest łamanie prawa.,które w tej firmie jest normą,Mam nadzieje ze przyjdzie tam kiedys niezapowiedziana kontrol a prawdziwego zdarzenia..

elo

co mozna powiedziec o firmie pozytywnego nic kompletnie nic nadgodzin nieplaca sobot pracujacych tez nie ten zakład to jedna wielka kicha . pracowników brak a bedzie jeszcze mniej bo idzie sezon.

@elo

super jest jak jest b jaga da radę ☺

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
Daniel

Jak się komuś nie chce pracować to zostało jedynie narzekanie?

rom
@Daniel

Pracować? chyba tyrać

jeti

Masakra nikomu nawet wrogowi nie polecam !

dzydzynka

Szczerze polecam tam prace dla desperatów albo ślepych na własne wartości. Zarządzaniem z rodem z Afryki. Tfuuuu w Afryce lepiej wódz plemienia zarządza ludem!

chinska zupka

Nikomu nie polecam !!!! Wyzysk i udręka

Patrycja

A jak wygląda proces samej rekrutacji? Ktoś może był ostatnio i może podzielić się opinią ? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Jaka obecnie panuje atmosfera w pracy? Wynagrodzenie o którym wspominacie jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od wykształcenia i doświadczenia pracownika, stąd może mieć różne wysokości. @Pela, może jest sznasa na podwyżke po okresie próbnym? Rozmawiałaś w tej kwestii?

Zik
@Patrycja

Proces rekrutacji?każdego przyjmą bez względu na wszystko bo nie ma ludzi!Atmosfera? nieciekawa nastawienie na maksymalne wykorzystanie musisz pracować na wszystkim!Jak za takie rypanie to sie 3 powinno zarobić inaczej to ludzi nie utrzymają!

ROBOT
@Patrycja

CO WŁAŚCICIEL ZMIENIŁ IMIĘ DOBRZE WIE JAK JEST ;)czy pracował by za takie pieniądze niech się wypowie???????????????????????

pela

Jak chcesz robić jak murzyn za marne pieniądze to życzę powodzenia ;) pracowałam na produkcji i nie polecam

Patrycja

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w firmie CONTIMAX? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny. Również bardzo proszę o merytoryczne opinie, takie które pomogą naszym uzytkownikom.

JAGA JA TU
@Patrycja

CONTIMAX POD OSTRZAŁEM można sobie poczytać jest w archiwum--------DO ROBOTY NIE GADAĆ------pozdrawiam,,,,,

Do merlin Nie dość ,że poeta to jeszcze przewiduje przyszłość!

Patrycja

@meckanik, nie wiem co ma wnieść Twój komentarz dla innych użytkowników. Jeśli jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy to napisz proszę coś więcej. Mamy ułatwić naszym użytkownikom wyrobić sobie słuszną opinię o danym pracodawcy. Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy od CONTIMAX?

merlin

Ludzi wciąż brakuje nikt się stalymi pracownikami nie przejmuje.Kazdy jak kon zmeczony co nad morskie oko wiezie rozleniwionych.Ludzie ciężko pracują przez co czesto chorują.Dosc wszyscy tego maja i się zwalniają.Za pieniążka tego kupie sobie chleba kawalek suchego.O atmosferze mówić mi nie chce moze powiem jak mi się zechce.Góra sprawy sobie nie zdaje co sie dzieje?Co sie stanie? Wszystko stąd bedzie uciekac bo na poprawe nie bedzie czekac .Pojawiaja sie nowe miejsca pracy i lepsze warunki odrazu na tacy.. bez obrazy ale to nie sa bochomazy

meckanik
@merlin

Szerokiej drogi kochany bracie, wcześniej idź do szefa na łez otarcie...

Patrycja

@Gremlin, rozumiem, że obowiązki wymagają od Ciebie sporego wysiłku fizycznego. Mógłbyś je konkretnie opisać na tym forum i przy okazji wyjaśnić wszystkim powód takiego kształtu Twojej opinii o pracy w CONTIMAX? Uargumentowane opinie są głównym celem funkcjonowania tego wątku.

PATRYCJUSZ
@Patrycja

NIE MA CO WŁAŚCICIEL ZAKŁADU ROBIĆ TYLKO ZADAWAĆ GŁUPIE PYTANIA DOBRZE WIE JAK JEST ŻENADAAAAAAAAAAAAAA

Gremlin

Ten zakład to chora instytucja wykańcza fizycznie i psychicznie! trzymajcie się z daleka!

Patrycja

@mag, czy mogłabyś swoją opinię pozostawioną na tym forum uzasadnić? Jest ona już informacją dla użytkowników, jednak warto podać powody Twojego postrzegania CONTIMAX. Będą one bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w tym miejscu.

mag
@Patrycja

Że jak ktoś nie ma pracy to sie tam zatrudni z braku laku posiedzi chwile dopóki coś innego sie nie znajdzie i idzie dalej !

Zosis
@Patrycja

A o który contimax Pani chodzi?

BIIK
@Zosis

A CO JEST WIĘCEJ CONTIMAXów W BOCHNI???????????

...
@BIIK

A w nagłówku jest Bochnia czy Toruń?

Serena
@BIIK

No jest 1 ale w sumie 2 bo jeden jest na Karosku a drugi na Partyzantów

xxxx

Po 10 latach pracy moja wypłata wynosi 1600 zł trochę to żenujące bo praca jest ciężka p Tomek próbował trochę różnice wyrównać ale pojawiła się nowa kierowniczka która ma za zadanie pozabierać premię i to robi .Tylko wybrańcy zarabiają a reszta ma ochłapy jak tak można jedni 3 tyś a drugi połowę mniej obowiązuje też zakaz mówienia ile się zarobiło a ci co dostali podwyżkę na umowie też milczą nie ma sprawiedliwości

@xxxx

Dokładnie ja też mam 1.600 masakra jakaś niech sobie sami (usunięte przez administratora) za takie pieniądze

JAGA JA TU
@xxxx

Najwyższa pora zmienić pracę!!!HA HA HA

ela

Jak żyć w takim (usunięte przez administratora)

pela

Kołchoz pisze się cołchoz

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX