Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

Emilia

Hmmm...a ja myślę czy aplikować do nich na specjalistę ds. poszukiwania danych, obowiązki nie są jakieś mocno skomplikowane, więc do tego pytań nie mam, ale możecie mi powiedzieć na jakie stanowisko później mogłabym u nich awansować? Bo widzę, że oferują możliwość awansu. I jak to jest u nich z premia na tym stanowisku? Czy jest ona zależna od umiejętności miękkich i kreatywności pracownika, czy może mam jakiś miesięczny cel do wyrobienia w kontekście weryfikacji danych w bazie?

@Emilia

Siedzisz na open spacer i klepiesz w klawiaturę, nic więcej w sumie. Za czasów kiedy pracowałem w Rudym dziewczyny z poszukiwania danych nie miały lekko. Praca nie była skomplikowana, ale z czasem dostawały coraz gorsze projekty a zabierano im te najbardziej dochodowe. Wypłata średnia, dziewczyny miały wtedy najniższą krajową i w pewnym momencie jeśli udało im się wyrobić 300 zł premii to był cud.

Emilia
@Maniek

O kurczę, to dla mnie troszkę to za mało...hmm....to może są jakieś benefity typu opieka medyczna lub karta multisport? :(

Nona
@Emilia

Pracowałam tam z 2 lata temu. Gdybyś mnie wtedy o to zapytała to bym cię wyśmiała. Praca taka... Pozwoliła dorobić na studiach i nic poza tym. Jak ktoś się zwolni w innym dziale to jest pewna szansa na większe zarobki i wyrwanie się z open space, ale tam też nie jest jakoś mocno lepiej. Btw. Jak ja tam pracowałam to jedyne co było to ubezpieczenie grupowe, a opieka medyczna za opłatą. Generalnie tam mają w (usunięte przez administratora) pracownika. A jak się prosisz o podwyżkę to cię wywalają, wiec i tak to praca na góra 2 lata, chyba że chce się w pewnym momencie doścignąć najniższą krajową.

Darek
@Nona

Serio jak ktoś poszedł po podwyżkę to dostał wypowiedzenie? A zdarzało się że była praca po godzinach? Bo czasem tak może siebie dorobić. Tu nie dawali takich możliwości?

QR Nowy wpis
@Nona

a wiesz w takim razie ile płacą w innych działach skoro mówisz, że tam są zarobki większe? no i w jaki sposób można przejść do innego działu? wybierają najlepszego spośród pracowników, czy może odbywa się wtedy rekrutacja wewnętrzna u nich?

Nona Nowy wpis
@Darek

Po tym jak odeszłam, moja znajoma mi powiedziała, że została zwolniona, chwilę po tym jak poprosiła o podwyżkę. A jak jeszcze pracowałam, to jedną dziewczynę zwolniono, bo wzięła ślub. Zapewne bali się jej dalszych planów, że tak to ujmę. Inna stwierdziła, że wie, że nie ma co prosić o podwyżkę to zatrudniła się u konkurencji za większe pieniądze. Z tego co wiem chyba była możliwość nadgodzin na umowę zlecenie, ale to raczej na call center było i to za śmieszną stawkę. Jak odchodziłam chyba nikt już z tego nie korzystał, bo się nie opłacało.

Nona Nowy wpis
@QR

Mam trochę przestarzałe dane, bo pracowałam tam z 3 lata temu. Wtedy różnica między poszukiwaniem danych, a pracą na obsłudze klienta (nie call center) to było jakieś 800-1000 zł. Ja tak przeszłam przez rekrutację wewnętrzną. O tyle trzeba im dać na plus, że zawsze najpierw szukają kogoś wewnątrz jak zwalnia się stanowisko, a potem dopiero na zewnątrz. Czasem jest rozmowa kwalifikacyjna, jak osoba zarządzająca działem "cię nie kojarzy" czyli prawdopodobnie ktoś z zarządu. Oni tam znają tylko swoje sekretarki, reszta to nic nie znaczące mrówki. A czasem po prostu się znasz z tą osobą, zna twoje konpetencje i może powiedzieć - ok, nadasz się - przyucza cię i już jesteś w innym dziale.

Szanowny Pan Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy nikomu choćbyś nie wiem jak był zdesperowany i szukał pracy. Bez doświadczenia tym bardziej nie przychodź bo nie będziesz miał tam życia. (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą tam notorycznie Brak szacunku do pracownika to tutaj norma.

Vira

Od kiedy prowadzicie windykacje na rzecz PZU S.A. ? Co to za sprawa D/9483/21/2023 z tytułu umowy 1080286726 -kwota 310,27 zł ? To jakaś ściema, nie wprowadzajcie ludzi w błąd - oszuści.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Rudy Consulting Sp. z o.o.?

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tobyyyyy

Ludzie pracujący tam to po prostu zwykła amatorka nie mają wiedzy poglądu i ogólnie nie znałem się na prawie cywilnym finansowym po prostu zwykła zbieranina taka za 2 Czy 3000 zł miesięcznie pracują i się cieszą dziękuję

Zuźka
@Tobyyyyy

Kto tam pracuje za 2000 zł? Przecież to mniej niż najniższa krajowa. O jakim stanowisku jest tu w ogóle mowa? Mówisz, że jest to zbieranina... Nie trzeba spełniać jakichś określonych warunków, aby tu pracować?

Wena

(usunięte przez administratora)Za dobrze wykonaną robotę dostajesz jedynie więcej roboty. (usunięte przez administratora) Pretensje praktycznie o wszystko. Plus nawracające mole spożywcze w kuchni, jako dodatki do żywności.

@Wena

To jeszcze ich nie wytępili? Pojawiły się jeśli dobrze pamiętam z 3 lata temu jak pewien pracownik analiz zostawił jedzenie w szafce, odszedł z pracy i się wylęgły. Dziewczyny w pokoju musiały z tym walczyć.

Wena

Z tego co wiem to nie wytępili. Dalej też mają tak samo olewczy stosunek do pracowników jak wcześniej

Kat
@Wena

Zapomnieliście o okazjonalnych opóźnieniach wypłat, zwłaszcza gdy termin wypłaty przypada w piątek lub przed długim weekendem.

Mikołaj
@Kat

Takie opóźnienia to się wszędzie zdarzają, nie ma co narzekać. To w firmie nie ma żadnych dodatków? Mam na myśli premii. Tylko sama wypłata?

Kat
@Mikołaj

Nie wszędzie. Jakoś w pozostałych firmach, w których pracowałam wypłaty były na czas. W Rudym jakoś (usunięte przez administratora) wypłata była kilka dni później niż powinna. Nie jest to akceptowalne a tego typu stwierdzenia tylko dają przyzwolenie pracodawcom na działania niezgodne z kp. Premie są(usunięte przez administratora). Jeśli jesteś studentem jak najbardziej możesz złożyć CV i sam się przekonać.

@Mikołaj

co za bzdura- to, że inne firmy też mają opóźnienia z wypłatach, nie oznacza, że Rudy też moze i skoro wszyscy to robią to jest OK i można się przyzwyczaić. To jest obowiązek pracodawcy, tak jak Twoim obowiązkiem jest przyjść do pracy i wypełnić swoje zadania.

Izabela
@Marta

No w sumie to się zgadzam. Ktoś tu pisze że jeśli jest się studentem to przesłać CV - to oni tylko studentów zatrudniają czy chodzi o to że dla studentów to ok praca jest? Jak wygląda układanie grafików, ma pracownik wpływ na to jakiś?

mm
@Mikołaj

U dwóch moich pracodawców u których miałam okazję pracować nigdy w życiu nie miałam opóźnień z wypłatą, więc proszę nie generalizować :)

Viki

Witam, planuje wysłać tam sv, pytanie jaka tam obecnie panuje atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć? I czy to prawda że telefon zostawia się w szafce i nie można go mieć ze sobą?

@Viki

Tak telefon zostawiasz w szafce. Podobno w celu ochrony danych, ale kadra kierownicza i tak nic sobie z tego nie robi i trzyma sprzęt na open space. Dużo zależy od stanowiska na które aplikujesz. Rozmów dużo, różne projekty ale nie nastawiaj się na ogromnej premie, atmosfera średnia przynajmniej jak tam pracowałem, szefostwo cóż... Czy coś się zmieniło od czasu mojego odejścia nie wiem, ale podejrzewam, że nie.

@Maniek

A długo tam pracowałeś? Dla mnie jakiś absurd że telefonu mieć ze sobą nie można. A jak z pracą podczas pandemi? Ile dają podstawy?

@@Maniek

Wytrzymałem ponad 2 lata, stanowczo moim zdaniem za długo. To dobra praca na początek dla studentów lub młodych, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, większość zatrudnionych jednak nie wytrzymuje w tej firmie długo.

@Viki

O atmosfere to się nie martw, jest spoko, można pożartować i nie ma stypy xD co do podstawy to najlepiej dopytać na rekrutacji, ale na pewno jest to więcej niż najnższa krajowa. Z telefonem fakt trzymamy w szafkach :/ ale chociaż możesz sobie ogarnać przerwy tak, że wychodzisz praktycznie o której potrzebujesz - idzie to przeżyć, w sumie jak ostatnio wprowadzili nam pracę zdalną to może i z tymi telefonami się ruszy xD

@Kalka

Z telefonami wątpię, chyba że główne szefostwo dostanie nagłego zaćmienia umysłu. Co do stawki, negocjatorzy powyżej minimalnej, ale już dziewczyny z poszukiwania danych miały najniższą krajową w ubiegłym roku i ciężko im było wyrobić konkretną premię przy projektach, które dostawały. Sekretarki wytrzymywały zwykle kilka miesięcy i odchodziły nie mogąc wytrzymać z panią dyrektor.

@Viki

Jak chcesz tam wysłać "SV" startuj, ale jakby przyszło ci do główki wysilać "CV" to za wysokie progi na Twoje nogi XD

Paulina
@Kasia

To duże mają tu wymagania serio? :D

@Kasia

Zgadzam się- oprócz chęci do pracy, trzeba być elokwentnym i pisać gramatycznie i ortograficznie poprawnie.

Kalka

Jak dla mnie, a pracuje tu od jakiś 2 lat, to naprawdę nie ma co narzekać na samą pracę a i atmosfera jest w porządku. Pracowałam wcześniej w 2 innych firmach windykacyjnychj i tutaj przynajmniej wszystko jest przejrzyście z hajsem z premii a nie tak jak w poprzdniej gdy po miesiacu pracy dowiadywałaś się, że premii nie będzie bo cały dział nie wyrobił targetu - tu wszystko jest indywiudaulnie - dostaniesz mniej z jednego, więcej z innego projketu i zawsze coś wpadnie - nigdy goła nie zostałam, mi to pasuje ;p Atmosfera jest spoko, bo zawsze można pożartować i ogólnie nie ma jakiegoś chorego wyścigu szczurów - każdy wiadomo pilnuje swojego, ale mozna się z ludźmi dogadać co do pracy. a nawet jakiegośwyjścia po pracy xD Ja zostawiam okejke, bo wiem jakie chore standardy są gdzieś indziej typu "masz i dzwoń" jak w mojej pierwszej firmie gdzie wytrzymałam miesiąc.

@Kalka

A powiedz proszę jak płacą? Co z tym telefonem? Zabraniają go mieć przy sobie? Jak z pracą w czasie pandemi? Praca zdalna jest?

@Kalka

Telefon musisz zostawić w szafce na korytarzu. Nie ma pracy zdalnej dla zwykłego pracownika.

Kalka

A jak z wynagrodzeniem jaka podstawa? Jak z umową? Na jaki okres daja?

Kalka

Oczywiście, że jest praca zdalna dla każdego z pracowników, własnie z dwutygodniowej zdalki wracam xD Lol kto takie głupoty tu wypisuje... Co do premii to różnie, ale te 500-700 jako minimum zawsze miałam pratycznie, niektórzy to potrafią pod dwa tysie zrobić, ja kiedyś dobiłam tysiaka z ładnym hakiem a innym razem wpadły bony za 300zł całkiem dodatkowo, więc to fajna opcja. A co do telefonu to fakt trzymamy poza open spacem.

@Kalka

Umowa na pewno o prace dostaniesz na start, co do długości trzeba dopytać na rozmowie. Z podstawą to pewnie zależne od stanowiska czy windykacja czy monitoring :)

@Kalka

To widzę, że nieco się zmieniło. Jak odchodziłem w ubiegłym roku to zwykły pracownik (negocjatorzy i dziewczyny ze skipu) nie mieli możliwości pracy zdalnej, atmosferę też wspominam średnio.

Ona
@Kalka

Czyżby ktoś zapomniał zmienić nick? Kalka pisze, Kalka pyta, już na siłę chcecie sobie dobrą opinię wyrobić?

@Ona

Widzę że ktoś tu ma ogromne kompleksy na punkcie Rudy Consulting, skoro po zadanym pytaniu potem zmienia nick na mój xD Trzymajcie się tam ciepło xD

@Ona

Tez to zauważyłam, niejaka "Kalka" pisze "Kalka" odpowiada, ładny fake

@Kalka

Tam nigdy takiej premii nie było, co ty wypisujesz?

Firma tragedia tam to tylko ludzie spoko oczywiście nie mówię o kadrze zarządzającej, podejście typowo korpo. Telefon torebka czy plecak do szafki 21 wiek i takie rzeczy jeszcze istnieją. Kasa podstawa słaba premia też (usunięte przez administratora) Nie urywa. Najgorsza firma jaka może być

Małgorzata

ile to wg ciebie słaba premia ? pewnie płaca tak jak sie ktos stara w pracy ?

Poszukujaca

To jest pisane przez bota i tłumaczone w Google na polski? Czy ktoś rzeczywiście tak pisze i mówi? Ile wynosi podstawa i ile można wyciągnąć na premiach (premie są uznaniowe, czy uzależnione od wyniku?)?

Izabela
@Poszukujaca

Dobre pytania, myślisz o jakimś konkretnym stanowisku?

Poszukujaca
@Izabela

Interesuje mnie praca operatora telefonicznego i stawka dla osoby z doświadczeniem. Czy można pracować zdalnie?

Tomasz-Aneta G.

Naciągacze próbują wyciągnąć pieniadze straszą windykatorami więc zapraszam tych panów zobaczymy co będzie haha...

@Tomasz-Aneta G.

Rzadko przychodzą bo nie mają dość windykatorów terenowych a że pracownicy dzwonią do kogo popadnie, i często są zwyczajnie chamscy taka polityka firmy, ale co można chcieć of pseudofirmy, która ma gdzieś swoich pracowników i napycha sobie kieszenie kosztem ich i klientów.

Barbara
@Maniek

Jeszcze raz, co wiesz o traktowaniu pracowników? Bo piszesz chyba jako "klient", czyli windykowany. To skąd wiadomości o sytuacji zatrudnionych w tej firmie?

Jelonek

Opinie zawsze będą zróżnicowane, ale prawda jest taka że wszystko zależy od podejścia pracownika. Jeżeli Ci zależy i się starasz, to jesteś doceniany i premie też naprawdę dobrą można wyrobić :) Do pracy przyszłam jako osoba bez zupełnie żadnego doświadczenia, co nie było żadnym problemem bo wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Trochę tam pracuje, a i tak jeżeli są pytania to zawsze jest pomoc. Co do atmosfery, to nie mam żadnych uwag. Zawsze jest na luzie i wesoło :) Telefony zostawiane są w szafkach, taka polityka firmy. Czasem jest to problematyczne, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Była pracownica

Bardzo dobrze wspominam atmosferę w firmie. Kierownik, lider - najlepsze osoby z jakimi kiedykolwiek pracowałam. Wiadomo do pracy przykładać się trzeba, żeby były efekty. Musiałam zrezygnować z przyczyn osobistych (+gdzieś dostałam lepszą stawkę, a pilnie były potrzebne dodatkowe pieniądze). Jak już się wdrożysz w firmę to jesteś po prostu jednym z nich. Te kilka miesięcy pracy wspominam bardzo dobrze. A współpracownicy - bardzo mili. Obaj liderzy byli zawsze pomocni. Pracownik z problemem nigdy sam nie zostaje.

Matylda

Zdecydowanie nie jest to pracodawca dla osób posiadających dzieci. Zwłaszcza w trakcie pandemii. Większość osób mających rodziny zostaje zwolniona, pretekst zawsze się znajdzie. Pracownicy są szkoleni do pracy zdalnej a koniec końców słyszą, że na pewno i tak pójdą na L4 lub opiekę na dziecko więc pracy zdalnej nie będzie. Nie dotyczy to szefostwa. Szczytem było zwolnienie pracowników (oczywiście głównie mających dzieci) po tym jak jedna z pracownic zaraziła COVID prawie 85% firmy a część pracowników dłużej dochodziła do siebie. Pracownikom niezależnie od samopoczucia nie pozwolono na pracę zdalną a po miesiącu zaczęły się pretensje i zwalnianie pracowników z byle powodu.

????
@Matylda

Co to za głupoty. :)

Weronika

Witam, czy w Rudy Consulting Do.z o.o. są aktualnie przyjęcia do pracy? Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Dziękuję

szukam pracy

czy polecacie te Stanowisko Specjalista ds. poszukiwania danych . moze ktos wiecej sie wypowiedzieć jaki to jest dział . jak z zarobkami , praca zmianowa ???

Aska
@szukam pracy

Bardzo ładna nazwa stanowiska. W praktyce: siedzisz przy kompie w kącie plecami zwrócona do wszystkich na open space i przez 8 godzin szukasz w internecie adresów i telefonów do dłużników lub ich rodzin.

@Aska

A jak wyglądają stawki na tym stanowisku? Jakie miesieczne wynagrodzenie?

Maniek

Za małe żeby chciało się starać. Plus masa pretensji o wszystko. Zaiwaniasz za najniższą krajową, każda prośba o podwyżkę jest zbywana. Premie śmieszne.

zdzisiek

Fatalna firma, kiedyś tam pracowałem - beznadziejne zasady prowadzenia rozmów z dłużnikami, musisz rozmawiać tak jak ci każe (usunięte przez administratora), nie możesz rozmawiać o niczym z dłużnikiem poza tym że ma zapłacić na dziś i koniec. Takie mają metody pracy w tej firmie że w końcu firma padnie bo na takim sposobie prowadzenia windykacji nie zarobią.

Kocór
@zdzisiek

Najprawdopodobniej to twoja największa życiowa szansa na normalne życie. Windykacja (a raczej mega upierdliwy telemarketing)mogą tyle co nic

Omijać firmę dalekim łukiem, to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, z nikim się nie idzie dogadać, każdy naburmuszony jak by pracowali tam za karę no ale niestety tak jest, najniższa krajowa na wypłatę to każdy zły i naburmuszony, obiecują kokosy a przyjdzie na wypłatę to wielkie zdziwienie. Nie polecam.

Myślę

Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Proszę o informację jak wygląda portfel spraw. Czy każdy pracownik otrzymuje przydzielony portfel który prowadzi aż do zamknięcia? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

JJ
@Myślę

Wszycy pracują na wspólnym portfelu.

Paulina

Czy w Rudy Consulting można liczyć na jakieś wyjazdy lub spotkania integracyjne czy eventy organizowane przez pracodawcę? Dzięki takim wydarzeniom można w pozytywny sposób wpływać na jeszcze lepszą atmosferę pracy w firmie. Dajcie znać.

JJ
@Paulina

Przed pandemią były wyjścia integracyjne i pewnie jak wszystko się uspokoi to pojawią się ponownie:).Wyjazdy sie nie zdarzają.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Otóż(usunięte przez administratora)- styl autoryratny. Chodząca duma. Raz na wewnętrzny numer telefonu jednej nowej pracownicy zadzwonil telefon i wyświetliła się nazwa "(usunięte przez administratora)", wiec odebrala telefon "Cześć, (usunięte przez administratora)..." i wyleciała z pracy, bo to była pani (usunięte przez administratora) która bardzo się oburzyła. (usunięte przez administratora)- za moich czasów nie miał żadnego stylu. Albo inaczej- styl strusia- podejmował decyzję i bał sie dyskusji ze stony pracownikow wieć mówił, że to decyzja zarządu, bo wszyscy wiedzieli, że nie ma dyskusji z nimi. A (usunięte przez administratora) zawsze była głośna(usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.