west flex

De Lier

Opinie o west flex

jjjjjjjjj 2010-03-25 18:15:07
Pani [usunięte przez moderatora] czas juz chyba odejsc na urlopik bo widze ze pracowac sie juz nie chce. Ochoty do pracy nabierasz tylko wtedy jak zwozisz nowych pracowników( w ostatnim czasie sa to tylko bardzo młode osoby) poniewaz mozna na nich niezle zarobic, wiadomo transport, paczki, kaucje, zaliczki itd. Gdy juz zwieziesz tytch '' świezaków'' na biuro to jestes taka milutka, odpowiadasz na kazde pytanie i obiecujesz co tylko im sie zamarzy.Niestety rozczarowanie przychodzi bardzo szybko, zazwyczaj po pierwszych 2 tyg. zaczynaja sie problemy z wypłatami i z praca. Osoby te biegna do Pani [usunięte przez moderatora]zeby rozwiazac problem i co??? Wychodzi na wierzch to jaka jestes FAŁSZYWA. Wez sie za robote razem z reszta tej bandy to nie bedzie problemów. pozdrawiam i zdrówka NIE zycze.
Zostaw swoją opinię o west flex - De Lier
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie west flex