Opinie o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knauf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry. :) Powiecie mi kiedy w ostatnim czasie były prowadzone jakiekolwiek rekrutacje? Zadaje to pytanie w oparciu o daty komentarzy na forum… Widzę, że ostatnia z nich była zamieszczona z osiem lat temu. Z czego to wynika? Jedyne co mi się pokazało to oferta dla doradcy technicznego ale z oznaczeniem, że to umowa o zastępstwo. Nowych ludzi tu nie potrzeba? nie będzie szansy żeby zostać?

mikołaj Nowy wpis

też wydaje mi się, że Twoje określenie nie jest adekwatne do realiów @pchałka. Knauf zatrudnia na umowę o pracę na pełny etat i daje tez pakiet medyczny.

pchełka Nowy wpis

pracuje tam i wiem (usunięte przez administratora) to szczera prawda

damiano Nowy wpis

Wiecie, że są największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektują i wdrażają do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. jeśli stawka wynagrodzeniowa wynosi 3700 zł to genialnie, ja składam papiery do pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knauf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tymon

naprawde macie po 3.700 na rękę w Knauf? no to dla mnie jest nawet dobra stawka, tylko pytanie czy teraz też takie umowy oferują czy już nie? bo ten komentarz o takiej kwocie znalzałem z zeszłego roku jeszcze i mam nadzieje, ze to jest jeszcze atualne, jak sądzicie? Dajcie koniecnzie znac jeśli wiecie.

Bibli

Jeżeli ktoś nie jest w stanie udowodnić tego czy owego, to po co wprowadzać jakieś plotki? Jasno z tego wynika, że firma nie myśli o tym aby się zwijać z rynku. Na pewno nie w ten sposób by to mogło wyglądać. Zastanawiam się tylko czy obecnie poszukują specjalistów do swoich szeregów i na jakie wynagrodzenie średnio można liczyć.

stasz

Jedno mozna mowic czy pisac, a rzeczywistosc moze byc zdecydowanie inna, bardziej zaskakujaca dla wszystkich. Pracujac w firmie mozna zdobyc calkiem niezle doswiadczenie, oczywiscie jesli osoba tylko chce dalej poznawac tajniki pracy. Firma wydajd sie byc prowadzona przez takie osoby, ktore potrafia o wszystko zadbac. O pracownikow podejrzewam, ze tez.

były

nikt chyba nie jest tym zaskoczony?? Przecież już 2 lata temu mówiło się o tym, że zakład będzie najprawdopodobniej do końca okresu najmu. A co u naszego ulubionego kierowniczka :-) ???

nicpon

Zamykają juz powoli zakład, niektórzy mówiąc ze do grudnia inni do konca roku. Praca byla fajna. Klimat w porządku i nie bylo bardzo dużego wysiłku. Szkoda ze tak wyszło.

Czarek ;]

3.700 na UR, operator połowa z tego...

Mechanik

Ludzie narzekacie ale trzeba robić co do nas należy ja jako mechanik nie narzekam 3.700 na rękę Knauf Bełchatów

@Mechanik

(usunięte przez administratora)niespełna 900€ to jakaś głodowa pensja (usunięte przez administratora) zobaczymy kiedy sie dorobisz . 2000€ pozdrawiam były pracownik (usunięte przez administratora)

zyx

Już niedługo. Zaproszenie w drodze.

Czy ktoś wie kiedy jest zamknięcie?

xyz.

Totalna paranoja jeden wielki syf i nikt nic nie wie. zostalam zwolniona z dnia na dzien bez podania powodu pracujac ostatni tydzien przez 12 godzin przymusowo. nikt nie liczy sie z pracownikami i wszystko maja gdzies.

korbus

Bylem tam i powiem tak zwykli pracownicy ok robia co moga , a duzo nie moga ale ten ich caly kierowniczek to zwykla gnida i kompletny nieuk. Bylem tam wczoraj na zaladunku i po prostu rece mi opadly koles debil i ignorant wielki (usunięte przez administratora). Ta gnida najlepiej zaladowala by na zestaw 36 ton byle tylko wyjechac za brame i nie jego problem.

daro

Witam / Szukam i czekam na prawdziwe opinie o waszej firmie ,piszcie nt produkji , montażu szczerą prawdę Pozdrawiam

Pracujący w Knaufie

Powiem wam tak. Nie jest źle tak jak to piszą, tylko trzeba mieć jaja. Praca ciężka, zarobki nie najgorsze. Na magazynie z premią ponad 2tys. Zmiany brygadowe po 8h. 7-15, 15-23, 23-7. Zawsze pracuje się z tymi samymi ludźmi. Polecam, choć jak piszecie ekipa zarządzająca potrafi uprzykrzyć życie, szczególnie podczas audytów.

Mi

Nie ma problemu, taka jest prawda.

ŻONAnieŻONA

wchodzi do burdelu każdego ranka...bo inaczej na ten zakład pracy nie da się powiedzieć...a wy jesteście bezrozumnymi tępymi zwierzętami skazanymi na 1400 zł netto do końca życia i nigdzie indziej nie ma dla was miejsca (usunięte przez administratora)

anomim

nie wiem co się wydarzyło ale to jest jej sprawa a nie całego zakładu i takich rzeczy nie piszę się na stronie,

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Sp. z o.o. - Warszawa

Knauf Sp. z o.o.