Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

pracownik roku

W trakcie pandemii utracić pracę, spokojnie ''Gamet się Tobą zaopiekuję'' tak właśnie się ogłaszają, poszłam, sprawdziłam, niestety zostałam. Najokropniejsze miejsce na ziemi, tak niesympatycznych, niemiłych i chamskich osób w życiu nigdy nie spotkałam. Oprócz larw z biura które tylko chodzą i kręcą noskiem totalny brak jakiejkolwiek organizacji!! Ludzie ślęczą cały dzień przy danym im zadaniu to 2 godziny przed końcem zmiany przychodzi kontrola jakości i nagle ich olśniewa, że to co zrobiłeś jest źle i teraz masz wszystko zacząć od nowa tak jak powinno być. CYRK NA KÓŁKACH! Oprócz wszystkich ich fanaberii z normami i zadaniami jak dla bezdomnych psów najpierw mydlenie oczu że możesz sobie zapracować na fajne pieniądze a póki nie masz dobrej pupy i nie uśmiechniesz się tam gdzie trzeba to możesz liczyć się z tym, że będziesz traktowany jak jedno wielkie zero.

Jola
@pracownik roku

Trafione w punkt!! Takie traktowanie pracowników w końcu obróci sie przeciwko kierownictwu i osobom odpowidzialnym za produkcję. Mimo wszystko życzę wam panowie uzdrowienia relacji z pracownikami. Czy to sie wam podoba czy nie, bez pracowników jesteście wyautowani!!!!!

@Jola

Prawda

Panki
@pracownik roku

Słuchaj jak taka Anna co przyszła z ulicy zjadła wszystkie rozumy i Hugo się zna a kierownik ja bierze do biura bo rzyluca kudłami na prawo i lewo No to o co kaman byś umiała dobrze (usunięte przez administratora) też byś miała lepsza kasę a tak na chwilę cię chwała a później mają za nic

Monia
@pracownik roku

To prawda Pani od braków tak kręci, że kiero nie widzi jak dobry detal wywala na braki.

M

Anonimowo to extra pisze się opinie, tym bardziej negatywne. Ludzie skoro Wam praca nie odpowiada to po co tam pracujecie?????? Osobiście jestem pracownikiem Gamet i jestem zadowolony. Przestańcie w końcu pisać takie pierdoły... skoro Wam nie odpowiada to szukajcie innej pracy

gameciątko
@M

To nie są pierdoły!!! jeżeli rzeczywiście jesteś pracownikiem Gametu, i pracujesz na produkcji, to wiesz z pewnością co tam się wyprawia. Chyba że to Ty jesteś po tej drugiej stronie i udajesz ze nic się nie dzieje, bo tak wygodnie

Kasia xxx
@M

A Chełmża jak ? I czy często mylą się przy naliczaniu wynagrodzenia corka pracowała caly miesiac w tym 2 nocki i dostala mniej od kuzynki która miała juz w 1 miesiącu 2 nieobecności różnica byla duża ok 150 zl wiec troche nie w pożądku moja córka wyrabiala normy ani dnia nie zawaliła a z uwagi ze byla na malarno miala 3 zmiany wiec co (usunięte przez administratora) sie dzieje ze myla sie przy 1 wynagrodzeniu gdzie zniechęca to młode osoby a potem zdziwienie ze nie mają norm skoro zostają tam same ofiary lenie lasery i cpuny bo uczciwa osoba 1x przyjmie pomyłkę 2x sie tak stanie zrezygnuje z pracy jp czy w pl liczą się w zakładach produkcyjnych leserzy konfideci i ludzie bez ambicji czy komuna zyje w zakładach produkcyjnych gdzie liderem zostaniesz dzieki strzelaniu z (usunięte przez administratora) i lizaniu (usunięte przez administratora) a potem nie ma norm dauny z rangą od nocnik do kierownika choć dopiero co (usunięte przez administratora) z siebe zmyli od włarzenia w (usunięte przez administratora) stoją i śmieją się z problemów i zmagań ludzi czesto niepelnosprawnych umysłowo ,po szkołach specjalnych lub z niepełnym podstawowym, ale to nie wazne te (usunięte przez administratora) powinni działać pomóc zeby miec wyrobione minimum ale z taka polityka to nie dziwne że juz nie raz stali na skraju bankructwa czy tam nikomu nie zależy juz na rozwoju utrzymaniu sie na rynku ,utrzymaniu miejsc pracy I (usunięte przez administratora) POWIEM TAK W KARZDYM ZAKLADZIE PRODUKCYJNYM TAK SIE DZIEJE WIEC LUDZIE AMBITNI NA MINIMALNYM POZIOMIE INTELEKTUALNYM NIE WYTRZYMUJA TAM DŁUGO Z UWAGI NA DUME SWOJA BYNAJMNIEJ ZE MNA TAK BYLO I ODCHODZĄ ZISTAJA CI NAJGORSI I PRZEKLADA SIE TO NA JAKOŚĆ PRACY A TYM SAMYM TRACI SIE KONTRACHENTOW I (usunięte przez administratora) BABKI SRRZELA TAKI GAMET SRAMET HNYM

Hhhh
@Kasia xxx

Matko swieta czlowieku jak juz piszesz post staraj sie to zrobic tak aby czytajacy zrozumieli co chcesz przekazać. Twój post to słowotok bez ładu i składu. Po to ktos wymyślił interpunkcje i zasady gramatyki aby czytajacy rozumieli.

Miodek
@Kasia xxx

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej... ale racja, minimalny poziom intelektualny... :P

KadoEs
@Kasia xxx

Jeżeli Twoja córka została oszukana na wypłacie to żaden problem iść do kierownika i to wytłumaczyć, wiem, że nie jedna osoba była u niego z takim problemem i załatwił to od razu. Gdyby był to dla niej tak wielki problem to już dawno by znalazła sobie lepszą pracę a nie nadal siedziała w Gamecie i nie, nie oszukujmy się Twoja córka nie wyrabia żadnej normy. No a kuzynka przecież już nie pracuje bo ją zwolnili :)

Lala

Jeżeli masz dowody że stosują mobbing, zgłoś do inspekcji pracy, jeżeli to tylko prawdopodobnie.... To daruj sobie. Tu trzeba konkretami, faktami nie do zbicia operować.

@Kasia xxx

Moja koleżka razem ze mną pracuje na 3 zmiany , a jej tato na jedna i mamy praktycznie tą samą wypłatę co on na jednej zmianie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gamet S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gangsta

Platne 50 lub 100%

Jest oferta pracy proponują 2800do 3000tys a z premii jak była 15 procent jest teraz mniej. Firma leci w kulki nie szanują ludzi stanowczo odradzam chyba że ktoś ma psychole że stali to niech idzie ale szkoda nerwów ludzie pracujący po 15 lat się pozwalniali a szefostwo nawet nie zachęcało ich żeby zostali to świadczy o zakładzie bo dobrego pracownika się szanuje i wynagradza a niestety zakład GAMET tzn jego kierownicy mają to w nosie tak samo jak sam prezes tylko patrzy żeby nabić kasę a reszta udaje że nie widzi. Każdy narzekał na Sharpa ale Gamet jest 100procent gorszy.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Elmer

Kilka lat temu miałem tam króciutki epizod.Praca nie dla każdego i dla mnie nie była.. Wytrzymałem tydzień na polerowaniu bo dłonie bolały jak cholera od dociskania elementów.

Aśka

Żeby była fajna atmosfera muszą wszyscy pracownicy nad tym pracować. Mamy dobra firmę tylko weźmy się za siebie

Maro
@Aśka

Jezeli jestes pracownikiem firmy, to z pewnością wiesz że w każdym zakładzie pracy zdążają się niesnaski, ale robienie z ludzi idiotów, to w tym zakładzie szefostwo osiągnęło najlepszy wynik I to nie ludzie mają sie wziąć za siebie, tylko ci którzy decydują o atmosferze w zakładzie. Ale jak juz wszystkim wiadomo, skłóconą załogą łatwiej się kieruje. Obieca się jednemu, potem kolejnemu, a w rezultacie wszyscy dostaną tyle samo czyli (usunięte przez administratora)

Mróz

Brak ogrzewania w szatniach i toaletach.Grzeje tam jedynie klima nastawiona na 18 stopni.Jak jest duży mróz to nawet ją czuć.

Janek

Ja chciałem zapytać jak wygląda praca w Gamecie w biurze, bo jak czytam opinie to muszę przyznać, że nie brzmi to zbyt ciekawie, natomiast być może dotyczą te opinie pracy na produkcji, czy tak samo jest w biurach?

Lucek

Witam jeśli ktoś się wybiera do firmy Gamet zaznaczam. Kierownik świeci w oczy na początku że będzie spoko guzik prawda. Siostra brygadzistka żona siedzi w biurze i śpi ???? mało tego prócz tego że płaca jest śmieszna nie mają szacunku do pracownika chyba że jesteś ulubieńcem. Szczerze y wyautiwali rodzinna szajkę która siedzi X lat może by się coś poprawiło ale nawet prezes guzik wie a jak wie kryje resztę. (usunięte przez administratora)

@Lucek

No nieźle! (usunięte przez administratora)To i tak łagodne określenie miejsca w którym pracownik jest traktowany jak psie (usunięte przez administratora) Dopóki to "wspaniałe" trio będzie na piedestale to nic się nie zmieni. Uciekają z tej karnej koloni nawet doświadczeni pracownicy. Panie Prezesie, do dzieła, niech w końcu zacznie Pan działać, bo za chwilę nie będzie miał Pan ludzi , a Ci nadzorcy rozwala Panu cały zakład.

@Gameciatko

Oho, naczelny malkontent się przebudzil. Do kogo ty człowieku nawołujesz? Przecież nikt z góry tego nie czyta

Gameciatko

Skoro wywołałas mnie do odpowiedzi, bo zakładam że jesteś kobietą sądząc po formie pisania, chociaż nic sugeruje co innego. Otóż nik nie zmusza siostry do pełnienia obowiązków brygadzisty, zgodziła sie, to widocznie lubi taką pracę i takie traktowanie. Ci do żony, to bym podyskutowali o zakresie obowiązków, ale nie będę się kopał z koniem na odległość. Jednak prawda zeczywiscie jest niewygodna.

"Sądząc po formie pisania" ,"zeczywiscie". Haha xDD

Ag

Jak juz tworzysz te swoje wypociny bez ładu i składu to poświęć minutę i przed wyslaniem odpowiedzi przeczytaj ten bełkot. Pseudoelokwentny inteligencie bez szkoly

Luki
@Lucek

W Gamecie jest coraz gorzej dyro wraz ze spółką rozwala ta firmę ludzie się zwalniają mają dość tej pracy zarobki mizerne obowiązki coraz większe A płacą grosze nie polecam tej firmy nikomu tam właściciele to (usunięte przez administratora) kierownik I spółka to zwykli cwaciaczki zmuszają ludzi do.nadgodzin do maksymalnego wysiłku pracownik ma jechać jak mozyn za grosze

PH

Jakie warunki mają przedstawiciele? Podstawa, premia, samochód. Jest ogłoszenie na południową cześć polski (9 województw). Ktoś może podpowiedzieć czy warto aplikować?

Amigo

Jeśli chodzi o zakład w Chełmży to nie polecam. Nowy kierownik nie ma pojęcia co się dzieje w zakładzie. Na początku mydlenie oczu jakie to będą fantastycznie zarobki. Z ledwością można zarobić 2 tys. Po okresie próbnym stwierdził że więcej nie ma na co liczyć. Jednym słowem porażka. Podejście do pracownika jest tragiczne. (usunięte przez administratora) na kółkach

czy w zwiazku z wirusem ludzie caly czas pracują czy dali postojowe?

ktoś

Pracują cały czas

@123

Pracują, pracują. I żeby było śmieszniej, wszystko jest pilne!! Stoją dwa główne działy, ale produkcja jest pilna jak cholera!!!????????????

Michu
@123

Ludzie pracuja jakby nie bylo zakazen w zakladzie. Juz na wiosne bylo wiadomo ze ci dranie maja zycie i zdrowie ludzi gleboko w (usunięte przez administratora) Moze trzeba tak jak kobiety w Polsce zrobic im małe kuku i zrobic postój zeby w końcu ktos zaczął z ludźmi rozmawiać i bez oszukiwania i kręcenia powiedział prawdę. Na co prezes czeka?? Na zakażenie połowy załogi i rodzin pracowników. Za to jest paragraf .

Gal anonim

Ogolnie wielkie (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika i ciagly mobing nie polecam

Okoń
@Gal anonim

Zawsze bylo ponizanie pracownika, ale to co zaczelo sie dziac z traktowaniem pracownika odkad pojawil sie w zakladzie pampers to tylko sąd pracy trzeba zainteresowac. Ten człek ma mobbing we krwi.

Ada

Czytając te wszystkie komentarze, uderza mnie jedno. Dlaczego niektórzy za wszelką cenę próbują zdyskredytować ludzi którzy chcą opisać sytuację jaka faktyczne istnieje w firmie Gamet. Czy obrażanie innych wyssaliscie z mlekiem matki, czy może to jest taka obrona przez atak. A najbardziej przoduja w obrażaniu innych, nick "Janusz" i nick "Antygam". Trochę pokory, panowie, a może panie?!

Ada

Widzę że masz problem sam ze sobą. Może miałeś trudne dzieciństwo, albo koledzy nie za bardzo Cię w szkole lubili, i stąd te ataki? To że ktoś pisze robiąc błędy ortograficzne, nie znaczy że nie zna ortografii. Ale że komuś brak kultury i wychowania to widać już po takich wpisach jak Twoje. Nie pozdrawiam, bo z takim podejściem do innych, nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do merytorycznej dyskusji. Żegnam.

Anyygam

Pszepraszam, faktycznie muj telefon komurkowy ma morzliwosc edytowania tekstu pisanego i zrobił błont wstawiajonc Imię w mianowniku :( rarzonce zaniedbanie, proszę o wybaczenie dobrze?

@Anyygam

No i sam sobie wydałeś świadectwo, Ryszard!!!

@Gameciatko

Niezwykle łatwo przychodzi ci wskazywanie potencjalnego rozmówcy. Widać z wieloma osobami masz zatargi. Nic to. Ja się wymiksowuje z tej dyskusji bo nic do was nie trafia, w swoich zakutych głowach nic się nie zmieni. Życzę dalszych "sukcesów " pod panszczyznianym butem.

Zabrali premię za kwiecień więc nie liczcie że dostaniecie przez następne 3 miesiące ! Zarząd gametu to (usunięte przez administratora) i fałszerze, coś jak polski (nie)rząd ????????Ludzie powinni iść na L4 a nie dawać się robić w ch....

J23

Już nikt nie liczy na to że cokolwiek się zmieni w tym grajdole. A tym bardziej na premie. Tylko co z aneksami, czy tak jak rząd uważają że nie dadzą i "co im zrobisz"? Obcięcie etatów, urlopów i wypłat to jest niezgodne z prawem panowie i panie. I żadna tarcza was nie upoważnia do oszukiwania ludzi.

@J23

Na szczęście ta firma to już bankrut i nic tego nie zatrzyma. Po tym wszystkim nikomu nie będą potrzebne ani klamki ani nic co tam produkują :)

J23

Czekam na chwilę jak będą tych wszystkich "geniuszy"wyprowadzać za bramę. Cóż to będzie za zacny widok!!

Były
@J23

Prosze powiadomcie mnie kiedy to nastąpi? Przyjadę mi pokiwać z usmiechem na twarzy

@Były

Mowisz-masz. Oklaski też będą.

Racja
@J23

Zgadzam się z Tobą nie liczą się pracownicy,doświadczonych pracowników trzeba wynagradzać i szanować a nie traktować w ten sposób

Ex
@Racja

Mentalnie nadal sto lat za m...Kreują się na lidera a słoma z butów wystaje. Traktują pracowników jak zło konieczne i widać to na każdym kroku. Nie rozumieją, że zadowolony pracownik wykażę większą inicjatywę i wykona swoją pracę zdecydowanie lepiej. Tutaj zamiast doceniać wykonaną pracę i wyrobione normy ciągle im mało. Wymyślają kolejne głupie procedury, które wcale nie porządkują i nie ułatwiają pracy, a ograniczają pracownika i niepotrzebnie zabierają mu czas. Tak samo obowiązki, których stale przybywa a pieniędzy wcale. Niewolnictwo na miarę XXI wieku.

@Ex

Co się dziwisz?! Muszą pokazać że są potrzebni w zakładzie więc na wyścigi wymyślają coraz to bardziej chore pomysły. A że za jakiś czas pomysł okaże się poroniony, no to co z tego?! Zwali się to na lenistwo ludzi. Nie pierwszy raz zresztą. Zapominają tylko że, zakład tworzą ludzie, ze bez tych "leniwych" ludzi nie mieli by swoich wypłat, i to wcale nie takich jak otrzymaliśmy ostatnio. Niestety, szacunek do drugiego człowieka jak i kulturę wynosi się z domu. A jak szanują i odnoszą się do ludzi niektórzy decydenci to chyba już każdy z pracowników sam doświadczył. Zapamiętajcie szefowie, tak jak Wy "szanujecie" pracownika, taki sam "szacunek" będzie do Was wracał. I jeszcze jedno,- z niewolnika nigdy nie będzie dobrego pracownika!! To Wasze chamskie i butne traktowanie ludzi, w końcu się obróci przeciwko Wam!! Może jednak przyjdzie czas na refleksję i przemyślcie swoje nastawienie do załogi.

Ex
@J23

Jeśli w obliczu narażenia zdrowia i życia przeszli obok bez większej reakcji to już nic innego nie sprawi cudownej przemiany. Nie ma co się łudzić. Od siebie mogę tylko dodać, że awans na stanowisko kierownicze powinien być związany z kompetencjami i chociaż podstawowym obejściem z innym człowiekiem, a nie wysiedzianymi latami w firmie i smarowaniem kogo trzeba i gdzie trzeba. Niektórym od władzy odawala taka sodówa, ze swoje kompleksy, wahania nastrojów i nieudane życie prywatne próbują odreagować w pracy na innych. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci coś robią najmniej. Moznaby długo pisać o tych zakładowych maskotkach ☺ Szkoda zdrowia

@Ex

Człowieku!!! Jakbyś w mojej głowie siedział i myślał to samo! Ocena tego bałaganu trafiona w punkt!! A swoją drogą panowie i panie z kadry kierowniczej, żadna władza nie upoważnia i nie daje prawa do upokarzania i poniżania pracownika.

rwd
@J23

Czytając Wasze opinie ...nie żałuję, że w porę opuściłem tą firmę.

@rwd

To co teraz się dzieje w tej firmie, kiedyś było nie do pomyślenia. Szkoda.....

J23

Tylko że prawda w tej firmie nie podoba się rządzącym. Pracownik ma zamknąć ryj, i dziękować że pracuje. Ale niestety, nie wszyscy są pokorni i to najbardziej boli kadrę kierowniczą.

@J23

A to nie jest tak, że jak się komuś praca to nie podoba to składa wypowiedzenie i odchodzi jak człowiek? Na siłę tam ludzi trzymają, strażnik przy bramie stoi? Jak się ma dwie lewe ręce do roboty i brak kompetencji to się siedzi. Siedzi i oznajmia światu, jaki jest on niesprawiedliwy. Tak jak panowie wątpliwej reputacji pod budką z piwem, targując się kto by więcej zrobił jakby prezydentem został. Że wszyscy źli, (usunięte przez administratora) prywaciarze wyzyskują i żerują na ludzkim nieszczęściu. Dlatego ludzie się z podobnymi wam nie liczą, bo pokrzyczycie a następnego dnia powędrujecie do roboty ze spuszczoną głową. Nie macie charakteru żeby otwarcie pokazać niezadowolenie albo odejść bo zawsze winny jest ktoś inny i za swój los przerzucacie winę na kogoś innego. Jakby ten czas i energie jaką poświęcacie w internecie na wylewanie żali poświęcili na rozwój zawodowy, pasji czy po prostu swojej rodzinie wszyscy by na tym skorzystali. Odpowiadając na ewentualne zarzuty, nie, nie jestem z kadry zarządzającej. A teraz w akcie frustracji i poprawy samopoczucia zminusujcie moją odpowiedź. Nic więcej wam nie zostało :)

@Janusz

Dobra, to w akcie desperacji odpowiem Ci na te inwektywy. Skoro twierdzisz że nie jest z kadry zarządzającej, to sądząc po tonie wypowiedzi, jesteś właśnie z kadry!! Te dwie " lewe ręce" jak twierdzisz, (usunięte przez administratora) Na twoją wypłatę bucu!! Porównywanie ludzi tu piszących, do żuli z pod budki z piwem, jest właśnie tym o czym pisałem wyżej. To jest właśnie poniżanie, upokarzanie ludzi. To właśnie wy nie potraficie spojrzeć prawdzie w oczy, i dlatego taki jest ton twojej wypowiedzi!! Nie masz żadnych argumentów, więc zaczynasz atakować, w najbardziej obrzydliwy sposób, obrażając innych. I masz rację, nikt nikogo nie trzyma w firmie na siłę. Tylko że niektórym "zulom" zależy aby w tej firmie wszystkim pracowało się spokojniej, lepiej. Bo zostawili w niej kawał życia i całe zdrowie, żeby na koniec dostać taką zapłatę jak twoje określenia. No naprawdę, naprawdę stanąłeś na wysokości zadania, i utwierdziłem wszystkich tu piszących że to wszystko o czym piszą powyżej jest absolutnie prawdą.. A teraz zostawiam cię z tym wpisem, ale nie sądzę byś wyciągnął z tego jakieś wnioski. Tak jak już napisałem, szacunek i kulturę trzeba mieć wrodzoną a nie nabytą. A jak widać z tym to niestety jest problem!!

@J23

Biorąc pod uwagę przedstawioną wczesniej rozszczeniowosc do świata potraktuje to jako komplement ☺. Do upatrywania w kazdym wroga i odbierania wszystkiego jako ataki personalne widzę ze trzeba dopisać jeszcze brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Niestety przerosło, oj przerosło. PS. Na swoją wypłatę zarabiam własnymi rękoma. Lewą i prawą, łatwiej jest ☺

Janusz

Ja mam niezły ubaw, wciagajac miejscowego pieniacza w dyskusję. Ciebie zabolało ze ciągle przywołujesz tego żula i wkładasz do ust słowa których nie powiedziałem. Typowy manupilant atencjusz co odwraca kota ogonem próbując zjednać innych. Nigdzie nie wspomniałem nawet nie zasugerowałem ze ludzie z produkcji to zule. NIGDZIE. Ale oczywiscie wiesz lepiej. Jak widzę dalej jest problem ze zrozumieniem tekstu pisanego wiec proszę bardzo, dobitna interpretacja ode mnie bo albo trolujesz albo jesteś mało bystry. Każdy może sobie gadac ze naprawi świat, będzie lepiej zarządzał to dlaczego tego nie robisz? Wiesz czemu? Bo się do tego nie nadajesz i żeby ukryć swoją nieudolność zrzucasz winę na innych. Nie bierzesz udziału w wyścigu szczurów bo to takie nieetyczne a ty jesteś ponad. Dalej sobie to tak tłumacz ☺ Najlepiej siedzieć na etacie jaki zły by on nie był ale nie masz żadnej odpowiedzialności. robisz 8 godzin i kurtyna w dół. Gdybyś zachowywał się jak facet to albo byś się dogadal z kim trzeba albo zmienił prace. Ty wolisz stękac w sieci przekonując wszystkich ze to ci inni są źli i winni a osoby które myślą inaczej są na pewno w zmowie, zarząd albo klakierzy. W Toruniu jest dużo firm, które szukają pracowników. Tylko wiesz co? Ty tego nie zrobisz bo po drugiej stronie trawa jest zawsze bardziej zielona i masz problemy ze sobą które przeniesiesz do następnej firmy. Nędzny podjudzacz.

@Janusz

Dziękuję szefie za tak "jasny i klarowny" wykład. Nie wszyscy z mgr przed nazwiskiem to inteligencja, prawda?!

Patrze
@J23

Człowieku wez się juz nie osmieszaj

Maro
@Janusz

Uważaj bo zmoczysz spodnie i wtedy inni będą mieli niezły ubaw jak będziesz hasał w mokrych portkach. Radosnego dnia!!!

Gameciatko

A co się dziwisz, nie ma aneksów do umowy, nie ma określonej stawki miesięcznej więc mogą walić ludzi w rogi do woli.

Czy Gamet S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hh

Umowa o prace w wiekszosci przypadków.

Lala

W tej chwili każda opcja jest możliwa. Nigdy nie wiadomo co decydentom przyjdzie do głowy.

Ktoś

Czy firma Gamet ma postojowe lub od kiedy będzie ?

@Ktoś

Ta firma nie zrobi postoju. Oni mają w (usunięte przez administratora) zdrowie i życie pracowników. Kasa się liczy a nie ludzie. Panie prezesie, budzimy się. Czas podjąć decyzję, czy bierze pan odpowiedzialność za zdrowie i życie swoich pracowników i ich rodzin?? Odwagi!!!

Al

No dobra. Ale jakie sa przesłanki żeby zrobić postój.?? Wiele firm nadal pracuje. Sklepy otwarte, a pracownicy marketów sa zdecydowanie bardziej j narażeni na zachorowanie niż pracownicy Gametu. Takze moim zdaniem zarzucanie prezesowi że nie robi postoju, i że ma pracowników i ich zdrowie "gdzieś" jest dużym nadużyciem.

@Al

Tak sądzisz,? Pracownicy marketów są lepiej chronieni niż ludzie w gamecie, mają przynajmniej płyny dezynfekujące, a nie mydło do rąk w butelce z pompką. Po drugie za swoją pracę w okresie epidemii i narażania zdrowia mają wysokie premie. A w gamecie co? Zimne szatnie, tak teraz jak i zimą, ludzie stłoczeni w tych szatniach że włazi jeden drugiemu do szafki, no i niestety pracuje na zmianie więcej niż 50 osób. Więc jak to jest, w sklepach nie może tyle przebywać jednocześnie, ale w zakładach już może? Co wam po produkcji, skoro i tak tego nigdzie nie wyślecie bo transport zagraniczny wstrzymany, a i krajowe firmy stają.

Gameciatko

Na bank pracuje w biurze. Śmiem twierdzić że nawet w kadrze kierowniczej. Zamkną się w swoich pokoikach, jak już będą musieli wyjść na produkcję, to przebiegną szybkim truchtem jak najdalej od ludzi żeby się nie zarazić. Skoro jest bardziej bezpiecznie niż w marketach, to czego się boicie???.

No co ty
@Al

Czy klamki i gałki są potrzebne gdy jest pandemia korona wirusa gałki to nie jednemu wyjdą gdy się zarazi

@Ktoś

Taka firma jak Gamet nigdy nie zrobi postojowego pracownicy mogą padać na koronawirusa jak muchy a i tak będą kazali pracować dalej bo zarobią przecież wtedy złotówkę więcej.

No tak
@Gość

Piszesz prawdę ludzie się boją a muszą pracować epidemia się rozszerza aż będzie ktoś zarażony to wtedy będzie kwarantanna dla zakładu a może być gorzej brak słów!

@Gameciatko

wyśle majstra albo jakiegoś innego donosiciela, Sam nie będzie chodził

@Ktoś

nawet w czasie tzw. kryzysu pracowaliśmy z aneksami (9/10 etatu) czyli piątek wolny. Tak było w teorii. Po jakiś 2-3 wolnych piątkach zaczęły się nadgodziny a potem ...już normalnie. Ten zakład jest szczepionką na wszelką zarazę :) Tu koronawirus musiałby spakować walizki i wrócić do chińskich laboratoriów.

@hah

A teraz bez aneksu, obcięli etat, pensję i urlopy. Więc pytam, na jakiej podstawie, skoro nie mamy aneksów do umów?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Gamet S.A.?

Gg

Raczej za nic nikt premiii nie zabiera. Jeśli pracujesz caly miesiąc i nic nie sknocisz to premia jest.

@Gg

To skoro w umowie jest premia do25 %, to wytłumacz proszę jak to jest, że skoro pracujesz cały miesiąc, bez chorobowego, masz wyrobiona norme, nie masz żadnych upomnien ani nagany, to czemu do ciężkiej cholery mam tylko 10% premii? Czyżby tak wyglądała premia po gametowsku???

Viola
@Gameciatko

Premia jest uznaniowa, DO 25%.Zapytaj brygadzisty/ki , dlaczego tylko 10%.

@Viola

A widzisz? Jak zwykle kłamstwo ma krótkie nogi !!! Kalamiecie i oszukujecie ludzi. A teraz po tej pseudo podwyżce, dostaniemy tylko 7%, no to już z jest szaleństwo, co my zrobimy z ta "kupa" kasy????

@Gameciatko

jaką masz stawkę?? Jeżeli maks. premia daję Ci najniższą to premię masz. Jak powyżej to możesz o niej pomarzyć lub poczytać na umowie

@hah

Czyli co? Mam się cieszyć że premia wyrównują mi najniższa krajowa?!? Skoro tak, to nie jest premia tylko wyrównanie do najniższej! A w umowie mam do 25% premii więc ciąg dalszy walenia w rogi tego który pracuje na zysk zakładu. Już niczego dobrego nie oczekuje od tego zakładu.

@Gg

Właśnie wczoraj ludziska dowiedzieli się że premii za m-c kwiecień nie będzie. Dlaczego!? Nikt tego nie raczył ludziom powiedzieć uczciwie. Ot......Gamet!!

@Gameciatko

Przecież zawsze tak było. Dlatego jakiś dłuuugi czas temu uciekłem z tego miejsca

qwerty

Na moje szczęście już tam nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.