KN Produkts Polska

Puławy

Opinie o KN Produkts Polska

PolNord 2011-07-19 15:55:20
Pracowałem tam jakiś czas temu. Straszny kołchoz. Duńczyk (właściciel) zabiera kasę za byle co a jak naprawdę nie ma za co to znajduje jakiś powód. No i płaci na umowę minimum socjalne a resztę pod stołem - kanciarz jakich mało.
bioly 2012-06-21 23:07:34
[usunięte przez moderatora] ,patologia jakich malo przekrety pracownika maja za szmate lepiej psa traktuja teras jest gozej niz kiedy kolwiek
zwiwi 2012-12-14 20:22:30
najgorsza firma w puławach sami emeryci podatków nie odprowadzaja od nadgodzin
pracownik 2015-11-08 16:05:41
pracowałem w tej firmie jakieś 3 lata temu. nie wiem czy coś sie od tamtej pory zmieniło ale za moich czasów był ostry wyzysk.. Większości płacili najniższą krajową. Dlatego w firmie sami emeryci i młodzi bez doświadczenia. Stali pracownicy nazywają firmę "Kuźnia talentów" bo przychodzi ktoś młody uczy sie i ucieka bo za grosze nie będzie pracował
Marek Koniarek 2016-06-28 09:33:12
A jakie warunki pracy na hali? W sensie, czy jest ciemno od dymu czy są dobre wyciągi? Czy są nadmuchy czystego powietrza w okolice stanowiska? Czy przyłbice są ok? Czy dają ciuchy, rękawice itp.?
Zostaw swoją opinię o KN Produkts Polska - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KN Produkts Polska