Dom Dziecka Catharina

Nowe Siodło

Opinie o Dom Dziecka Catharina

rodzic 2016-02-02 12:04:40
pracownicy opiekujący sie grupami dzieci są nieodpowiedzialni, nie potrafią zapanować nad wychowankami. Na najmłodszej grupie jedynie troje opiekunów nadaje sie do pełnienia funkcji im powierzonej...
dzieci wychodzą na zewnątrz ubrane w niestosowny sposób bez wiedzy osoby pilnującej. Starsze dzieci palą nagminnie papierosy przed wyjściem i nikt z tym nic nie robi. W holu jak również przed budynkiem wyraźnie słychać wulgaryzmy wykrzykiwane przez starsze dzieci, i nikt na to nie reaguje. Jakie kolwiek zwrócenie uwagi skutkuje odburknięciem z wzmożoną złością i kolejnymi epitetami.
Wychowankowie są nagminnie przeziębieni lub jest wzywane pogotowie do zlego stanu zdrowia podopiecznych...to nie jest przypadek. Pani dyrektor najwidoczniej nie jest osoba kompetentną do prowadzenia takiego stanowiska. Panuje mania przekręcania rozmów z rodzicami... terenowy przedstawiciel domu dziecka jest wrednie wulgarny i stronniczy. Nie potrafi w sposób należyty ocenic sytuacji...zreszta cóż sie dziwić skoro to były strażnik miejski którego pozbyła sie jednostka..."coś za coś " jak równieżz usiłuje opierać sie na zasadzie swoich domysłów a nie faktów.

rodzicu obserwuj uwaznie co sie dzieje w placówce i interweniuj u źródła, nie bądz obojętny
Zostaw swoją opinię o Dom Dziecka Catharina - Nowe Siodło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka Catharina